Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hekimoğlu AB'de güzel yükselmiş. :Z En azından final öncesi böyle karizmayı çizdirmeden devam etsin yeter. Kanal D'nin hala acele karar verdiğini düşünüyorum ama realist düşünmek gerekirse iki grupta ilk 10 dışında kalan bir dizinin gelecek sezona çıkması (fanlar 3. sezon için umutlanmış çünkü) maalesef imkansız. O yüzden son bölümlerin tadını çıkarmaktan başka çare yok. :(

Masumlar hala yerinde sayıyor ama Naci uğursuzu defolduğu için haftaya yükselirse şaşırmam. :A Belli ki senaristler asıl hikayeyi hatırlayıp oraya dönmeye başlamış bu gidişle duruma göre yine 14-15'e çıkabilir.

• Beğendim
Reactions: Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Güzel şeyler de oluyor demek :A
Gerçi sonlara yaklaşınca yine tüm twitter gündemi survivor olabilir...
Sanmıyorum. Geçen sene pandemiden ve tv'de yayınlanan tek program olduğundan çok konuşulup izlendi. Survivor'ın devri geçti artık. Yavaş yavaş eriyip yok olucak. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hekimoğlu bölüm gibi güzel bir yükseliş yaşamış. Gider ayak böyle artış beni mutlu eder. En azından yapımcı fazla sıkıntıya düşmez. :D

Hekimoğlu AB'de güzel yükselmiş. :Z En azından final öncesi böyle karizmayı çizdirmeden devam etsin yeter. Kanal D'nin hala acele karar verdiğini düşünüyorum ama realist düşünmek gerekirse iki grupta ilk 10 dışında kalan bir dizinin gelecek sezona çıkması (fanlar 3. sezon için umutlanmış çünkü) maalesef imkansız. O yüzden son bölümlerin tadını çıkarmaktan başka çare yok. :(

Masumlar hala yerinde sayıyor ama Naci uğursuzu defolduğu için haftaya yükselirse şaşırmam. :A Belli ki senaristler asıl hikayeyi hatırlayıp oraya dönmeye başlamış bu gidişle duruma göre yine 14-15'e çıkabilir.
Umarım haftaya o artı 1 artan oran bir anda erimez :A
Ben bugün yarın Mucize Doktor'da yayınlanan o kısımlara bakarım :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Aslında dizi hep düşük muamelesi görüyor ama bir çok diziden iyi alıyor ancak seneye daha düşecek büyük ihtimalle ve kanalın yeni dizileri var kanal Star kadar kötü olsa eminim devam ederdi
------

Güzel şeyler de oluyor demek :A
Gerçi sonlara yaklaşınca yine tüm twitter gündemi survivor olabilir...
Aslında geçen sezon başlarda da böyleydi pandemi sonrası uçtu

• Beğendim
Reactions: xdragxx and Aserat