24 Mart 2016 Perşembe ABD Reytingleri

49 yaş üstündekiler reytinge dahil değil :) rakam olarak yüksektir rakamı ama çoğu 49 yaş üstü veya 18 yaş altıdır onlar ya ergen sayılıp hesaptan düşülüyor ya da artık yüzü toprağa bakıyor diye dışlanıyordur :)
ilgincmis

the 100 ve tomorrow aradalar allahtan ayy yoksa @destere nin diline düşücektik bu hafta cw dizilerinde genel düşüş var çarşamba reyting konusuna allahtan @destere bakmadı arrowun durumuna :F:F:F

the 100 ve tomorrow aradalar allahtan ayy yoksa @destere nin diline düşücektik bu hafta cw dizilerinde genel düşüş var çarşamba reyting konusuna allahtan @destere bakmadı arrowun durumuna :F:F:F

0.3 almışlar ama şimdi tekrar falan diyip kurtulacaksın nasıl olsa:) yeni bölüme kadar beklemeye aldım kendimi :)

The Catch anlaşılan seyircisini yakalayamadı:( hep reyting tahmini yapıldıgı için musebbebi sensin @Harunnn60 sensin günah keçisi :A

the catch in altyazısı çıkmamıştı dün biraz ingilizce altyazıyla baktımda bizimkilerin eski halinden eser yok çok soğuk çıkmışlar :) ne linden nede nate pek sempatik gelmedi yinede izleyeceğim bugün büyük ihtimal çıkar altyazısı :)

0.3 almışlar ama şimdi tekrar falan diyip kurtulacaksın nasıl olsa:) yeni bölüme kadar beklemeye aldım kendimi :)

the catch in altyazısı çıkmamıştı dün biraz ingilizce altyazıyla baktımda bizimkilerin eski halinden eser yok çok soğuk çıkmışlar :) ne linden nede nate pek sempatik gelmedi yinede izleyeceğim bugün büyük ihtimal çıkar altyazısı :)
Aha diziye şuan nagatif başlıcam:(

reytinge bakınca zaten negatife düşmüştür sanırım bağlangıç pozisyonun :) üstüne benim lafım tam sıvamalık oldu gibi :))

ilk bölümle alakası yok ben linden ı sessiz sakin böyle daha bir hanımefendi haliyle sevdim :) burda çok aktif :)
Aynen öyle oldu imdb puanı da cabası oldu:(

Online sitelerde sanırım divxteki çocugun çevirmesini bekliyor. Notmdüşmüş çevirmende vizeleri varmiş. 2 haftaya ancak düşer... böyle geç düşerse tr de tutmaz zaten:(
br kişiden başka çeviriye yeltenen yokmuymuş :) şimdi bekleki vatandaşın vizesi bitsin :)