25 Haziran 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,475
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Müge Anlı ile Tatlı Sert', AB ve ABC1'de 'Survivor' zirvede!
  • Büyük finaliyle ekrana gelen 'Survivor' geçtiğimiz sezondaki reytinglerine kıyasla sönük bir veda yaptı.​
  • 'Aşk Mantık İntikam' 2. bölümüyle önemli bir çıkış yakalayarak şimdiden yazın en çok izlenen dizisi oldu.​
  • 'Güldür Güldür Show' ve 'Bozkır Arslanı Celaleddin' yine tüm gruplarda ilk 10'a girerken 'Kuzeyin Oğlu Volkan Konak' ise yarışı gerilerden takip etti.​

TOTAL
total-RnRb.png

AB
0-y7OD.png

ABC1
abc-KRLY.png

5C73fH.jpg
------

Son düzenleme:
42 haftalık aralıksız süreçten sonra hiçbir şey izlemeden geçecek ilk cuma. :(

Kırmızı Oda'ya 7 dizinin içinde boşluktan izleniyor diye laf sokan @kerem'e yazın bile cuma günü 5 tane proje yayınlanması şoku. :A

42 haftalık aralıksız süreçten sonra hiçbir şey izlemeden geçecek ilk cuma. :(

Kırmızı Oda'ya 7 dizinin içinde boşluktan izleniyor diye laf sokan @kerem'e yazın bile cuma günü 5 tane proje yayınlanması şoku. :A
Sezonun en az reyting alan günüydü, perşembeyi bile geçemiyordu. 7 diziden kaç tanesi yeni sezona kaldı ki? Trajedi Odası bile 3'lere kadar düşerek battığını ilan etti. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam
Sezonun en az reyting alan günüydü, perşembeyi bile geçemiyordu. 7 diziden kaç tanesi yeni sezona kaldı ki? Trajedi Odası bile 3'lere kadar düşerek battığını ilan etti. :A
Kendini böyle şeylerle teselli etmeye devam edebilirsin nasılsa gerçekler suratına tokat gibi çarpıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Aşk Mantık İntikam harika yükselmiş, sanırım 2. bölümden en çok yükselen dizi de oldu. Gerçi tekrarlarından belliydi. Bu arada ABC'de 5.1 alarak 5 barajını geçen ilk yaz dizisi olmuş. :Z Böyle kaliteli bir komedinin harcanmaması çok güzel. Bu arada tekrarı da güzel izlenmiş.

Celaleddin kötü gidiyor, sanırın haftaya son bölüm yayınlanacak. Yeni sezonunun buraya geleceğini sanmıyorum ama yine bir sürpriz yapıp yazın getirebilirler.

Survivor finali çok izlenmemiş, bu sene gördüğü ilgiden belliydi aslında.

Müge Anlı da yine zirveyi almış hem de çok iyi reytingle, bu ara ortalık kızışkın sezon finaline kadar böyle gider.

Volkan Konak, Total'de bile 1 reytinge düşmüş. Star yeni sezonda cuma uğursuzluğunu üstünden atsa iyi olacak. :A

Çoktan beri GGS reytinglerine bakmıyordum, fena gitmiyormuş.

• Harika
Reactions: cookies
Survivor final bölümüyle Kırmızı Oda'dan (AB'de) daha az reyting almış işte cesaret işte fazilet işte mertlik. :Z Masterchef de cumaya fazla alışmasın ki DEK gibi eylülün sonlarını bulmasın başlaması. :A

Aşk Mantık İntikam iyi yükselmiş. Yaptıkları işlere pek bayılmıyorum ama Medyapım uyarlama konusunda gerçekten başarılı olduğunu tekrar kanıtladı. Bu dizi yükselince Son Yaz fanlarını da şimdiden ya günümüz değişirse telaşı almış ve SÇK-Öğretmen olayını gördükten sonra endişelenmekte haklılar ama bu dizi onun gibi 8-9'u görür mü emin değilim. 5-6 bandında yaz sonunu görür diye düşünüyorum.

Müge Anlı'nın aldığı sonuçları (hele ki 3 sene öncesinin olayıyla) görünce sektördekiler (özellikle yaz dizilerinin kanal ve yapımcıları) ne tepki veriyordur merak ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam
Müge Anlı helal olsun, beklediğim gibi Survivor'un 3 grupta birden zirve almasına mani oldu.
Survivor beklediğim gibi sıçrama yaşamamış. Az bir oran ile diğer iki grupta kıl payı zirve almış.
All Star'da bile büyük oranlar beklemiyorum. Halk usandı artık.

FOX dizisi güzel bir yükseliş yaşamış. Tebrikler.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam