25 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bölümü not düşüyüm yazın izlerim. @mrt-06

Merhamet harika bir dizi yarın tahmin ettiğim gibi AB'de 6.5 Reyting alacaktır bence.

merhamet bu gece harbiden iyi gitti yarın totalde 4 üzeri abde 6 üzeri alır :D UEK çok düşük bu gece total 2.5 abde 2 alır

my izlenmiyor açık ve net bomboş günde anlıklarda berbat gitmiş isterseniz günde 100 tane my konusu açın bu bişey ifade etmiyo :)))) zaten bugün 11 de eve geldim gelirken esnafın tv lerine bakıyorum yeminle bir dükkanda dahi my açık değildi zaten kadın dizisi olduğunu biliyodum da bari 1 tanesinde açık olsaydı hiç izlenmiyor halk tarafından bu açık ve net :)
ben perşembede geç kalmıştım bi ara üstelik özet zamanıydı %99 vadi izliyodu durum ortada :D

Kim Milyoner olmak ister ve merhamet AB'de yarın birbirlerine yakın oranlar alacaktır.

my izlenmiyor açık ve net bomboş günde anlıklarda berbat gitmiş isterseniz günde 100 tane my konusu açın bu bişey ifade etmiyo :)))) zaten bugün 11 de eve geldim gelirken esnafın tv lerine bakıyorum yeminle bir dükkanda dahi my açık değildi zaten kadın dizisi olduğunu biliyodum da bari 1 tanesinde açık olsaydı hiç izlenmiyor halk tarafından bu açık ve net :)
ben perşembede geç kalmıştım bi ara üstelik özet zamanıydı %99 vadi izliyodu durum ortada :D

Bende hergün geçerken arka sokaklar açık :) :)

Yahu İzlerken tahmin ettiğim gibi Muhteşem Yüzyıl düşmüş, izlerken sıkıntı bastı ben böyle sıkıcı bölüm izlemedim son 30 DK biraz kurtardı sadece. :) Anlıklarda da 9'u zor görmüş belli. :)
günaydın aga :) ben bi ara bakayım dedim tamı tamına 5 dakka aynı noktayı sabit gösterdiler oha bu ne la dedim değiştirdim bi daha da kanal değiştirirken bile bakmadım çok aşırı derece yavaş giden bi dizi ben erkeklerin bu diziyi izlediğine ihtimal vermiyorum kesinlikle :D

my izlenmiyor açık ve net bomboş günde anlıklarda berbat gitmiş isterseniz günde 100 tane my konusu açın bu bişey ifade etmiyo :)))) zaten bugün 11 de eve geldim gelirken esnafın tv lerine bakıyorum yeminle bir dükkanda dahi my açık değildi zaten kadın dizisi olduğunu biliyodum da bari 1 tanesinde açık olsaydı hiç izlenmiyor halk tarafından bu açık ve net
Ne izliyolardı :)

Bende hergün geçerken arka sokaklar açık :) :)
aynen öğlenden sonra akşam üstü arka sokaklar tekrarı açık oluyo bazı yerlerde doğru diyon :D bende görüyorum yalan atamam şimdi zaten arka sokaklar çerez niyetine izlenen boşluk dizisi kimse özel olarak açmaz izleyecek bişey bulamayanlar boşta olanlar falan izler genelde

Çarşamba pt2`in sürpriz dizisi Merhamet bugün çok iyi gitmiş.umarım yarınki listede artış yaşar

bikaçtanesinde atv açıktı doksanlar yani
birinde eski hikaye açıktı trt1
ikisinde ntvspor açıktı
birinde haber kanalı açıktı ama star tv izleyen yoktu ben görmedim hiç özellikle bakarım tv lere :D

esnaf napsın muhteşemi düzgün takip etmezsen konu kaçıyor.genç nüfus bakar genelde muhteşeme nurbanuya felan... :D :D

bikaçtanesinde atv açıktı doksanlar yani
birinde eski hikaye açıktı trt1
ikisinde ntvspor açıktı
birinde haber kanalı açıktı ama star tv izleyen yoktu ben görmedim hiç özellikle bakarım tv lere :D
Çarşamba takılacak pek bişey yok spor felan dolaşıyorum kanalları :)

günaydın aga :) ben bi ara bakayım dedim tamı tamına 5 dakka aynı noktayı sabit gösterdiler oha bu ne la dedim değiştirdim bi daha da kanal değiştirirken bile bakmadım çok aşırı derece yavaş giden bi dizi ben erkeklerin bu diziyi izlediğine ihtimal vermiyorum kesinlikle :D
Yok be vur dedik öldürdün sen de. :D Ama birkaç bölümdür böyle bir şey oldu diziye. :)
Tns yine bi fitnelik yapıp ab de özellikle düşürür 4.8'e..
Birkaç gündür ( Fragmanı izledikten sonra. ) AB'de içimden 6.5 Reyting geçiyor kısmet. :)

Son düzenleme: