24 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

kaç saat ağlayacak aga sanki kaçak her türlü zirveyi alır özeti 5 i geçti baksana

o değilde yarın sınav var ben kaçakı izleyemicem netten izlicem artık
Sürekli kaçıyorsun bozulmaya başladım sana,sen varsın diye girdik foruma ortalarda gözükmüyorsun.

Palyaço'yu Seyyar Tayyar bulmuş.

Dizi bugün çok harika ilerliyor. AB grubunda da artarız umarım ya

Sürekli kaçıyorsun bozulmaya başladım sana,sen varsın diye girdik foruma ortalarda gözükmüyorsun.
aga 1 haftadır internetim inanılmaz yavaşladı sınavlar geliyo başım dertten kurtulmuyo hep sıkıntı hep sıkıntı valla elimde değil kusura bakma

bakalım kaçakta karadayının taktiğini mi yapacak her an reklam girebilir

20:45 - 21:00 #sbt #reyting'leri 1) STAR: 8.96 2) SMNYL TV: 4.81 3) SHOW: 3.9 4) TRT1: 3.84 5) KANALD: 3.49

Gözünüz aydın Çalıkuşu listede. @Bully @gözlemci 😎

Çocuklar Duymasın listede yok. Umarım diğer anlıkta girer.

Acun iyi gitmiş. Çalıkuşu yine düşmüş geçen haftaya göre. Kaçak reklamda listeye girememiş.

Çalıkuşu listede..bu arada çok kötüyüm grip'iin dibine vurdum burnuma ilgi göstermekten yazı yazamıyorum

Acun geçen haftanın düşüşünü bu hafta toparlayacak gibi sanki.

Çalıkuşu listede..bu arada çok kötüyüm grip'iin dibine vurdum burnuma ilgi göstermekten yazı yazamıyorum

Geçmiş olsun kardeşim. Umarım Çalıkuşu diğer anlıklarda da listede olur. Çünkü dizi gerçekten güzel. Böyle şeyleri benden normalde zor duyarsınız. 😀

O Ses reklam 21:14.

Geçmiş olsun kardeşim. Umarım Çalıkuşu diğer anlıklarda da listede olur. Çünkü dizi gerçekten güzel. Böyle şeyleri benden normalde zor duyarsınız. 😀

Sağol kardeşim evet senden duymak zordur tabii
ya sorma ben hastalık hastası gibiyim sağlam olduğum görülmemiştir 10 ay önce b12 eksikliğim vardı iğne verdi doktor ve ömür boyu kullanmaya mecbur kaldım ve her ay aynı saatte ve günde vurulmak şartıyla
sonra demir eksikliği çıktı o da iğne verdi neyse 2 sene kullnacam her ay... şimdide su eksikliği allahtan iğne verilmedi

Çok geçmiş olsun ya
Umarım hep sağlıklı olursun.

Türkiye'nin efsane dizisi Çocuklar Duymasın 21:14'de reklama girdi.