eTV 24 Saat - 2. Bölüm (Yeni Bölüm)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
24-saat-1-png.57792

Dizimizin 1.bölüm 'ünü okumayan,kaçıran veya yeniden okumak isteyenler için 1.Bölüm

Saat : 14.00-15.00
Evi ortadan ikiye bölen kapıdan içeri çok büyük ve kurdela ile sarılmış bir paket içeriye doğru kayarak girer. Bu sırada herkes pakete bakakalır. Tam o sırada televizyon yine açılır;

-Evettt size hazırlamış olduğum sürpriz orada hadi kim açmak ister diyerek acı bir kahkaha atar.
Bu sırada onlara ikinci görevlerini hatırlatır ;

-Şimdi gel gelelim Deniz'in karnındakini gördünüz Harun için kurtuluş olacak anahtar çıktı ama malesef siz iyi değerlendiremediniz, Ancak bunu iyi değerlendirin ve hayatta kalmaya bakın

-Zeynep hadi kutuyu açalım diyerek kutuya doğru koşmaya başlar tam o sırada Çiğdem
-Durr!! sakın yapma ! belki içinden bomba çıkar diyerek ikaz eder.

-Televizyondaki ses yine acı acı gülerek evet şimdiki göreviniz içinizden birinin karnında falçata var bu falçata içinde olan maalesef şanslı değil çünkü falçatanın kesici kısmı açık karnından çıkarmak içi ya karnını kesecek ki ölür yada içinden çıkarmak için s**mayı deneyebilir bu da onun karnında bir şeyi keserek çıkmasını sağlayacak ve yine kısa sürede iç kanamadan ölecektir. Bıçağı eline alıp herhangi birinin sağ kolunu kestiği takdirde o diğer 1 saat ölümle burun buruna gelmeyecek tıpkı bugün Deniz'İn rahat olduğu gibi...

-Çiğdem aşşağılık herif, doymadın kana diyerek bağırır.

-Teelvizyondaki ses bir daha belirir ve "Evet kutuyu sen açacaksın Çiğdem yoksa... bu sırada televizyonda Çiğdem'in erkek kardeşi ekranda belirir , evet gördüğün üzere kardeşini bulur bulduğumuz yerde kafasını koparır ve sana getiririm.

Çiğdem söylene söylene kutuyu açar, kurdeleyi tam çeker ve kutunun kapakları dört bir yana düşer içerisinde baygın şekilde yatan Melek adında bir kadın bulunmaktadır.
Bu sırada herkes bıçağın kimin içinde olduğunu düşünmeye başlar.

-Yiğit karnının aşırı şekilde birşey tarafından acıttığını düşünerek alt kata iner ve oradaki tuvalete oturur. Ancak karnı ağrıyan tek o değildir , bir yandan da Alper'de Yiğit gibi üst kattaki tuvaletleri kullanmaya gider.

Melek'in baygınlığı geçer ve ayağa kalkar cebinde ağır birşeyin olduğunu anlar elini cebine sokar ve cam parçasını çıkarır , Çiğdem de içeriden birinin kolunun kesilmesi gerektiğini söylene söylene konuşur. Onu duyan Melek koştura koştura Mert'in arkasına gider ve sessizce onun sol kolunu parçalar . Mert sağ el tokadıyla Melek'i yere serer .

-Aptal kalkmış yeni gelmiş birde koluma saldırıyor hemde yanlış kolum. ( Mert'in sol kolu kanlar içindedir)

Bu sırada tuvaletlerden tekinde yüksek seste bir bağırma gelir 3-4 kişi koşarak gider ses salonun arkasından gelmektedir. Çiğdem içeri girer ve tuvaletin içinin kanlar içinde olduğunu görür ,midesi bulnarak elini uzatır ve sert bir şeyin odluğunu fark eder hemen onu alır ve tuvalette kanlar içinde kalan Cengiz'e dönerek ;

-Madem ölüyorsun bende sağ kolunu kessem hiçte fena olmaz affet beni , diyerek kolunu keser . Evet seni lanet olasıca psikopat kestim ve bitti der.

Bu sırada kapı salonu ikiye bölen büyük otomatik garaj kapısı açılır ve içeriye gözleri bağlı şekilde birisi girer, Çiğdem içeri gireni görünce şok olur. Bu sırada televizyon son kez açılır ;

-Doğrusu büyük ve akılıca hamleydi Çiğdem bu saat sen kazandın dokunulmazlık sende der ama sana olan süprizim hiçte hoşuna gitmeyecek demesiyle birlikte, içeriye yüksek tavanlara takılı olan kutucuklardan gaz boşaltılır ve tüm herkes bayılır.
Bölüm Sonu

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Güzel bölüm olmuş ama bayağı hızlı gidiyor. Kol kesme kısmını pek anlayamadım mesela. (b)

Emeğine sağlık ve bol reytingler. :Z @gözlemci

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
2.Bolümde çok aksiyonlu karmaşık bir bölüm olmuş.dizi oldukça iyi,bu olanların bir açıklaması olmalı bunları yapan kişi intikam almak amacıyla yapıyor olabilir.ayrıca bunu yapan kişi bir ara onlarla dost olan biri olabilir.Falçata tehditi bölümün oldukca aksiyonlu olmasını sağlamış.emeğine sağlık @gözlemci iyi bir bölüm olmuş:)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2.Bolümde çok aksiyonlu karmaşık bir bölüm olmuş.dizi oldukça iyi,bu olanların bir açıklaması olmalı bunları yapan kişi intikam almak amacıyla yapıyor olabilir.ayrıca bunu yapan kişi bir ara onlarla dost olan biri olabilir.Falçata tehditi bölümün oldukca aksiyonlu olmasını sağlamış.emeğine sağlık @gözlemci iyi bir bölüm olmuş:)
zevk olsun diye yapıyordur

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Benim günüm belliydi :A @Yiğitt benim günümde yayınlamış meydanı da okumuş ayrıca :A

Bayıldım bölüme ayy beni kim koydu o kutunun içine be nasıl geldim oraya :F @Yiğitt falçata senin içinde galiba :F @gözlemci emeğine sağlık paşam
Haftaya nasıl geldiğini görürsün :A Ayrıca 11.bölümden itibaren ortaklaşa yazacağız:bhr:
@Çiğdem- @denizz19 @mrt-06
Güzel bölüm olmuş ama bayağı hızlı gidiyor. Kol kesme kısmını pek anlayamadım mesela. (b)

Emeğine sağlık ve bol reytingler. :Z @gözlemci
Görev birinin kolunu kesme Çiğdem de akıllıca içinden falçata çıkan adamın kolunu kesiyor ama o kestiği kim? @Yiğitt mi yoksam :eek: :A
Sağol ,korkunç geldi mi sana :A
Gece okuyacağım harikamı attım. :oops:
Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum :bhr:
Evet ne neden oldu gibi soruların cevabı yavaş yavaş aralancak , haftaya sır kapısını açacağız :D
Teşekkür ediyorum ayrıca okuduğun ve beğendiğin için :bhr:
zevk olsun diye yapıyordur
Yok daha neler psikopat ama öyle de değildir herhalde :F @Çiğdem-
Oldu mu bu şimdi :A Sia ne güzel şarkıcı aman efendim bu hafta tam puanımızı görür inşallah :praying: :A :D

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Benim günüm belliydi :A @Yiğitt benim günümde yayınlamış meydanı da okumuş ayrıca :A

Haftaya nasıl geldiğini görürsün :A Ayrıca 11.bölümden itibaren ortaklaşa yazacağız:bhr:

Görev birinin kolunu kesme Çiğdem de akıllıca içinden falçata çıkan adamın kolunu kesiyor ama o kestiği kim? @Yiğitt mi yoksam :eek: :A

Evet ne neden oldu gibi soruların cevabı yavaş yavaş aralancak , haftaya sır kapısını açacağız :D

Oldu mu bu şimdi :A Sia ne güzel şarkıcı aman efendim bu hafta tam puanımızı görür inşallah :praying: :A :D

:F:FGörev kol kesmemiydi ben falçata çıkarılacak diye anladım yahu ayy nasıl okumuşumm evet inşallah ratingleri düşürmem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ne çıkarcı pis bu insan oldun sende.s.s
@XanTier bu konuda tam bi emsal. Hissikablelvukuyu oku sana her hafta tam puan hiç demedi mesela:A

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ne çıkarcı pis bu insan oldun sende.s.s
@XanTier bu konuda tam bi emsal. Hissikablelvukuyu oku sana her hafta tam puan hiç demedi mesela:A
Bende garanti veririm demedim yine laflarım çarppıtıldı bak ya :A tam puanımızı görür inşallah demek , hayırlısı be gülüm demek :A :F