22 Eylül 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Dünya Hali | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Cinayet Süsü (TV'de İlk) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.109515

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Masterchef Türkiye' zirvede.

screenshot-1-4mdX.jpg

reyting-son-2-jpg.109516

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
TV izlemiyorum.

Yargı, Yalancı ve EHHŞ'nin ilk bölüm tekrarları aynı akşam yayınlanıyor yani "kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için" klişesini yine dibine kadar yaşıyoruz. :A
------

Bu arada oylarınızı düzeltirseniz iyi olur. :D @BARON男爵 @slhttnmtl @Yiğitt @soo

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yargı' dizisinin tekrarı uçmuş, TOTAL'de +3 reyting almış maşallah. O değil de AB olur dediğimiz dizi TOTAL olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yeni bölüme kadar 6-7 tekrar daha var, trendlerde de uçuşa geçti. Kaliteli yapım olunca ilgi çekiyor, bir şekilde kendini gösteriyor. Yeni bölüm tanıtımı da enfes, epey izleyici çekecektir ekrana. :Z

'EHHŞ' dizisinin tekrarı da çok iyi gitmiş, daha hafta boyu tekrarlarını da sayarsak haftaya ya da birkaç bölüme zirveye oturması sürpriz olmayacak. :X

• Harika
Reactions: Carpe Diem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
EHHŞ ve Yargı tekrarları çok iyi gitmiş. İkisi de 2.bölümleriyle güzel bir yükseliş yaşayacak gibi duruyor. :Z

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
EHHŞ tekrarı çok iyi gitmiş ve bu reytinglerden sonra diyorum ki salı günü dengeleri değiştirme ihtimali yüksek. :Z Tahmin ettiğim gibi sessiz ama derinden geliyor zaten Twitter'da ortalığı yıkıp fos çıkmasındansa böylesi çok daha iyi. :Z

İnsanlar Sadakatsiz var sanıp Yargı'ya yüklenmiş herhalde. :A Açıkçası Teşkilat varken çok büyük bir yükseliş beklemiyorum ama 4-5 alırsa Kanal D için yeterli olacaktır. Pazar günündeki diğer işlerin seviyesine bakınca tutunmasını canı yürekten istiyorum.

Yukardaki iki dizinin aksine Yalancı hala pek umut vaat etmiyor. 50. kez tekrar verildiğini düşünürsek reytingleri fena değil ama diğer diziler ilk 10'a girmişken daha iyisini beklerdim. Youtube'da da fragmanları pek izlenmemiş umarım bu cuma da hüsrana uğramaz.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
MasterChef rakiplerinin olmamasını iyi değerlendirmiş. AB/ABC1'de 7 barajına yaklaşmış.

EHHŞ/Yargı'nın tekrarları çok iyi gitmiş. İki dizinin de yükseleceği kesin.