Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Mucize Doktor izleyicisi mantık hatalarına, aşk meselelerine falan pek takmıyor anlaşılan. Sosyal medyada, Ekşi'de herkes bölümü diline dolamıştı ama çatır çatır yükselmiş. :A İnsanlar böyle heyecanlı, ilginç vakalar istiyor ve ne olursa olsun bu bölüm de o beklentiyi karşıladı. Neyse 2020'ye iyi veda etmiş olduk yeni yılda kolaylıklar. :Z

Alev Alev Total ve ABC'de ufacık düşmüş ama AB'de yükselmiş. Günün alternatif dizisi olarak çok iyi gidiyor tebrikler. :Z

İyi Aile Babası'ndan gün içinde yayından kaldırıldı haberi gelirse şaşırmam. Bu reytinglerle niye 2021'e sarkıyor anlaması güç. Sol Yanım da rezalet gidiyor günlük dizi olacak projeyi haftalık dizi yapıp aslanların arasına atarsanız böyle olur.
------

Sonuçlar eklendi!

Son düzenleme:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Mucize Doktor, reytingi düşünce silah, yangın, ağlama, bağırış çığırış gibi hamlelere başvurup reytingini yükseltmeye çalışan aşiret dizileri gibi hamleler yaparak reytingini yükseltmeyi başarmış. Senaryo da çalıntıymış sanırım, reyting için bu kadar düşülmemeli :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mucize Doktor izleyicisi mantık hatalarına, aşk meselelerine falan pek takmıyor anlaşılan. Sosyal medyada, Ekşi'de herkes bölümü diline dolamıştı ama çatır çatır yükselmiş. :A İnsanlar böyle heyecanlı, ilginç vakalar istiyor ve ne olursa olsun bu bölüm de o beklentiyi karşıladı. Neyse 2020'ye iyi veda etmiş olduk yeni yılda kolaylıklar. :Z

Alev Alev Total ve ABC'de ufacık düşmüş ama AB'de yükselmiş. Günün alternatif dizisi olarak çok iyi gidiyor tebrikler. :Z

İyi Aile Babası'ndan gün içinde yayından kaldırıldı haberi gelirse şaşırmam. Bu reytinglerle niye 2021'e sarkıyor anlaması güç. Sol Yanım da rezalet gidiyor günlük dizi olacak projeyi haftalık dizi yapıp aslanların arasına atarsanız böyle olur.
------

Sonuçlar eklendi!
Mucize Doktor da her kitle değil bazı kitleler var zaten Twitter'da görünce çok mantığa takacaklarını sanmıyorum :A Gerçi bu her dizide olan aşırı fanatik kitle gibi de olabilir.

Mucize Doktor, reytingi düşünce silah, yangın, ağlama, bağırış çığırış gibi hamlelere başvurup reytingini yükseltmeye çalışan aşiret dizileri gibi hamleler yaparak reytingini yükseltmeyi başarmış. Senaryo da çalıntıymış sanırım, reyting için bu kadar düşülmemeli :A
Good Doctordan uyarlaması ama House MD. dizisine çok benzer bölüm yapmışlar. Onda da aşırı saçmalayıp mantık hatalarına düşmüşler galiba :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Good Doctordan uyarlaması ama House MD. dizisine çok benzer bölüm yapmışlar. Onda da aşırı saçmalayıp mantık hatalarına düşmüşler galiba :A
Ekşi sözlükte dün akşam gündemde görünce yorumları okumuştum, herkes saçmalıklardan ötürü yerden yere vuruyordu diziyi. House'un senaryosunu çalıp üstüne birkaç felaket/olay daha ekleyerek totalleştirmişler evet. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova çok iyi gidiyor.

Mucize Doktor'un yükseleceğini tahmin etmiştim.

İyi Aile Babası bence yayından kaldırılır bu oranlardan sonra.

Masterchef iyi gitmiş.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Doğru mu bu? :A

Buna da göz yummuşsundur şimdi sen. Ama MA'da olsa kıyameti koparırdın. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
İyi Aile Babası tam olarak çakılmış. Kanal nasıl kaldırmıyor şaşırtıcı. Kadroya yazık oldu.

Alev Alev çok iyi gitmiş yine, seyircisi sevdi diziyi. :Z

BZÇ 13'ü görmüş rakipsiz ilerliyor dizi, MD hareketli bölümle yükseliş yaşamış ama yine de AB'de BZÇ'yi geçememiş. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Yoo göz falan yummadım çünkü Hekimoğlu'nu da seviyorum ve haksızlık olduğunu inkar edemem. :A Ama benim kıyameti koparıp koparmamam bir işe yaramaz. :A
Evet Hekimoğlu'nun ilerde uyarlayacağı bölümün çok benzerini yaptılar. Artık ilerde Hekimoğlu hırsız olur. Çıkınca da MD çalması diyen çıkmıştı :A
Reyting için kendini rezil rüsva etmiş, yazık. Sizde hala prim vermeye devam edin böyle işlere. Sözde farkındalık yapan bir diziydi. Reytingler yarı yarıya düşünceye kadarmış bu sözde farkındalık. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Reyting için kendini rezil rüsva etmiş, yazık. Sizde hala prim vermeye devam edin böyle işlere. Sözde farkındalık yapan bir diziydi. Reytingler yarı yarıya düşünceye kadarmış bu sözde farkındalık. :A
Aslında ilk sezonu ben düzenli izlemesem orijinalinden dolayı iyi bir işti ama fazla abartıldığını düşündüğüm işlerdendi.
Yoo göz falan yummadım çünkü Hekimoğlu'nu da seviyorum ve haksızlık olduğunu inkar edemem. :A Ama benim kıyameti koparıp koparmamam bir işe yaramaz. :A
Valla ben biraz kıyamet kopardım gibi ama tutamıyorum kendimi. Çünkü zamanında Hekimoğlu çıktığı zaman MD çakması diyen çok kişi vardı ve sosyal medyada hâlâ bölümden çok bir şey almadık diye savunan MD fanları :A