Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu Total 3 AB 4 olmalı en azından bu oranlar kesinlikle yetmez. EDHO bir kaç haftaya totalde zirveyi zorlar.
Hekimoğlu AB'de yükselmiş ama Total'de 21. sıraya kadar düşmesi işini zora sokuyor. :( Neyse ki Kanal D'nin elinde yeni bir dizi görünmüyor o yüzden yıl sonunu çıkaracak gibi. Yine de Total'de 3+ almaya başlasa iyi olur.

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda izleyicisi çok hassas. İkisinin izleyicisi de dizilerde hoşuna gitmeyen (ya da bölüm durgun olunca vs.) şeyler olunca hemen kaçıyor ve 1-2 reyting civarı düşüyorlar. Galiba bu sefer Gülben'in fazla uzayan saplantı sahneleri buna neden oldu ama gelecek hafta yükselir.

EDHO'da ne oluyorsa rakibe rağmen artmaya devam ediyor. Geçen sezon bile bu kadar almıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Reytingi çok olunca oynamada çok oluyor bu gayet normal

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Hekimoğlu malesef artık uzatmaları oynamaya başladı. AB umut verici duruyor ama diğer oranları beklentinin altında gidiyor. Verdikleri zorunlu arada çok kötü oldu. Güzelim hikayeler varken gereksiz hikayeler ile çok oyalandılar. Yılbaşına kadar yeni hikaye başlamazsa yeni yılın başında kanal ipini çeker.

EDHO bu sıralar sinir bozucu bir şekilde aşk konularına odaklanmasına rağmen yüksek oranlara devam ediyor. Masaya daha fazla odaklanırsa liderliği de alırlar.

MA dünkü bölümden sonra normal oranlarına devam ediyor. Bilmediğim için soruyorum bu dizinin ikinci sezonu gelir mi yoksa zorlama mı olur?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hekimoğlu Total 3 AB 4 olmalı en azından bu oranlar kesinlikle yetmez. EDHO bir kaç haftaya totalde zirveyi zorlar.

Reytingi çok olunca oynamada çok oluyor bu gayet normal
Bölümler durgun ve olaysız olunca reytingler düşüyor bu haftaki gibi güzel ve hareketli olunca yükseliyor. İlgi çekici hikayeler uyarlanırsa 4 bandında devam eder zaten Selin meselesi de bitti.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bölümler durgun ve olaysız olunca reytingler düşüyor bu haftaki gibi güzel ve hareketli olunca yükseliyor. İlgi çekici hikayeler uyarlanırsa 4 bandında devam eder zaten Selin meselesi de bitti.
Total yeterli mi ama sorun orada kanal şu an dizisi yok yoksa biliyoruz kanalı

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
EDHO nun özetini 15 dk izledim ki diziyi hiçbir sezon izlemedim...Özeti bitince yeni bölümünün başlangıç sahnesini merak ettim... Dizi AB tarafında +2 rating arttırmış...MAP yı Totalde zorlayacak kıvama geldi...

MAP Safiye-Naci çok iyi kullandı ve Yeni Bölüm için gene stokladı ratingleri..biraz düşmüş ama kuvveti yerinde; son sahnedeki detay muazzamdı.

Baraj kendini güvence altına aldı. AB de 100.de olsa Total yetiyor yaşamasına...
Ama Hekimoğlunda sıkıntı büyük..kıvranıyor!!!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı'nın dünkğ bölümü çok iyiydi, 3 grupta liderliğini ilan etmiş zaten. Bana hayatımda ilk kez TRT izlettirdiği için tebrik ediyorum diziyi, gerçekten büyük başarı. :A