Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Bay Yanlış | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
kıtle olrak ayrı doğruda..edho aksiyon ve heycanlı bölümleriyle zirvedeki yerini alır..diğer diziler reyting olrak azalır.
Öyle düşünüyordum ben de ama Masumlar Apartmanı çok iyi çıkış yaptı. O yüzden bence ikinci olur gibime geliyor

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Salı günü seyirci hangisine kıymet versin Hekimoğlu Baraj Masumlar Apartmanı Menajerimi Ara hepsi de bence kaliteli diziler. Salı izleyici kitlesi benzer bir çok dizi var
Baraj'ım umarım bu hafta 4'e çıkar artık yoksa bitecek. Umarım seyirci kıymet bilir! :T

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Aksine pazar Masterchef ve Arıza dışında çok izlenen bir yapım yok. MC zaten salı da var ve onun karşısında yüksek reyting aldığını görmüştük. Kaldı ki yakında O Ses başlayacak ve MC kadar iyi gitmesi mümkün değil. Arıza da genellikle erkek kitlesine yönelik bir iş olduğu için aradan sıyrılabilir. İki haftada 6'dan 3 küsütlere düştü ve bu hafta 2 küsür alıp müdahale edilmezse o zaman intihar olur.
Pazarları dizi tutturmak da zor ama. Tutarsa sezonlarca yürür :D Ama korkutucu bir gün bence. Ki Survivor başlayınca izleyici de kaybedebilir.

Salı günü seyirci hangisine kıymet versin Hekimoğlu Baraj Masumlar Apartmanı Menajerimi Ara hepsi de bence kaliteli diziler. Salı izleyici kitlesi benzer bir çok dizi var
Hepsi kaliteli olabilir ama Masumlar Apartmanı drama yönünden seyirciyi bir kere kaptı, bırakmaz artık. Biliyorsun bizim ülkede drama her zaman iş yapar, birde işin içine kaliteli senaryo ve oyunculuklar girerse önünde hiçbir şey duramaz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pazarları dizi tutturmak da zor ama. Tutarsa sezonlarca yürür :D Ama korkutucu bir gün bence. Ki Survivor başlayınca izleyici de kaybedebilir.

Hepsi kaliteli olabilir ama Masumlar Apartmanı drama yönünden seyirciyi bir kere kaptı, bırakmaz artık. Biliyorsun bizim ülkede drama her zaman iş yapar, birde işin içine kaliteli senaryo ve oyunculuklar girerse önünde hiçbir şey duramaz.
Evet ama işte ben salı seyirciye ilk başta kızıyordum ama o kadar iyi işler var ki hangisine gitsin o yüzden kızamıyorum

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Evet ama işte ben salı seyirciye ilk başta kızıyordum ama o kadar iyi işler var ki hangisine gitsin o yüzden kızamıyorum
Ben kızacak bir noktayı biliyorum. Bizim ülkecek biraz gülmeye-eğlenmeye ihtiyacımız var. Zaten siyasi olaylar vs çok gerginlik hakim birde hüzünlü dizilerle kendimizi harap ediyoruz. Ben mesela Kırmızı Oda'nın ilk bölümünü izledim ve bu kadar ağır yükleme yapamam diye bir daha izlemedim. İş kaliteli de olsa işin içinde Binnur Kaya da olsa kendime bunu yapamam :D

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Ben kızacak bir noktayı biliyorum. Bizim ülkecek biraz gülmeye-eğlenmeye ihtiyacımız var. Zaten siyasi olaylar vs çok gerginlik hakim birde hüzünlü dizilerle kendimizi harap ediyoruz. Ben mesela Kırmızı Oda'nın ilk bölümünü izledim ve bu kadar ağır yükleme yapamam diye bir daha izlemedim. İş kaliteli de olsa işin içinde Binnur Kaya da olsa kendime bunu yapamam :D
o dizler tutmuyor güldür ve bkm mutfak varsadece başkada yok..trt aile dizileri var komedi olrak

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

Ohoo Survivor'a daha çok var ne yaptın. :A En azından öyle olsa bile Ocak-Şubat'a kadar dayanır ve 20 küsür bölüm izlemiş oluruz. Ama salı olur da düşüşü devam ederse ömrü bayağı kısalır. Elbette yükselip kendi gününde kalsın isterim ama olmazsa da geçen sezonda Çocuk'a yapıldığı gibi el atılmalı.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
O konuda ben genel olarak kızgınım ülkemiz dramı seviyor örnek olarak ilk 3 bölüm sabit duran Hekimoğlu bu hafta kanserli çocuk olunca oranları arttı. Ülkemizde iyi bir dramın tutmama lüksü yok. Ama iyi bir güldürü olup tutmayan dizi oluyor. Güldürü işleri genel olarak tutmuyor. Yurt dışına da satamayınca maalesef çok azla sınırlı kalıyor.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
ikizler memocan da 1 sezon sonra bitti ..yurt dışı da satışı başlmıştı.kanald ye oh olsun..

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Kırmızı Oda harika bölümüyle harika oranlar almış, insanı kendine bağlayan bir yanı var dizinin, tebrikler.

Ramo herkesi şaşırtmaya devam ediyor çok iyi izlenmiş.

Arka Sokaklar 15 yıldır olduğu gibi bu sezonu da çıkartır her şartta, ab dışında oranları iyi.

Hercai birkaç haftaya final yapar diye düşünüyorum ab grubunda çok düşmüş.

Babil için çok üzgünüm, senaryo bu kadar akıcı olmasına rağmen izleyicisi sahip çıkmadı, kadroya üzülüyorum en çok. :(