Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Menajerimi Ara'nın dünkü bölümü çok iyiydi AB'de 4 alsaydı bari. :( Düşme sebebinin senaryo veya konuklar olduğunu zannetmiyorum çünkü dün akşam Masumlar Apartmanı ve bu dizi arasında kaldığını söyleyen pek çok yorum gördüm ve yeni dizi gelmeden önce alınan reytingler de ortada. Üstelik Hekimoğlu da olduğu için kitle ikiye değil üçe bölünüyor. Ama Star'ın durumu nedeniyle bu reytingleri koruduğu sürece devam edeceğini düşünüyorum. Bir de bu sayede daha iddialı konuklar alırlar belki. :A

Hekimoğlu düşer dedikçe yükseliyor helal olsun. Düşük maliyeti ve kanalın durumu sayesinde kolayca devam eder.

Masumlar Apartmanı gerçekten şaşırtıyor. :eek: Bir de TRT olduğu için en fazla 5-6 alır demiştim iyi patladım. :A Kadın boşluğunu dolduran yeni dizimiz hayırlı olsun. En azından Sen Çal Kapımı fanlarının en çok izlenen dizi biziz şişinmelerini dinlemeyiz artık. :Z

Baraj bitsin istemiyorum yoksa FOX yerine daha iddialı bir dizi koyar. Sonunculukta böyle takılsın işte. :A
Kanal D'nin başarısı dün reklam koymadı 10,40a kadar başta da koymadı ilk defa tebrik ediyorum :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Nesi geleneksel ve bilindik format be. Hangi dizide bu kadar hastalıklı karakter var? :A Ben niyeyse bayağı vuruldum diziye.

9 aldı KO, gözün doysun ne üstüne çıkamıyor. :F Gören de 5-6 aldı sanacak. :A
Diziye laf atma amacıyla söylemedim sadece nispeten daha ağır olduğu için 10-11'e çıkamıyor bu dizi gibi. :A
Şimdi tekrar baktım, evet 'Hekimoğlu' yükselmiş üç grupta da. Sevindim oranlarına, AB grubu +5 reytinge çıkar inşallah. :X

Menajerimi Ara 4-5 bölüme geldi, +6 aldı. Masumlar Apartmanı ikinci bölümden +10 gördü. Menajerimi Ara için büyük etken olabilir. Mesela Arka Sokaklar, Hekimoğlu gibi dizilerde de her bölüm ayrı hikaye var ama dram dizisi olması önemli etken. Bu dizinin komedi ağırlıklı olması maalesef genel izleyiciyi tutamıyor. Dicle-Kıraç ilişkisinin öne çıkması lazım bir an önce, epey dikkat çeker. :X
Menajerimi Ara'da da dram kısımları var ama Masumlar Apartmanı çok çok güçlü bir rakip. O da 5-6 alsa bu kadar düşmezdi ama 11 alınca doğal olarak fazla etkilenmiş. Bence gelecek hafta AB'de 4+ alır.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Menajerimi Ara, Altın Portakal bölümünde de yükselemezse dizinin pek bir geleceği olmaz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı çok şişiriliyor. Sezon ilerledikçe yarı reytingin de altına düşer :A

Salı gününe EDHO da gelecek, tam karmaşa günü oldu :F

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
karmaşa değil karman karışık çorba oldu salı edhoda gelecek

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hiçbir açıklama falan da göremedim, bulamadım da. Umarım açarlar sezonu, gündüz kuşağında magazin programı yok resmen. Bir ara her kanalın vardı neredeyse...
Kanalın gündüz kuşağı dolu aslında şuan. ÖBGZK'nın tekrarları bitince oturur her şey tam olarak. Programların saati tekrar değişecektir ve ona yer açılır diye tahmin ediyorum.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Kanalın gündüz kuşağı dolu aslında şuan. ÖBGZK'nın tekrarları bitince oturur her şey tam olarak. Programların saati tekrar değişecektir ve ona yer açılır diye tahmin ediyorum.
öbgz tekrarları bitince gene arka sokaklar tekrarlrı başlamasında ..senelerden beri var

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
her kanalda magazin programı vardı demekkı reytingleri kötüki yayından kalktı...ve modasıda geçti diye düşünüyorum..kanal d neler oluyor hayatta hem haber hemde biraz magazın gibi bişey oda.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Çevremde TRT1 izlemeyen bile Masumlar Apartmanı’nı açıp izliyor. Sabah markete giderken sitenin bahçesinde komşular Masumlar Apartmanı’nından aynen böyle bahsediyordu. :D Birazdan 2.bölümü izlemeye başlayacağım. Ama şunu söyleyebilirim ki bu senenin dizisi net Masumlar Apartmanı’dır. Pazartesi akşamına kadar bu sezonun dizisi Kırmızı Oda diyordum ama Pazartesi gecesi tekrarını izlediğimde bayağı etkilendim. Haftaya daha da yükselir. :Z

Menajerimi Ara düşüşünü sürdürüyor. Evet rakibiyle kitlesi ortak ve düşmesi normal ama tek sebep bu değil. Babam dün izlerken bunlar Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy ve Nebahat Çehre gibi ünlüleri getirip şimdi de bu ne olduğu belirsiz tipleri mi ünlü diye getiriyorlar dedi. :F Senaryoda da bazı sıkıntılar var. Umarım kendini kurtaracak oranlar alır. Ama şu durumda geçen haftaki oranlara bakarak günün kaybedeni olduğu anlaşılıyor.

Boşlukta 6 almakla sevinmeyecekmişsin demek ki. :A @Aserat (Seni sinir etmek için yazdım, yoksa ciddi değilim. :A )

Hekimoğlu neredeyse hiç etkilenmemiş. Bu oranlarla gider gibi.

Baraj bu oranlara sabitlendi gibi. Bakalım ne kadar devam edecek?

Masterchef güçlü rakibe rağmen iyi direnmiş.

Bu senenin iki dizisi diyelim bence Kırmızı Oda ve Masumlar apartmanı :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
En iyisi orta yolda buluşup ikisi de yılın dizisi diyelim. :A Masumlar Apartmanı'nın hikayesi farklı olabilir ama özünde geleneksel ve bilindik formatlı bir dizi. 2 buçuk saat terapi odasında geçen KO çok daha aykırı ve zaten bu aykırılığı yüzünden belli bir seviyenin üzerine çıkamıyor reytinglerde.

Hekimoğlu tüm gruplarda yükselmiş. Ayrıca Menajerimi Ara'nın düşüşünün dediğin şeyle alakası olduğunu hiç sanmıyorum sonuçta bölümlük hikayelerden çok dizi boyunca süregelen şeyleri (Dicle-Kıraç, Dicle-Barış vs.) izliyoruz. Masumlar olmasa yine 5-6 alabilecek bir bölümdü.

:F :F Gelenekselmi Eray yaaa Allahta seni güldürsün

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
O değil de İkinci Sayfa programının yeni sezonu neden yok? Kanal D'de de arşive kaldırılmış olarak görülüyor? Sezona ara vermediler mi? (b) @Emre Ozansoy @offensive
9-11 hakan ural
11-14 zahide
14-16 gm var o yüzden birinden biri yayından kaldırılmalı ki gülşenler başlayabilsin :A
Ya da belki hafta sonu olur 🤷‍♂️

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Menajerimi o harika bölümle de böyle bir düşüş yaşadıysa işi gerçekten zor demektir, devam edecek kadar oranlar alsın kafi. :(

Masumlar Apartmanı için diyecek söz yok.

Hekimoğlu oranlarını korumuş hatta yükseliş yaşamış tebrikler.

Baraj bir iki haftaya gider artık.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24