Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
15 senedir bitmeyen Arka Sokaklar terörünü şöyle doğramaya gidiyorum:

Neyse Total'de zirveyi kaptırsa da Kırmızı Oda günü minimum düşüşle kapatarak yine herkese fark atmış yine. Haftanın en zor gününde sürekli kendisini düşüreceği iddia edilen hiçbir yeni diziden etkilenmeden yoluna devam ediyor. Kısacası Doktor Hanım, Boncuk, Selvi ve şimdi de Kumru tüm Türkiye'yi peşinden sürüklemeye devam ediyor/edecek tebrikler. :Z

Çocukluk potansiyeli olan bir işti doğru hamleler yapılsa ilk bölümlerdeki gibi 4-5 bandında devam edebilirdi. Bakalım Son Yaz ne yapacak.

Recai rezil bir dizi olduğu için akıbeti umrumda değil ama 5.5 reytingle gün değiştirmek de büyük haksızlık oldu. Akıncı tutsa bile Total'de bu orana ulaşamayacak bence.

İlk bölümde 6 küsür alan Akrep'in iki haftadır çökmesi gerçekten çok ilginç. Neyi yanlış yaptılar da izleyici bir anda bu kadar reddetti anlamak güç. Uzun süre sonra TV'ye dönen Demet Akbağ ve KO'yla yakaladığı çıkışı sonraki dizisinde (reyting olarak) devam ettiremeyen Evrim Alasya'ya yazık oldu. :( Dedim ben Yusuf Çim dizisinden çok şey bekliyorsun diye. :A @hayret bi şey

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
15 senedir bitmeyen Arka Sokaklar terörünün hala 1. olduğunu görünce ben:

Neyse Kırmızı Oda günü minimum düşüşle kapatarak yine herkese fark atmış. Haftanın en zor gününde sürekli kendisini düşüreceği iddia edilen hiçbir yeni diziden etkilenmeden yoluna devam ediyor. Doktor Hanım, Boncuk, Selvi ve şimdi de Kumru tüm Türkiye'yi peşinden sürüklemeye devam ediyor/edecek tebrikler. :Z

Çocukluk potansiyeli olan bir işti doğru hamleler yapılsa ilk bölümlerdeki gibi 4-5 bandında devam edebilirdi. Bakalım Son Yaz ne yapacak.

Recai rezil bir dizi olduğu için akıbeti umrumda değil ama 5.5 reytingle gün değiştirmek de bir yerde büyük haksızlık. Akıncı tutsa bile Total'de bu orana ulaşamayacak bence.

İlk bölümde 6 küsür alan Akrep'in iki haftadır çökmesi gerçekten çok ilginç. Neyi yanlış yaptılar da izleyici bir anda bu kadar reddetti anlamak güç. Uzun süre sonra TV'ye dönen Demet Akbağ ve KO'yla yakaladığı çıkışı sonraki dizisinde (reyting olarak) devam ettiremeyen Evrim Alasya'ya yazık oldu. :( Dedim ben Yusuf Çim dizisinden çok şey bekliyorsun diye. :A @hayret bi şey
Rezil lafına katılmıyorum haksızlığı kabullenmen ne güzel

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Cok yazik oldu Hercai'ye.. Akinci'nin bu oranlari alabilecegini hic sanmiyorum

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Evet olmayan senaryosuyla, oyunculuk yapamayan başrolleriyle rezil bir iş ama o bile bu reytinglerle gününden olmayı hak etmiyor.
Senaryo toparlandı, yanliz ne bekliyorsun ki sonuçta bu bir Türk dizisi, Reyyan ile Miran konusunda evet oyunculukları kötü olabilir ama diğer oyuncular gayet iyi oynuyorlar.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
O kadar zor bir gün ki arka sokaklar Ab'de en çok izlenilen 2.dizi olabiliyor. :A
Kuru kalabalık bir gün. Haftaya yeni gelecek diziler de oldukça vasat görünüyor.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Neyse Total'de zirveyi kaptırsa da Kırmızı Oda günü minimum düşüşle kapatarak yine herkese fark atmış yine. Haftanın en zor gününde sürekli kendisini düşüreceği iddia edilen hiçbir yeni diziden etkilenmeden yoluna devam ediyor. Kısacası Doktor Hanım, Boncuk, Selvi ve şimdi de Kumru tüm Türkiye'yi peşinden sürüklemeye devam ediyor/edecek tebrikler. :Z

Recai rezil bir dizi olduğu için akıbeti umrumda değil ama 5.5 reytingle gün değiştirmek de büyük haksızlık oldu. Akıncı tutsa bile Total'de bu orana ulaşamayacak bence.

ABC1'de artmış, haftaya her grupta da artar :A Tarih yazıcaz yakında merak etme sen :A

• Harika
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Arka Sokaklar'a büyük tebrikler.
Bakalım Cuma gününün 3. dizisi hangi dizi olacak. 8 Ocak sabahı daha netleşir birşeyler

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
-Arka Sokaklara artık şaşırmıyorum böyle 10 sezon daha devam eder,seyirci KVP bıraktı bunu bırakmadı.

-Kırmızı Oda çok güzel gidiyor bakalım Hercaisiz bir günde TOTALde 10 alabilir mi.

-Ramo yine yükselmiş, erkeklere hitap eden Akıncı dizisi geliyor Ramoyu nasıl etkiler merak ediyorum.

-Akrep finale doğru ilk adımları atmaya başladı ABCde yükseliş kurtarmaz ama Çocukluğun ve Hercainin gidişi yarabilir bilemeyiz.

-Çocukluk bence geç başladı,dram dalında KO payısını aldı diğerlere bişey kalmıyor,Ramo boşuna Salı günününden alınmadı baktılar ki EDHO ile baş edemiyorlar iyi bir hamle ile sezonu kurtardılar.

-Akıncı ve Son Yaz bence zor haziranı görürler ama Akıncı ilk bölümde iyi oranlar alacak ondan sonra herşey senaryoya bağlı çok vasat bir senaryo ile Son Yazdan önce final yaparak Kardeşlerim dizisine yerini verebilir.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060

Eray'ın içinden Sultan Süleyman çıktı. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Kırmızı Oda harika oranlarına devam ediyor, Kumru ile daha da artacaktır reytingler. :Z

Ramo her hafta üstüne koyarak ilerliyor helal olsun.

Akrep'i ilk bölümü izleyip bıraktım her yerinden olmamışlık akıyor bu da seyirciye yansıyor doğal olarak.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam