24 Kasım Öğretmenler Günü!!!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Gününüz kutlu olsun arkadaşlar. :Z @Dosi @denizz19 @Mircan Saye

574526575_tn50_0.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Gün bitmeden buraya küçük bir kutlama yapmak istiyorum. :A

Normalde böyle konularda çok genelleme yapılıp tüm öğretmenlerin günü kutlanıyor ama eğitim hayatımın belki de ortasındayken bir sürü berbat öğretmenle karşılaştım-karşılaşıyorum, öğretmen sıfatından başka her şeyin yakışabileceği kişiler.

Bu yüzden işini gerçekten hakkıyla yapan veya yapmaya çalışan, içinde ufacık da olsa o sıralarda oturan öğrencilere bir şeyler katma isteği olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutluyorum. Ama diğerleri Allah'larından bulsunlar. :A Forumumuzdaki öğretmen veya öğretmen adayı olan kişilerin de kötü olmadığını düşünerekten günlerini kutluyorum.

güzel kin kustum yine. :A

• Beğendim
Reactions: STAR

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere herkesin Öğretmenler gününü kutlarım. Gerçi geçti ama :A Forumdan bildiğim @Dosi ve @denizz19 var ikinizi kutlarım. Başka üyeler varsa da kusura bakmasın bilmiyorum ya da gözümden kaçmış görmemişimdir.

• Harika
Reactions: denizz19 and Dosi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere herkesin Öğretmenler gününü kutlarım. Gerçi geçti ama :A Forumdan bildiğim @Dosi ve @denizz19 var ikinizi kutlarım. Başka üyeler varsa da kusura bakmasın bilmiyorum ya da gözümden kaçmış görmemişimdir.
Benim de öğretmenler günümü kutlamalıydın.. Ben de hainlik öğretmeniyim.. 😳😳 @Sherlock @MasacRE @MEnes