Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Tüm gruplarda 'Masumlar Apartmanı' zirvede.

TOTAL
total-sokP.png

AB
ab-nNXY.png

ABC1
abc-oCKM.png

5C73fH.jpg
------

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bugün günlerden K A D I N :Z @Aserat

s-97c833368483c9ab19dbaf6d1b31ce44e631c64c.webp
Tanımıyorum ben kim bunlar. :A Ha biri iki şiire kanıp hastalığını kenara atmıştı diğerinin de gönlü 500T gibi oradan oraya gidip geliyordu şimdi hatırladım. :A

Çok şükür asıl K A D I N hala devam ediyor. :Z

Eu3C1VUVgAI25cN

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Garip bir şekilde tüm diziler düşüş yaşamış. Bir tek Baraj artıda kapatmış geceyi.

Hekimoğlu dün akşam manalı ama durgun bir bölümü vardı. Oyunculuklar ön plana çıktı ama seyirci sevmedi demek ki. İlla yüksek alması için tecavüz sahnesi mi gösterilmeliydi? Böyle farklı işler hakkını alamayınca deliriyorum. Haftaya aksiyonu yüksek bir bölüm geleceği için yükselme olacaktır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hekimoğlu'nun düşmesi üzücü. :( Çok iyi ve anlamlı bir bölümdü ama Türk izleyicisine fazla gelmiş belli. Neyse en azından tüm diziler düşmüş de onun düşüşü fazla sırıtmamış.

Naci ısrarı Masumlar'ın başını yemeye devam ediyor. :A Total zirvesini kılpayı geri almış ama tüm gruplarda düşmüş. İzleyicinin enerjisini tüketen mıymıy bir karakter ve mıymıy bir oyunculukla anca bu kadar oluyor demek ki. İzleyicinin de bu gereksiz romantik hikayeden sıkılmaya başladığını görmek güzel belki senaristlerin aklı başına gelir bu sayede.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hekimoğlu'nun düşmesi üzücü. :( Çok iyi ve anlamlı bir bölümdü ama Türk izleyicisine fazla gelmiş belli. Neyse en azından tüm diziler düşmüş de onun düşüşü fazla sırıtmamış.

Naci ısrarı Masumlar'ın başını yemeye devam ediyor. :A Total zirvesini kılpayı geri almış ama tüm gruplarda düşmüş. İzleyicinin enerjisini tüketen mıymıy bir karakter ve mıymıy bir oyunculukla anca bu kadar oluyor demek ki. İzleyicinin de bu gereksiz romantik hikayeden sıkılmaya başladığını görmek güzel belki senaristlerin aklı başına gelir bu sayede.
Tüm diziler düşmüş deyip MA’nın düşüşünü buna bağlamak. :A Gerçekten çok saçma analizler yapıyorsun bazen. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem