Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Menajerimi Ara ve Baraj’ın, AB grubu dışında oranları tam olarak bu şekilde. Biri çökmüş, biri çökmemiş demek doğru değil. İkisi de çökmüş. :A

F7D3BAD7-3E6B-4AB8-9686-C91F719B6104.jpeg

He tabii oyuncu kadrolarını, geçtiğimiz hafta reytinglerini falan baz alırsak Menajerimi Ara bir tık daha fazla çökmüş oluyor. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Masumlar Apartmanı' oranlarına hiç şaşırmadım, çevremde herkes diziden bahsediyordu. Türk dizisi izlemeyenler bile diziyi çok beğenmiş, oranları bu nedenle hiç şaşırtmadı beni. Kocaman tebrikler, çok sevindim bu oranlarına. :Z O değil de ekranlarda Gülseren Budaycıoğlu rüzgarı esiyor, buna ayrı parantez açıp FAV10 yazarları olarak yorumlamamız lazım.

'Menajerimi Ara' oranlarına çok üzüldüm, çok şaşırdım diyemeyeceğim. Şahsen dizi tam benim tarzımda, çok da beğenerek izliyorum ama dizide net olay olmayınca her bölüm ayrı hikaye tarzında izliyoruz. Yani sürükleyicilik sağlamıyor, bu benim için sorun teşkil etmese de genel izleyicinin beğendiği işler değil. Umarım toparlar ve kanalı kurtarır en azından.

'Hekimoğlu' TOTAL'de yükseliş yaşarken AB ve ABC1'de düşüş yaşamış. Günün reytinglerine bakınca en az etkilenen dizi olarak görülüyor, bu oranlar kanalı ve yapımcıyı memnun eder bence.

'Baraj' da çok etkilenmemiş ama zaten sezona çok etkilenmiş olarak başladı. Haliyle gerilemiş yine, kanalı idare edecek gibi durmuyor maalesef.

• Harika
Reactions: The Barberson

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Menajerimi Ara dengeli bir şekilde düşmüş ve 4'e yükselme potansiyeli var. Baraj neredeyse 2 reytingi zor almış AB'de bile, diğer gruplar daha iyi olsa ne olur. :A

Forumda da ne kadar düşmanı varmış dizinin. :A
Yahu Menajerimi Ara'yı ben de seviyorum ama objektif bakmak gerekir. Dizi yılın dizisi beklentisi vardı. Çok iyi yükselmişti ve 2 bölüm sonrası bu oran yakışmadı.

Baraj hiç izlemedim ve zaten geçen sezona göre çöktü, hemfikirim ama bu sezon rakipler ile arasında 3-4 reyting farkı yok. İlk final yapacak dizide o olur.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and serhatt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Masumlar Apartmanı patlamış bekliyordum ama bu kadar değil . Hekimoğlu artmış Total Masumlar Apartmanı'na rağmen bu çok iyi. Kanal D'yi ilk defa dün tebrik ettim. 9dan 10.40a kadar reklam koymadı. Baraj artık biten ilk dizi olur Fox'un. Menajerimi Ara için üzgünüm. Salı yanlış demiştim ancak Masumlar Apartmanı gelmese yine iyi gidiyordu.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'nın dünkü bölümü çok iyiydi AB'de 4 alsaydı bari. :( Düşme sebebinin senaryo veya konuklar olduğunu zannetmiyorum çünkü dün akşam Masumlar Apartmanı ve bu dizi arasında kaldığını söyleyen pek çok yorum gördüm ve yeni dizi gelmeden önce alınan reytingler de ortada. Üstelik Hekimoğlu da olduğu için kitle ikiye değil üçe bölünüyor. Ama Star'ın durumu nedeniyle bu reytingleri koruduğu sürece devam edeceğini düşünüyorum. Bir de bu sayede daha iddialı konuklar alırlar belki. :A

Hekimoğlu düşer dedikçe yükseliyor helal olsun. Düşük maliyeti ve kanalın durumu sayesinde kolayca devam eder.

Masumlar Apartmanı gerçekten şaşırtıyor. :eek: Bir de TRT olduğu için en fazla 5-6 alır demiştim iyi patladım. :A Kadın boşluğunu dolduran yeni dizimiz hayırlı olsun. En azından Sen Çal Kapımı fanlarının en çok izlenen dizi biziz şişinmelerini dinlemeyiz artık. :Z

Baraj bitsin istemiyorum yoksa FOX yerine daha iddialı bir dizi koyar. Sonunculukta böyle takılsın işte. :A

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çevremde TRT1 izlemeyen bile Masumlar Apartmanı’nı açıp izliyor. Sabah markete giderken sitenin bahçesinde komşular Masumlar Apartmanı’nından aynen böyle bahsediyordu. :D Birazdan 2.bölümü izlemeye başlayacağım. Ama şunu söyleyebilirim ki bu senenin dizisi net Masumlar Apartmanı’dır. Pazartesi akşamına kadar bu sezonun dizisi Kırmızı Oda diyordum ama Pazartesi gecesi tekrarını izlediğimde bayağı etkilendim. Haftaya daha da yükselir. :Z

Menajerimi Ara düşüşünü sürdürüyor. Evet rakibiyle kitlesi ortak ve düşmesi normal ama tek sebep bu değil. Babam dün izlerken bunlar Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy ve Nebahat Çehre gibi ünlüleri getirip şimdi de bu ne olduğu belirsiz tipleri mi ünlü diye getiriyorlar dedi. :F Senaryoda da bazı sıkıntılar var. Umarım kendini kurtaracak oranlar alır. Ama şu durumda geçen haftaki oranlara bakarak günün kaybedeni olduğu anlaşılıyor.

Boşlukta 6 almakla sevinmeyecekmişsin demek ki. :A @Aserat (Seni sinir etmek için yazdım, yoksa ciddi değilim. :A )

Hekimoğlu neredeyse hiç etkilenmemiş. Bu oranlarla gider gibi.

Baraj bu oranlara sabitlendi gibi. Bakalım ne kadar devam edecek?

Masterchef güçlü rakibe rağmen iyi direnmiş.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çevremde TRT1 izlemeyen bile Masumlar Apartmanı’nı açıp izliyor. Sabah markete giderken sitenin bahçesinde komşular Masumlar Apartmanı’nından aynen böyle bahsediyordu. :D Birazdan 2.bölümü izlemeye başlayacağım. Ama şunu söyleyebilirim ki bu senenin dizisi net Masumlar Apartmanı’dır. Pazartesi akşamına kadar bu sezonun dizisi Kırmızı Oda diyordum ama Pazartesi gecesi tekrarını izlediğimde bayağı etkilendim. Haftaya daha da yükselir. :Z

Menajerimi Ara düşüşünü sürdürüyor. Evet rakibiyle kitlesi ortak ve düşmesi normal ama tek sebep bu değil. Babam dün izlerken bunlar Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy ve Nebahat Çehre gibi ünlüleri getirip şimdi de bu ne olduğu belirsiz tipleri mi ünlü diye getiriyorlar dedi. :F Senaryoda da bazı sıkıntılar var. Umarım kendini kurtaracak oranlar alır. Ama şu durumda geçen haftaki oranlara bakarak günün kaybedeni olduğu anlaşılıyor.

Boşlukta 6 almakla sevinmeyecekmişsin demek ki. :A @Aserat (Seni sinir etmek için yazdım, yoksa ciddi değilim. :A )

Hekimoğlu neredeyse hiç etkilenmemiş. Bu oranlarla gider gibi.

Baraj bu oranlara sabitlendi gibi. Bakalım ne kadar devam edecek?

Masterchef güçlü rakibe rağmen iyi direnmiş.
En iyisi orta yolda buluşup ikisi de yılın dizisi diyelim. :A Masumlar Apartmanı'nın hikayesi farklı olabilir ama özünde geleneksel ve bilindik formatlı bir dizi. 2 buçuk saat terapi odasında geçen KO çok daha aykırı ve zaten bu aykırılığı yüzünden belli bir seviyenin üzerine çıkamıyor reytinglerde.
'Masumlar Apartmanı' oranlarına hiç şaşırmadım, çevremde herkes diziden bahsediyordu. Türk dizisi izlemeyenler bile diziyi çok beğenmiş, oranları bu nedenle hiç şaşırtmadı beni. Kocaman tebrikler, çok sevindim bu oranlarına. :Z O değil de ekranlarda Gülseren Budaycıoğlu rüzgarı esiyor, buna ayrı parantez açıp FAV10 yazarları olarak yorumlamamız lazım.

'Menajerimi Ara' oranlarına çok üzüldüm, çok şaşırdım diyemeyeceğim. Şahsen dizi tam benim tarzımda, çok da beğenerek izliyorum ama dizide net olay olmayınca her bölüm ayrı hikaye tarzında izliyoruz. Yani sürükleyicilik sağlamıyor, bu benim için sorun teşkil etmese de genel izleyicinin beğendiği işler değil. Umarım toparlar ve kanalı kurtarır en azından.

'Hekimoğlu' TOTAL'de yükseliş yaşarken AB ve ABC1'de düşüş yaşamış. Günün reytinglerine bakınca en az etkilenen dizi olarak görülüyor, bu oranlar kanalı ve yapımcıyı memnun eder bence.

'Baraj' da çok etkilenmemiş ama zaten sezona çok etkilenmiş olarak başladı. Haliyle gerilemiş yine, kanalı idare edecek gibi durmuyor maalesef.
Hekimoğlu tüm gruplarda yükselmiş. Ayrıca Menajerimi Ara'nın düşüşünün dediğin şeyle alakası olduğunu hiç sanmıyorum sonuçta bölümlük hikayelerden çok dizi boyunca süregelen şeyleri (Dicle-Kıraç, Dicle-Barış vs.) izliyoruz. Masumlar olmasa yine 5-6 alabilecek bir bölümdü.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ne yazık ki Menajerimi Ara izleyemedim. :A

Çok fena düşmüş Menajerimi Ara hemen toparlanmazsa sonunu görmekten korkuyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'dan korkarken Masumlar Apartmanı'na tutulan MC şefleri mood:

Masumlar Apartmanı uçmuş. Total: 8.33, AB:11.47, ABC: 10.45 ile tüm gruplarda 1.olmuş. :eek:

Gerek çevremde, gerek sosyal medyada herkes bu diziden bahsediyordu ve TRT bol tekrarla diziyi çok iyi tanıttı. İlk bölümü geçen gece tekrarından yakaladım ve cidden harika bir iş. Yükselişe geçeceğini, 7-8 reyting alacağını tahmin ediyordum ama bayağı uçmuş. :Z Hemen 2.bölümü izlemeliyim.
Aboo masumlar apartmanı coşmuş menajer çökmüş
Canım dizim be şükürler olsun bugüne oh bee hak ettiğini aldı nihayet :oley::oley::oley:
Baraj'dan çok izlenmiş Menajerimi Ara ama çöken MA oluyor aynen. :F
Madem Baraj düştü, Menajerimi Ara'da düşsün. :A

Tebrikler Masumlar Apartmanı... :Z
Hekimoğlu oranlarını koruyan tek dizi olmuş galiba. Kanal D'ye bu oranlar yeterlidir.

Menajerimi Ara maalesef düşmüş. Bu yeni dizi hiç iyi gelmedi. :(

Baraj'ın çok yakında final haberi gelecektir.

Masumlar Apartmanı uçmuş. Dizilerin az reyting aldığı bu dönemde bile 11+ aldıysa ilerleyen aylarda 15+ bile gelebilir.
Masterchefi tahtından alabilen tek dizi, büyük bir havayla gelen MA Resmen dibe sürükledi..... Masunlar Apartmanı tebrik ediyorum, 10 ve 11 rating gerçekten çok iyi başarı.
Menajerimi Ara niye bu kadar düşmüş ya..:T
Menajerimi Ara dereye düşüyor.
Menajerimi Ara ve Baraj’ın, AB grubu dışında oranları tam olarak bu şekilde. Biri çökmüş, biri çökmemiş demek doğru değil. İkisi de çökmüş. :A

Ekli dosyayı görüntüle 92601

He tabii oyuncu kadrolarını, geçtiğimiz hafta reytinglerini falan baz alırsak Menajerimi Ara bir tık daha fazla çökmüş oluyor. :A

Masumlar Apartmanı patlamış bekliyordum ama bu kadar değil . Hekimoğlu artmış Total Masumlar Apartmanı'na rağmen bu çok iyi. Kanal D'yi ilk defa dün tebrik ettim. 9dan 10.40a kadar reklam koymadı. Baraj artık biten ilk dizi olur Fox'un. Menajerimi Ara için üzgünüm. Salı yanlış demiştim ancak Masumlar Apartmanı gelmese yine iyi gidiyordu.
Ne yazık ki Menajerimi Ara izleyemedim. :A

Çok fena düşmüş Menajerimi Ara hemen toparlanmazsa sonunu görmekten korkuyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En iyisi orta yolda buluşup ikisi de yılın dizisi diyelim. :A Masumlar Apartmanı'nın hikayesi farklı olabilir ama özünde geleneksel ve bilindik formatlı bir dizi. 2 buçuk saat terapi odasında geçen KO çok daha aykırı ve zaten bu aykırılığı yüzünden belli bir seviyenin üzerine çıkamıyor reytinglerde.

Hekimoğlu tüm gruplarda yükselmiş. Ayrıca Menajerimi Ara'nın düşüşünün dediğin şeyle alakası olduğunu hiç sanmıyorum sonuçta bölümlük hikayelerden çok dizi boyunca süregelen şeyleri (Dicle-Kıraç, Dicle-Barış vs.) izliyoruz. Masumlar olmasa yine 5-6 alabilecek bir bölümdü.
Nesi geleneksel ve bilindik format be. Hangi dizide bu kadar hastalıklı karakter var? :A Ben niyeyse bayağı vuruldum diziye.

9 aldı KO, gözün doysun ne üstüne çıkamıyor. :F Gören de 5-6 aldı sanacak. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Hekimoğlu Ab de ve ABC de düştü mü ben aynı kalmadı mı hemen hemen hatta arttı

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Şimdi tekrar baktım, evet 'Hekimoğlu' yükselmiş üç grupta da. Sevindim oranlarına, AB grubu +5 reytinge çıkar inşallah. :X

Menajerimi Ara 4-5 bölüme geldi, +6 aldı. Masumlar Apartmanı ikinci bölümden +10 gördü. Menajerimi Ara için büyük etken olabilir. Mesela Arka Sokaklar, Hekimoğlu gibi dizilerde de her bölüm ayrı hikaye var ama dram dizisi olması önemli etken. Bu dizinin komedi ağırlıklı olması maalesef genel izleyiciyi tutamıyor. Dicle-Kıraç ilişkisinin öne çıkması lazım bir an önce, epey dikkat çeker. :X