Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Masumiyet benim beklentimin altında açılış yapsa da bu zorlu günde iyi gelmiş reytingleri.

Yeni diziden etkilenen Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir olmuş doğal olarak.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Masumiyet

Total : 3,97 (11)
AB : 4,84 (6)
ABC1 : 4,90 (9)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Masumiyet'ten daha iyi oranlar bekliyordum ama yine de fena açmamış. Haftaya güzel bir yükseliş yaşayacağını düşünüyorum.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!

Kuruluş Osman TOTAL ve ABC1 gruplarında hafif düşüşlere rağmen zirvede yer alırken AB grubunda ise oranlarını artırarak 2. sırada yer aldı.

Sadakatsiz tüm gruplarda büyük düşüş yaşasa da AB grubunda zirvede yer aldı.

FOX’un yeni dizisi Masumiyet ortalama bir başlangıç yaparak TOTAL’de 11, AB’de 6, ABC1’de ise 9. oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir oranlarında düşüş yaşasa da TOTAL’de 8, AB ve ABC1 grubunda 5. sırada yer aldı.

Benim Adım Melek ortalama sonuçlarıyla yayın hayatına devam ediyor. TOTAL’de 12, ABC’de 10, ABC1’de ise 11. oldu.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sadakatsiz çok fena düşmüş. :(

Masumiyet beklentimin altında başlamış ama yine iyi başlamış.

Doğduğun Ev Kaderindir'de çok fena düşmüş. Masumiyet, Sadakaktsiz ve DEK'i özellikle AB'de çok etkilemiş.

Benim Adım Melek AB'de hafiften düşmüş. Total ve ABC'de de yükselmiş.

Kuruluş Total ve ABC'de düşmüş ama çok az. AB'de de iyi yükselmiş.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Masumiyet ne çok iyi ne de çok kötü bir başlangıç yapmış. DEK ve Sadakatsiz'i epey zorlamış ama. Kuruluş aradan iyi sıyrılmış.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sırma Yanık'ın gerçekten Türk halkının nabzını iyi yoklayabilen bir kalemi var. İlk haftadan 4 küsür reyting fena değil. Gerçi tüm dizileri gibi Masumiyet de ilk bölümlerde çok iyi reyting alıp 2. sezonda çökecek gibi görünüyor ama orası pek umrumda değil. :A Bol tekrarla Sadakatsiz ve DEK'in başına bela olabilir hafta gelecek hafta günün en çok izlenen 3. dizisi olması muhtemel. Sonunda bir nebze de olsa çarşambaya heyecan geldi bakalım gelecek hafta tablo nasıl değişecek. :Z

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Beklendiği gibi Kuruluş reyting kaybetmedi sadece DEK ve Sadakatsız düşüş yaşadı ama henüz belli değil 2-3 bölüm sonra durum daha iyi netleşir ama Masumiyet bu kadro ile en az 6 reyting alması lazım bence kanalı memnun etmek için.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Sadakatsiz'i bıraktın mı? :(
------

Sırma Yanık'ın gerçekten Türk halkının nabzını iyi yoklayabilen bir kalemi var. İlk haftadan 4 küsür reyting fena değil. Gerçi tüm dizileri gibi Masumiyet de ilk bölümlerde çok iyi reyting alıp 2. sezonda çökecek gibi görünüyor ama orası pek umrumda değil. :A Bol tekrarla Sadakatsiz ve DEK'in başına bela olabilir hafta gelecek hafta günün en çok izlenen 3. dizisi olması muhtemel. Sonunda bir nebze de olsa çarşambaya heyecan geldi bakalım gelecek hafta tablo nasıl değişecek. :Z
Sırma Yanık'ı övmüşsün, hayret. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Övmedim sadece halkın ne izlediğini biliyor dedim. :A Yoksa köşkler, boş entrikalar ve üçgenlerden öteye gidemediğini biliyoruz. :A
Haticeye değil, neticeye bakıyoruz. Türkiye standartlarına göre çok iyi bir dizi olduğunu düşünmüyorum ama derli toplu ve akıcı olursa çarşambayı sallayacak bir potansiyeli var. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Masumiyet; AB ye yönelik birazda "Bayan" izleyiciye yönelik olduğu ; Sadakatsiz ve DEK in kayıplarından belli oldu.
Gecenşn en kafası rahatı Atv olmuş.