Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Karakomik Filmler 2 (TV'de İlk) | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.114953

reyting-son-2-jpg.114952

------

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
Camdaki Kız-da Nalan-ın sonunda gözü açılmaya başlamış, fragmanlar çok dikkatçekici idi. Dünkü bölümden birkaç sahneye Youtube-da baktım az önce, iyiydi. Ve reytingleri de uçmuş. Biraz daha zorlarlarsa 10 reytinge ulaşır yeniden.
Kaybettiği izleyici geri çekmeye başlamış 3. sezon gelecek mi acaba :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
Çukurova hala nasıl 7-6 reytingler alıyor şaşırtıcı. Dizi resmen Gaffur-Raşit ekseninde dönüyor. 140 dakikalık bölümün neredeyse 100 dakikası bu ikiliye ait dün akşam isyan ettirdi bu saçmalık. Bir an önce bitmeli. Senaryo kalmadığı için böyle saçma sapan şeyler üzerinden malzeme yaratılmaya çalışıyorlar. Seyirci de ısrarla bırakmıyor benim gibi. Can sıkıntısından bakıyorum başka alternatif olsa yüzüne bile bakmam artık.

Barbaroslar kadar her hafta oranları bu denli değişen bir iş daha yok. Geçen hafta uçmuştu bu hafta çakılmış, bu kadar çok seyirci nasıl bir anda terk edebilir dizisini gerçekten şaşırtıcı.

Mahkum son iki haftadır düşüşte neden bu kadar seyirci kaybetti acaba, hatta bu hafta AB zirvesini de yitirmiş çok çabuk başladı çakılmaya.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Camda ki Kız’a sevindim. Dün ben de izledim ve Nalan sonunda annesi gibi sertleşmeye başladı. Kül kedisi olayı beni de sıkmıştı. Sonunda dizide 2.perde açılabildi. Zaten dün en büyük sır ortaya çıktı bölüm sonunda. Bir sır daha var ama o seneye kaldı sanırım

Mahkum dizisi son 2 haftadır düşüyor ancak öyle dizilere belli olmuyor haftaya iyi bir bölümle 9-10 alırsa şaşırmam yani.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün akşam Camdaki Kız iyiydi ama benlik senaryo değildi:A Cana'ya daha çok rol pls:A

BZÇ'nin son fragmanına bakınca :F:F:F:F Ölümüne savunduğum dizinin bu hallere gelmesi:( Nerde sezon içinde 16 reytinglere çıkan dizi nerde şu pespayelik:T:

Bu sezon erkenden sezona girerlerse şaşırmıcam. Mayıs ayında yaz dizilerini ekranlara sürsünler:X