25 Ekim 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızılcık Şerbeti - 73. Bölüm | Show TV

• Arka Sokaklar - 687. Bölüm | Kanal D

• Yalı Çapkını - 80. Bölüm | Star TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kara Ağaç Destanı - 22. Bölüm | TRT 1

• Kim Milyoner Olmak İster? - 1118. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Gizli Bahçe'min tekrarına. İyi gider inşallah yine.

Hemen ardından yazmama gerek yok aslında, Orta Sayfa'ma.

Reactions: AhmetBayram
Boşluktan cirit atılan bir gün daha. Şakir Paşa Ailesi yada Aşk, Evlilik, Boşanma'ya gün basmak için daha ne bekliyor acaba NOW?
Bosluktanmi ? Cumaya hangi dizi geldide devam ede bildi ? Cumaya Beren Saati de getirseniz en fazla 4 alır gelsin nowun dizileride tokatli cevabini versin Şerbet
------

Bosluktanmi ? Cumaya hangi dizi geldide devam ede bildi ? Cumaya Beren Saati de getirseniz en fazla 4 alır gelsin nowun dizileride tokatli cevabini versin Şerbet
Ozetleriyle yarisamadilar gelib gidenler yeni bolumleriylemi yarisacaklar ?

Nasıl bu kadar güveniyorsun anlamadım, tutacakları ne malum?

Hele ki cuma olup da tutacakları?
İkisinden biri de illa ki cuma günü yayınlanacak, ben de onun Şakir Paşa Ailesi olduğunu düşünüyorum. Tutup tutmayacağına da gelirsek bugün atlaya atlaya Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünü izledim ve tekrara düşen olaylar ile yükselmiş. İddialı tanıtımlar ile tutmaması imkansız, hem kadrosu hem hikayesi buna oldukça müsait.

Elbette kanal cumaya dizi koyacak ama çok da güvenmemek lazım, ha inşallah en azından devam edecek kadar kitle edinir ve çürük elmalardan bazılarının final yapmasını sağlar, aksi halde kendisi final yapar Gaddar gibi Kötü Kan gibi, yaşayıp göreceğiz... ✍️🏻

Reactions: cookies