Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ay sorma şaşkınım ben de. Herkes mi bölümü yarıda terk etmiş, bu reytingler ne :(
Ben her şeye rağmen rüya bölüm fikrinin güzel olduğunu düşünüyorum ama keşke böyle sinir bozucu bir senaryo yerine daha eğlenceli bir senaryo yazsaydılar. Ben bile fenalık geçirdim izlerken. :A
Friends'deki alternatif evren bölümlerini çok seviyordum, onun gibi bir senaryo olsaydı güzel olurdu. :A
Neyse bakalım bu bölüm gelecek hafta reytinglerini de kötü etkilemez umarım.
Rüya olması bir işe yaramadı bende. İyice soğudum artık :A zaten soğumuştum.
Şahika reis bambaşka biriydi :A İzlerken Ender ve Cansu'nun yapmacıklık halleri, Feride'nin korkması :A Feride'nin kankasının Cansu ile oluşu, Çağatay'ın Cansu ile halleri nerden baksan her bir detayda böyle oldum :A :
1b2b6d2e20eb7cafe0df43bc7146b5cb.gif

ruyada-recep-tayyip-erdogan-i-gormek_1192062.jpg

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Rüya olması bir işe yaramadı bende. İyice soğudum artık :A zaten soğumuştum.
Şahika reis bambaşka biriydi :A İzlerken Ender ve Cansu'nun yapmacıklık halleri, Feride'nin korkması :A Feride'nin kankasının Cansu ile oluşu, Çağatay'ın Cansu ile halleri nerden baksan her bir detayda böyle oldum :A :
Ekli dosyayı görüntüle 100763
Ekli dosyayı görüntüle 100764

Hele Ender'in Cansu ile beraber Yıldız'ı öldürme planları yapmaları, Şahika'nın iyilik meleğine dönüşmesi ve herkesin Şahika'yı çok sevmesi, Ender'in Şahika'ya pavyon şarkısı söyletip üstüne para attırması, Hasan Ali-Sedai vs vs tüm bölümü sinir krizi eşliğinde aynen bu şekilde izledik. :A

IMG_1777.GIF

IMG_1776.GIF

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,991
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bak tam da sıraladığım gibi olmuş liste :A
------

@Emre Ozansoy seninde beklediğin reyting patlaması olmamış. Bence seyirci ne oluyoruz deyip kaçtı ekrandan :A fazla saçmaydı çünkü :A
O kadar yapmacıktıki, ben bile kapatmayı düşündüm. :A Ama 102 bölüm hatrına devam ettim. :F

Bu aldığı reytingler de müstehak hem kanala, hem de bu senaryoya onay veren yapıma.

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hele Ender'in Cansu ile beraber Yıldız'ı öldürme planları yapmaları, Şahika'nın iyilik meleğine dönüşmesi ve herkesin Şahika'yı çok sevmesi, Ender'in Şahika'ya pavyon şarkısı söyletip üstüne para attırması, Hasan Ali-Sedai vs vs tüm bölümü sinir krizi eşliğinde aynen bu şekilde izledik. :A

Ekli dosyayı görüntüle 100765

Ekli dosyayı görüntüle 100766
Okurken bile nefes alamadım :F Yasak Elma farkını koydu yine :A
matthew perry thumbs up GIF
david schwimmer applause GIF

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Okurken bile nefes alamadım :F Yasak Elma farkını koydu yine :A
matthew perry thumbs up GIF
david schwimmer applause GIF
Ya ben fragmanlardan sonra rüya olacağına ihtimal vermiyordum ama bölüm o kadar absürttü ki izlerken rüya olduğunu tahmin ettim ama yine de izlediğimiz dizi Yasak Elma olunca insan emin olamıyor hiç bir şeye. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ya ben fragmanlardan sonra rüya olacağına ihtimal vermiyordum ama bölüm o kadar absürttü ki izlerken rüya olduğunu tahmin ettim ama yine de izlediğimiz dizi Yasak Elma olunca insan emin olamıyor hiç bir şeye. :A
Uyanış gibi Yasak Elma'da yayınlanmadı sayalım :A
Halit Can geri döner bu vesile ile. Zaten duman nedeni ile 5 sene komada kalmak Nerden baksan saçmalıktı :A bölümün en iyi kısmı Zehra'yı normal olarak gördük :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Uyanış gibi Yasak Elma'da yayınlanmadı sayalım :A
Halit Can geri döner bu vesile ile. Zaten duman nedeni ile 5 sene komada kalmak Nerden baksan saçmalıktı :A bölümün en iyi kısmı Zehra'yı normal olarak gördük :A
Yani neresinden bakarsak bak oldukça gerçekdışı bir senaryoydu. Zaten bölümün başında 5 sene sonra yazısı yazmadığında ilk şüpheyi orada duydum. Normalde 1 hafta sonrasına bile gidilse mutlaka yazardı çünkü. :A Neyse umarım bu bölümü fire vermeden atlatır dizi, ne diyelim. :A

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Çukur dün akşam çok durağan bir bölümle gelmişti. Uyanış olsaydı kesin düşüş yaşardı.

Maraşlı boşluktan güzel kitle almış kendine.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Naim az daha AB'de zirveyi alacakmış. :Z TRT gerçekten akıllıca bir hamle yaptı bu sayede hem Uyanış'ın yokluğunu iyi değerlendirdi hem de böyle güzel bir filmin geniş kitleyle buluşmasını (Netflix'te de yayınlanmıştı ama herkes oradan izleyemez sonuçta) sağladı.

Rakibin yokluğu beklendiği gibi diğer erkek dizilerine yaramış. Camdaki Kız pazartesi olsa boşluktan absürd senaryolar yazıp izleyicilerle dalga geçen malum diziyi bayağı bir yaralardı ama kaderine şükretsin. :A

• İlginç
Reactions: ozmoturk

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Naim az daha AB'de zirveyi alacakmış. :Z TRT gerçekten akıllıca bir hamle yaptı bu sayede hem Uyanış'ın yokluğunu iyi değerlendirdi hem de böyle güzel bir filmin geniş kitleyle buluşmasını (Netflix'te de yayınlanmıştı ama herkes oradan izleyemez sonuçta) sağladı.

Rakibin yokluğu beklendiği gibi diğer erkek dizilerine yaramış. Camdaki Kız pazartesi olsa boşluktan absürd senaryolar yazıp izleyicilerle dalga geçen malum diziyi bayağı bir yaralardı ama kaderine şükretsin. :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Gelecek sezon yeni bir aksiyon dizisi gelmezse Maraşlı zirveye oynayabilir.

Bu arada Yasak Elma'dan ''yeni dönem'' olduğu için yükseliş bekliyordum ama yorumlara baktığımda o dönem çok saçma bişey olmuş.

TRT1 dizisi olmadığı günde bile çok iyi hamleler yapıp günü boş geçirmiyor,Naim çok güzel bir seçimdi ve çok iyi reytingler almış.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060

Böyle bir senaryoyu oynatmak yürek ister. :A Çatlamaya devam et. :A Kaç tane dizi gönderdik senin ecünnünün dizisini de gönderirdik ama Perşembe'ye aldılar, çünkü Burcu bir dizisinin daha Yasak Elma yüzünden hezimete uğramasını istememiştir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Böyle bir senaryoyu oynatmak yürek ister. :A Çatlamaya devam et. :A Kaç tane dizi gönderdik senin ecünnünün dizisini de gönderirdik ama Perşembe'ye aldılar, çünkü Burcu bir dizisinin daha Yasak Elma yüzünden hezimete uğramasını istememiştir. :A
Aynen çünkü yayın gününe de koskoca kanal değil Burcu karar veriyordur doğru. :A