Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Benim Hayatım | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.111585

Camdaki Kız günü tüm kategorilerde lider tamamladı!

screenshot-1-IKA4.jpg

reyting-son-2-jpg.111586

------

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Annem babamla Camdaki Kiz'a göz attim birkac dakika diyelim. Iyi gitmistir yine büyük ihtimal reytinglerde. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Misafir'in düşüşü şaşırtmadı. Koca haftada doğru düzgün tekrarının verildiğini bile görmedim. Tabii ki içerik yeterli olmayınca elli tane versen de boş ama kanalın bile arkasında durmadığı bir işi izleyici niye güvenip izlesin ki. Neyse bu sonuçların ardından FOX simülasyonunda elenen yeni oyuncu belli oldu diyebiliriz. :A

images

Camdaki Kız bu hafta düşmüş ama yine de şov yapmaya devam ediyor. Perşembeye gelen her yeni diziyi kendisinin rakibi olarak lanse etmeye devam mı. :A

Benim Hayatım'ı ara ki bulasın. :A 6 bölüm iyidir fazla uzatmanın anlamı yok. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Camdaki Kız çok iyi gidiyor son bölümlerdeki fragmanları çok ilgimi çekti izlemeyi planlıyorum :Z.

BZÇ 2 grupta da iyi yükselmiş net sezon sonunu görür.

Misafir kan kaybetmeye devam ediyor :( :ozur: Elbet Bir Gün ile yer değiştirir bence.

Benim Hayatım daha da çökmüş tutmayacağı belliydi zaten :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Misafir' muhteşem başroller ile anlaşıp sağlam olmayan bir senaryoyla yayına çıkmanın sonucunu yaşıyor. Üç sevdiğim isim kadroda, yapım güzel, yan kadro da iyi ama elde iyi ve sürükleyici bir senaryo olmayınca eşittir sıfır maalesef. Diyecek bir şey yok, yeni yıl öncesi final yapar gibi görünüyor.

'Camdaki Kız'
perşembenin açık ara lideri görünüyor, kolay kolay zirveyi kimseye vermeyecek gibi. İlerleyen haftalarda 11-12 reytingi görürsek şaşırmayacağım. Kocaman tebrikler!

'Bir Zamanlar Çukurova' gayet güzel oranlarla yayın hayatına devam ediyor, bir başrol dışında kalan tüm başrollerin diziden çıkmasına rağmen dimdik ayakta dizi. Kocaman tebrikler!

'Mahkum' dizisi perşembe için şimdiden hayırlı olsun diyebiliriz.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam