eTV 24 Saat - 3. Bölüm (Yeni Bölüm)

Hikaye anlatışı nasıl?

• Eski tarz daha iyiydi

Oy: 1 50.0%
  • Hayır böyle devam etmelisin

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
24-saat-1-png.57792

Dizimizin eski bölümlerini okumayan,kaçıran veya yeniden okumak isteyenler için 1.Bölüm 2.Bölüm

Saat : 15.00-17.00
Herkes evin için salınan zehirli berbat gaz sayesinde uyumuştu ben ise nefesimi tuttum ve gazın etkisinin geçmesini beklemiştim bu sırada gözlerimi de yumdum kameralardan izlendiğimin farkındaydım, gazın etkisi yavaş yavaş geçmek üzereydi , yoksa nefes almak zorunda kalıp bende baygın düşecektim , derin bir nefes çektim içime doğru bu sırada salonu ikiye bölen garaj kapısı gıcırtılar eşiliğinde açıldı gözlerimi hafif araladım içeriye tok sesler çıkaran bot giymiş birini gördüm yüzünü görmeme fırsat kalmadan hemen o sırada gözlerimi tekrardan kapadım. Sesler git gide artarak geliyordu, aynı zamanda Çiğdem'in şaşırarak baktığı kişiyi bende tanıyordum yada o an öyle geldi herneyse o kişi de baygın yerde yatıyordu... Sesler giderek arttı ben ise baygınmış gibi yerde yatıyordum evet sesler tam dibimdeydi, heyecandan ve korkudan olsa gerek bağıracak gibi oldum nefes alma şeklim değişti, bizi burada tutan kişinin beni fark etmemesi için kendimi zorluyordum kalp atışlarım hızlandı , evet evet o kişi tam olarak karşımda durdu.

Aman Allah'ım psikopat herif tam da beni kucakladı ve garaj kapısının oraya geldi şifre gibi birşey giriyordu o an gözlerimi korkarak açtım ve şifreyi gördüm (3-8-1-9-5) belki de işime yarayacak ve herkesi bu lanet herifin kurtaracaktım ama beni nereye götürüyordu, düşündükçe korkmaya başladım. Adam kucağında ben zorlanarak merdivenlerden indi sanırım evin alt katında kalıyor ve bizi bu ucube yerden izliyordu . beni yere fırlattı o an canım çok yandı tam bağıracak gibi oldum ama kendimi kontrol ederek dizginledim. Gözlerimi hafif araladım ve adamın arkası dönüktü iki elinde de bıçak benzeri birşey vardı zaten kulağıma gelen sesler ürkütücüydü iki bıçağı birbirine sürterek bilemeye çalışıyordu.

O an gözüme duvara dayalı duran kalın sopa ilişti , etraf öyle kötü kokuyordu ki anlatamam sanki tüm ameliyat tarzı işleri burada yapıyordu , hemen ayağa kalmayı denedim sopayı alıp adamın kafasına geçirip herkesi de bu kötü lanet yerden kurtaracaktım. Ancak adamın yüzünü dönmesiyle gözlerimi tekrar kapadım kalp atış hızım dengesizleşti , bıçak sesleri birbirine sürterek git gide artıyordu ,tam bu sırada telefon çaldı adam telefona yöneldi bende dayanamadım direkt ayağa kalkıp o sopayı adamın kafasına geçirmek istedim ve kalktım da ayağa, evet adamın arkası dönüktü sopayı aldım pat diye adamın kafatasına indirdim kanlar yere doğru damlıyordu. Sopayı yere atarak hızlıca kaçmaya çalıştım,Ardıma bile bakmadan oradan hemen kaçıp ayrılmak istedim ancak adam peşime düşmüştü.

Tam oradan kurtuldum dedim evin dışarısına adımı mı attım, dışarıda ağzı köpük dolu sanki kudurmuş gibi üzerime doğru koşan iki tane köpek gördüm içimden bunlar beni parçalayacak dedim, kapıyı geri kapatıp içeri girdim ancak psikopat adam elinde bıçaklar delirmiş gibi bir sağa bir sola sallayarak dibime kadar geldi başka kurtuluşum yoktu , beni kıskıvrak yakaladı kafama bir darbe aldığımı hissettim hafif baygın gibi sersemlemiştim , saçımdan tutmuş sürükleyerek tekrardan alt kata indirdi, içeride açık olan ekranlarda salondaki kişileri gördüm , bizleri izlediği ekran buymuş demek ki dedim, sonra psikopat adam bıçaklar elinde üzerime geldi sersemlemiş olduğum için tekrardan kalkamadım ,herhangi bir karşılık veremedim elindeki bıçağı yüzüme doğru yaklaştırıyordu korkudan küçük dilimi yutacak gibiydim , bıçaklar gözlerimin önüne kadar geldi ve birden canımdan can gitti , psikopat adam gözlerimi bıçakla sökmüştü o sırada acıdan bayıldım. Büyük bir kargaşa vardı sesler kulağımı tırmalıyordu ne olduğunu anlayamadan kendime gelmeye başlamıştım kendimi salonda bulmuştum ben kim miyim ben Alper....

Bölüm Sonu

cooltext267316619929064-png.57885

ÖN TANITIM
Yeni Bölüm Salı günü

Cemre: Evet ben Cemre 120 kiloyum , herkes bana şişman gözüyle bakıyor ama ben ise çıtı pıtı 18 lik bir kızım eve ortağım maceralarımız için takipte kalın !
....
Cemre: Allah'ım şu yakışıklılığa bakarmısın (iç ses) tam hayallerimin erkeğı

xemrexx: Bu ayı da kim ayol evin içinde mübarek fil besliyorlar
....
Çiğdem : Abla bu tuvalet kağıtları nereye gidiyor, daha dün takmadım mı onları ben

Melek: Bu aralar biraz akıntım varda o yüzden
...
Meral: Yeter artık paramı verinde ayrılayım evden bıktım hepinizden( masa örtüsünü çeker)

xemrexxx: Aa sen napıyorsun bu dizi total değil ki .ss hemen bırak masa örtüsünü

Hepsi ve daha fazlası için Salı'yı bekleyin :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anca bugün kandil ya ona göre değişti işler :A Hem de spor vs bu saate kaldı :A .A
Bu ne biçim anlatım ayoll :F @Tolstoyevski @XanTier karışımı olmuş :A

Aaa onların senaryosuna bu anlatım uygundu . Ama senin kine değil , dizi tadı kaybolmuş sevmedim . Konuyu bu saat de kimse görmez sileyim gitsin :F :F :F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eline sağlık ama gelecek bölüm dizi nasıl o noktaya gidecek merak ediyorum. Acaba flashback mi gelecek hafta ki sahne :F