25 Eylül 2018 Salı | Bugün TV'de Ne Var?

Bugün TV'de Ne İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%
  • Televizyon İzlemeyeceğim / İzlemedim

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ufak Tefek Cinayetler

Eline sağlık devam ettirmen iyi oldu. Ama FOX'ta bu akşam iki kez peş peşe Ayla yayınlanacak düzelt istersen. @Arslan Bey
Aynen, Ayla vardı. Fox'un yayın akışında ya Salı gününe tıklamadım ya da güncellememişlerdi o ara yayın akışını, ondan oldu bu.

Ankete de bir el atarsın istersen o zaman, düzeltilmiyor. "Yaparsın Aşkım" yerine Ayla'yı, "Milyonulk Resim"i de silebilirsin.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kız 1 günde 68 bildirim ne ya, yuh Yeminle geri çıkasım geldi şu an

UTC'ye bakacam, Fi'den en sevdiğim adamı transfer etmişler. Yani çok beklersin
Leyla ile Mecnun'dan gelme hep, Fi'den tanıyorlar.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun'dan gelme hep, Fi'den tanıyorlar.

L&M'den gelme değil diyen yok zaten ama karizmasını, potansiyelini Fi ile gördü herkes, Fi olmasa UTC'deki bu rolü alamazdı

Siz L&Mciler duygusal bakıyorsunuz sanırım biraz anlıyorum ama adam da geldiği yeri unutmuyordur zaten. Ama kariyerindeki dönüm noktası Fi oldu, ben sonra araştırıp L&M'de oynadığını gördüm yani Fi ile tanıdım evet Sinirlen biraz daha

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Saçla sakal ektirmiş sanırım önceden. Fi'den önce saçları yok gibiydi, sakalları da öyle. Saçı dökülmüş, sakalları da seyrek seyrek çıkıyor gibiydi. Fizik desen, o da yoktu. Fi'den sonra açıldı zaten.

Arda Turan gibi düşmez umarım kariyeri. Lakabı, Arda Turan'ın gibi "El Turco" oldu dizide. Şu an yaşı 40'a yaklaştı ve kariyerinin zirvesinde.