24 Ocak 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Arıza çok güzel bir yükseliş yaşamış. Günün en büyük kazananı onlar olmuş.

Kefaret düşüşüne devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda bir kıpırdanma olmazsa kanal eski dostu gününe yerleştirir.

Menajerimi Ara iki grupta çok hafif düşmüş ama AB'de o düşüşü katlayacak bir yükseliş yaşamış. Bu oranlarla sezon sonunu görür.

Hercai iki grupta yükselmeye devam etmiş ama AB'deki kan kaybı devam ediyor.

Tövbeler Olsun düşmeye devam ediyor. Yeni diziler gelene kadar yayınlanmaya devam edecek gibiler. Ben Kıbrıs dizisinin çekimleri tamamlanınca bu güne geleceğini düşünüyorum.

Survivor geçen haftaya göre ciddi bir düşüş yaşamış. Kadronun sürekli değişmesi seyirciyi mutlu etmedi bence. Bu sene internette de fazla hayranlarını göremedik.

ÇGH 2 bu hafta harika yükselmiş. Program pazar günlerine güzel bir alternatif olmaya devam ediyor. Fazla da bir maliyeti olmadığından kanal da çok mutludur. Aslında çılgınlık yapıp eski ekipten insanları daha fazla kullansalar gün birinciliğine de oynayabilirler.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Herkes kendi yağında kavrulmuş iyi gitmiş, 5+ alan var 6+ alan var tamam
ama kimse 1. olamıyor, 7'de yayınlanan ana haber oluyor.
Demek ki pt işlerine durup düşünmek kalıyor...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Menajerimi Ara Total ve ABC'de düşüş yaşamış AB'de yükselmiş. Total'de biraz yükselse çok iyi olacak.

Arıza güzel yükselmiş.

Kefaret biraz daha düşerek AB'de 3'lü reytinglere kadar gerilemiş.

Tövbeler Olsun düşmüş ama şu anlık kanal idare eder.

Hercai Total ve ABC'de yükselmiş ama AB'de düşmüş.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ana Haberlerin zirve için yarıştığı bir gün olmuş.

ÇGHB2- için çok güzel reytingler bunlar,skeçler çok iyi son zamanlarda,çok sevdiğim ve kaçırmadığım bir program umarım böyle devam eder,3 sezonun gelmesini çok istiyorum.

Arıza-güzel yükselmiş reytingleri iyi gidiyor,kanal memnun ama eğer Savaşçı gelirse ozmn ortalık karışabilir.

Survivor-geçen sene zaten pandemi yüzünden o kadar izlendi yoksa son 3-4 yıl bu reytingleri alıyor.

Hercai-dizi kendini topladı ve 6 reyting almaya çok yakın,AB 1e düşmediği ve TOTAL bu reytinglerle devam ettiği sürece sorun olmayacak sezon sonuna kadar devam eder.

Kefaret-çok iyi başladı sonra düştü yine yükseldi ama yine düşmeye başladı,dizi böyle giderse günü değişebilir Savaşçı için.Fox bu sezon çok kötü gidiyor ve Masumiyet için bunlar iyi haberler değil,kanalın AB seyircisi tamamen kaçmış durumda.

Menajerimi Ara-AB de izleyicisini korumuş ve artmış bu yüzden Total o kadar çok sorun olmayacak ama bu düşüş iyi değil sonuçta AB ne kadar iyi olursa olsun Total en önemli grup,orda da biraz yükselse kanal dokunmaz 2 sezon onayı bile verebilir.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Zeyno and Dosi

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Menajerimi Ara Total ve ABC'de düşüş yaşamış AB'de yükselmiş. Total'de biraz yükselse çok iyi olacak.

Arıza güzel yükselmiş.

Kefaret biraz daha düşerek AB'de 3'lü reytinglere kadar gerilemiş.

Tövbeler Olsun düşmüş ama şu anlık kanal idare eder.

Hercai Total ve ABC'de yükselmiş ama AB'de düşmüş.
Tövbeler Olsun'un sonuçlarına nereden bakıyorsun?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@denizz19 yarın gündüz kuşağını da paylaşır mısın. İnandıramadım Didem'in izlendiğini. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19 and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Menajerimi Ara hala potansiyelinin altında reytingler alsa da AB'de 5+ aldığı sürece kolay kolay sırtı yere gelmeyecek tebrikler. :Z

Kefaret tıpkı Gülperi gibi iyi başlayıp düşüşe geçmiş uzun süre dayanamayacağı çok belliydi. MD izlerken bu dizinin fragmanlarına denk geliyorum da dümdüz sahnelerden fragman hazırlayıp hiçbir merak unsuru koymamak (sadece düz konuşmalar falan var) büyük başarı. Yani kısaca şunu demek istiyorum insanlara bölümü izlemek için neden vermezsen reytingler de böyle çakılır işte. Eğer böyle devam ederse Savaşçı paşa paşa eski yerine döner.

Survivor'ın pazar günü bile 1. olamaması. :A Acun edebinle bitir artık şu yarışmayı gerçekten. :A