25 Eylül 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Safir - 4. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Bizim Hoca: Sıkıntı Yok - TV'de İlk | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
Hayırlı kandiller 🙏🏻
Evet Fenerliyim ve seyrediyorum, diğer takımları düzenli her maçlarını seyretmem ama Fenerimizin her maçını seyrederim :bhr: 💪🏻👍🏻
------

Moraller bozuldu mu cnm ya noldu öyle, hele cumayı bekle sen daha durrrrr çok bozulacaksın çok:F:F:F:F:F :Z:Z:Z:Z:Z:Z
Yalışkan fanı @Angelica ve @Yakamoz-Asi seni yer boşuna heveslenme:A

Ben yine masterchef izlicem :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Noldu tek kalınca eteklerin mi tutuştu destekçi çağırdın :A
Melek teyzenin bir ayağı çukurda, diğerini de paketleriz evelallah :A

:ACiddi ciddi @xemrexxx desteğe ihtiyacı olduğunu düşündün mü çenesi hepimize yeter onun :A
------

Hayırlı kandiller 🙏🏻
Evet Fenerliyim ve seyrediyorum, diğer takımları düzenli her maçlarını seyretmem ama Fenerimizin her maçını seyrederim :bhr: 💪🏻👍🏻
------

Moraller bozuldu mu cnm ya noldu öyle, hele cumayı bekle sen daha durrrrr çok bozulacaksın çok:F:F:F:F:F :Z:Z:Z:Z:Z:Z

Yoo niye bozulalım düşeriz kalkarız belki ama zirveyi bırakmayız biz :A @xemrexxx @Yakamoz-Asi

fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
FOX'un 2. hafta yükselip 3. hafta düşen dizi lanetine yakalanan son örnek Bambaşka Biri olmuş. Durumu şimdilik kötü değil ama düşüş devam ederse yurt dışı iddiası bile kurtaramayabilir. :A

Ömer'den bu iddialı bölüme daha iyi reytingler almasını (hiç değilse 5'i geçmesini) beklerdim ama o da düşüşten nasibini almış. Ben kendi adıma ilgiyle takip etsem de genel izleyici bu sezonun hikayesine çok ısınamadı gibi.

Safir yerinde saymaya devam ediyor. Çift kavgalarının dizileri bir yere götürmeyeceğinin kanıtı gibi reytingler. :A

Kirli Sepeti'nin dün 23.15'teki tekrarı 20. sıralara yerleşip fena gitmemiş belki bu akşam aynı saatteki tekrarı Yabani etkisiyle (o da düşmezse) daha iyi gidebilir.
valla söylenecek her şeyi söylemişsiniz. Başka söze gerek yok.. Artık dizilere kalite gelmeli. Hikayenin kurgu ile harmanlanması lazım. Yoksa dizi çöplüne dönmeye devam ederiz.

• Aynen
Reactions: Mehmet Can

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,760
Puanı
860
Bambaşka Biri düşmüş MasterChef ve maçtan kaynaklı düştüğünü düşünüyorum haftaya yükselir :Z

Ömer'de düşüşten nasibini almış.

Safir'i tek ayakta tutan total olmuş :A :A