Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Masterchef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları, yarından itibaren Fav10'da!

reyting-son-2.jpg

------

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
TV izlemeyeceğim.

Üç Kuruş bi iniş bi çıkışdan sonra bu hafta reytinglerde nasıl gidecek merak ediyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Üç Kuruş izlenilir aslında ama İçerde ve Çukur'dan sonra şahsen çok doygunluk hissi verdi bu tarz diziler. Yine de oyuncu kadrosu çok iyi. Çukur kadar sezonlarca ekranda yer alacak bir dizi değil ama bu sezonu atlatır büyük ihtimalle.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060
Üç Kuruş izlenilir aslında ama İçerde ve Çukur'dan sonra şahsen çok doygunluk hissi verdi bu tarz diziler. Yine de oyuncu kadrosu çok iyi. Çukur kadar sezonlarca ekranda yer alacak bir dizi değil ama bu sezonu atlatır büyük ihtimalle.
Tek sezonluk olacağı açıklandı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pazartesi akşamının değişmez, yıkılmaz ve tek lideri 'Yasak Elma' olduğunu bir kez daha gösterdi. Rakipleri geldi, evet biraz düştü ama hala dimdik ayakta. Tüm gruplarda 2. sırada yer almış, tüm tebrikler ona gitsin!

'Üç Kuruş' geçen haftaki yükselişini sürdürememiş, bu hafta sert bir düşüş yaşamış. Yakında ilk on dışında bile kalabilir gibi, beklentiyi veremedi maalesef. Tek sezonluk kalacağı kesin görünüyor.

'Alparslan Büyük Selçuklu' kendi halinde gidiyor ama çift rakamlara ulaşmasını beklerdim, çok tanıtım yapıldı ve şu an rakipsiz gibi duruyor zaten, rahat bir şekilde daha yüksek oranlar alabilirdi.

'Kalp Yarası' epey kötü gidiyor, sıralama olarak da düşmüş. ATV'nin yerinde olsam 'Yalnız Kurt' dizisini pazartesi akşamına bir an önce sürerdim, gayet ilgi çekebilir. Pazartesi akşamları bu tarz erkek işlerini sever.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Üç Kuruş çok dengesiz gidiyor. 2. bölümde düştü, 3-de yükseldi ve şimdi yine düştü. Hatta dün bu konuda yazmıştım, en çok onun reytinglerini merak ediyorum diye. Çünkü bence izleyici diziyi sevdi mi, sevmedimi hala karar veremedi.

Alparslan özellikle ABC-de baya yükselmiş, amma diğer 2 grupta aynı kalmış.

Yasak Elma çok iyi devam ediyor.

Gündüz kuşağı pazartesi hep haftanın en düşük reytinglerini alıyor. O yüzden yorum yapmıycam. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Pazartesiye dizi istiyorum yaa!! Haftanın ilk günü bomboş resmen:T: İnsanlar olana bakıyor sadece takip ettiğinden değil:T:

• Sinir Bozucu
Reactions: cookies