Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye All Star - 187. Bölüm | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Ateş Kuşları - 36. Bölüm | ATV

• İllegal Hayatlar - TV'de İlk | FOX

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Gerçekten Yalı Çapkını dizisini izlemeyip de kendi izlediği dizilerden bile daha çok konuşan bir kitle var. Allah aşkına izlemediğiniz diziler hakkında bir susun ya. İzlemediğiniz diziler için "bu nasıl bir kitle" diyerek küçümseme hakkınız hiçbirinde yok. Evet Yalı Çapkınını da izliyorum izleyeceğim de kimsenin haddi değil sorgulamak haddiniz bilin. Hem kendi dizileriniz de verilmeyen sosyal mesajlar dünkü bölümün son sahnesine bakarsanız çok da güzel verildi.

Yani herkes kendi işine gücüne baksın.
Yalı Çapkınını nasıl izliyorsunuz?

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,605
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şahane hayatım A metres girince yerin dibine gönderen ama kızılcık şerbetini göklere çıkaran halkımızı ve reyting sistemini bu iki yüzlülüğü ve çifte standartı için kınıyorum :A :A :A :A
Bu kitleyi İrlanda’ya yollamak gerekiyor
İrlanda polisiyesi seyretsinler
Arka sokakların kıymetini anlarlar @xemrexxx
------

Sen bir İrlanda dizilerine bak
Hakemin kafasını kesip spire direğine astı
Ve hakemi pişirdi

• Harika
Reactions: xemrexxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,700
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

funny (49).jpeg

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
410
Sana gülüyorum sadece algılaman da yok.

Bak ben sana yine açıklayayım.
Paragrafta anlatılmak istenen yeri tırnak içine aldım. Burda izleyen kitleye bir küçümsemede bulunuyor.
Ben de kızilcık şerbetini sevmiyorum, hudutsuz u sevmiyorum ama her hafta izleyen kitlesine laf atıyor muyum.

SANIRIM SİZLER GİZLİDEN YALI ÇAPKINI HAYRANISINIZ...
Hayal dünyasında yaşıyorsun, insanlar yorum yaparken sana mı (ve/veya bir başkasına mı) soracak.
Bazı insanlara bazı dizileri izleyenler mantıksız, yanlış ve kendi değer yargılarına göre etikdışı gelebilir, bunu söyler. Veya söylemez. Bunda ne var?

Sürekli her hafta buraya koşup X dizisini izleyenlere laf atmayın, küçümsemeyin diye yazınca ne oluyor tat kaçırmaktan başka?
Bi de kocaman kalın harflerle yazdığın şeye bak, şifa dilerim...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,541
Puanı
1,060
Neden?Kızılcık Şerbeti izleniyor da Yalı çapkını izlenmesin bu forumda neden Kızılcık şerbeti izleyenlere neden izliyorsunuz diye sorulmuyor acaba? Sanki farklı bir dizi İzlemiyormuş gibi gelipte Yç İzleyenleri eleştirmek yorum yapmak bana saçma geliyor bunu senin için demiyorum her cuma yazanlara diyorum

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Neden?Kızılcık Şerbeti izleniyor da Yalı çapkını izlenmesin bu forumda neden Kızılcık şerbeti izleyenlere neden izliyorsunuz diye sorulmuyor acaba? Sanki farklı bir dizi İzlemiyormuş gibi gelipte Yç İzleyenleri eleştirmek yorum yapmak bana saçma geliyor bunu senin için demiyorum her cuma yazanlara diyorum
Abla ben şaka olarak yazmıştım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti yine şovunu yapmış. :Z Geçen haftaki pikten sonra görece durgun bir bölüm olduğu için tüm gruplarda düşebilir diyordum ama Total ve ABC1'de yükselişine devam etmeyi başarmış. :bhr: Sonraki cuma maç olacak ama 2 sezonun en çok izlenen dizisine kafa tuttuktan sonra top peşinde koşan 22 adamla mı baş edemeyecek sanki. :A

Yalı Çapkını'nda bölüm sonu insanları gaza getirmiş ama iki bölüm sonra yine tıpış tıpış aynı tas aynı hamama dönüleceği için güçlü kadın masalının inandırıcılığı kalmamış. :A Camdaki Kız'da da Sedat neler neler yaptı ama iyileştirip Nalan'ı ona döndürdüler o yüzden savunmak yerine aynı sona hazır olun. :A

Arka Sokaklar çaktırmadan 5'i görmeyi başarmış boşuna efsunlu dizi demiyoruz. :A Ateş Kuşları da şaka maka sezonun yarısını 2-3 reytingle bitirdi. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,251
Puanı
460
Şahane hayatım A metres girince yerin dibine gönderen ama kızılcık şerbetini göklere çıkaran halkımızı ve reyting sistemini bu iki yüzlülüğü ve çifte standartı için kınıyorum :A :A :A :A
Takılı plak gibi metres diyorsun da Melisa diziye 3. bölümde geldi, 4. bölümde bu dizi en yüksek reytingini almıştı. Yani dediğinin tam tersi onu da göklere çıkartmış oluyorlar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
Takılı plak gibi metres diyorsun da Melisa diziye 3. bölümde geldi, 4. bölümde bu dizi en yüksek reytingini almıştı. Yani dediğinin tam tersi onu da göklere çıkartmış oluyorlar.
Kudurukluğundan laf anlayabilecek bir durumda değil kendini yorma. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,617
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

Ekli dosyayı görüntüle 124793
Aaaa @Maskeli Fedai ile çok takılıp satış yapmayı öğrenmiş ':X @MasacRE ile afra sultanım diyordunuz en son şimdi tarafsızlık ayağına yatıyor satıcı Sıvacılar:X inşallah malanız sıva tutmaz :A :A @serhatt @Dosi @Angelica @Yakamoz-Asi @The_Erinch @12.Adam @DarkLegenD @ozmoturk @offensive @Carpe Diem @eemre
------

Kudurukluğundan laf anlayabilecek bir durumda değil kendini yorma. :A
Halkımız ilk bölüm nolacak diye bakmış olabilir sonuçta metres bir sürü dizide var ama her dizide istediğini elde edemiyor sonra baktılar ki metres kazanıyor diziyi bırakmışlar :A

Ayrıca bu Şule kılıklı ile aynı düşündüğünü görse yasemin saylan mezarında ters döner. Ss

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,533
Puanı
1,060
funny (156).jpeg

Trafik sebebiyle biraz geciktim kusura bakmayın.Hadi kaos minibüsü kalkıyor. :A

@Aserat @offensive @Dosi @ozmoturk @Sherlock @Angelica @xemrexxx @Özgür
@Carpe Diem @eemre @serhatt
------

Ekli dosyayı görüntüle 124793

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,251
Puanı
460
Aaaa @Maskeli Fedai ile çok takılıp satış yapmayı öğrenmiş ':X @MasacRE ile afra sultanım diyordunuz en son şimdi tarafsızlık ayağına yatıyor satıcı Sıvacılar:X inşallah malanız sıva tutmaz :A :A @serhatt @Dosi @Angelica @Yakamoz-Asi @The_Erinch @12.Adam @DarkLegenD @ozmoturk @offensive @Carpe Diem @eemre
------

Halkımız ilk bölüm nolacak diye bakmış olabilir sonuçta metres bir sürü dizide var ama her dizide istediğini elde edemiyor sonra baktılar ki metres kazanıyor diziyi bırakmışlar :A

Ayrıca bu Şule kılıklı ile aynı düşündüğünü görse yasemin saylan mezarında ters döner. Ss
Yasemin Saylan deyince dün Rüzgar'ın dediği azgın teke sendromuna zamanında Nahit'de yakalanmıştı :A Apo - Alev'in yanına kimi koysan daha çok yakışıyor tabi. Nahit, George Clooney gibi. Apo'dan anca Nihat Hatipoğlu olur :A

Screenshot of kara melek dizi - Google Arama.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,568
Puanı
1,060
------

Kız sıvacılar mı kaldı yaktım kül ettim hepsini. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,533
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: ozmoturk

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,617
Puanı
1,061
Yasemin Saylan deyince dün Rüzgar'ın dediği azgın teke sendromuna zamanında Nahit'de yakalanmıştı :A Apo - Alev'in yanına kimi koysan daha çok yakışıyor tabi. Nahit, George Clooney gibi. Apo'dan anca Nihat Hatipoğlu olur :A

Ekli dosyayı görüntüle 124797
Bülent ablam bu konuda teşhisi koydu dünya güzellerimde ''60 dan sonrası prostat'':F :F
------

Kız sıvacılar mı kaldı yaktım kül ettim hepsini. :A
Evet hepsinin koynuna girip hayattan soğutmuşsun Tebriks bacım :A