Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumiyet yerinde sayıyor. :( Evet kitlesi oturdu en azından 4-5 alıyor ama daha fazlasını hak ediyor. Keşke 6-7 bandını görebilse. :(

DEK yok diye Masumiyet yükselir sanmıştım, çok ufak yükselmiş. Dün akşamki bölüm de harikaydı. Bir çok sorunun cevabı verildi, izleyicinin görmek istediği şeyler oldu. Flashback sahneleri de azalmıştı. :A Umarım dün akşamki muhteşem bölüm ve önümüzdeki haftanın muhteşem fragmanıyla yükselir ve kendini 6 bandına atabilir. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Benim Adım Melek Total'de çok az bir düşüş yaşasa da diğer gruplarda güzel bir şekilde yükselerek iyi orsnlar almış. Birkaç hafta önce 3+ almazken şimdi her grupta 4+ alması ayrı bir güzel.

Masumiyet yine minik yükselişlerle güzel oranlar almış.

Sadakatsiz Total'de çok hafif yükselmiş ama diğer gruplarda düşmüş hatta AB'de batmış. Hele ki böyle çok iyi bir bölümde.

Kuruluş da her grupta düşüş yaşamış ve AB'de çok fena batmış, neredeyse 2 reyting düşüyormuş.
Haftaya yükselir Sadakatsiz :Z :love1:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Masumiyet yerinde sayıyor. :( Evet kitlesi oturdu en azından 4-5 alıyor ama daha fazlasını hak ediyor. Keşke 6-7 bandını görebilse. :(

DEK yok diye Masumiyet yükselir sanmıştım, çok ufak yükselmiş. Dün akşamki bölüm de harikaydı. Bir çok sorunun cevabı verildi, izleyicinin görmek istediği şeyler oldu. Flashback sahneleri de azalmıştı. :A Umarım dün akşamki muhteşem bölüm ve önümüzdeki haftanın muhteşem fragmanıyla yükselir ve kendini 6 bandına atabilir. :Z
(ATAMADI) :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam