Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,210
Puanı
410
11,5 :) yine senin yaşından tam 2,5 kat büyüğüm :) ayrıca büyüklere abi abla demek gerekiyor evet ama bana bunu söylemen için demedim bana ismimle hitap etmeye devam edebilirsin çünkü buradaki herkes benim için böyle. Forumda aktif kullanıcı 15 kişi civarında var. Istersen hepsi beni engellesin, sevmesin, nefret etsin (hani özel mesaj yazmışsın ya bana) sen bunu nasıl biliyorsun ? Yönetici değilsin ki :)
son cümlene yanitim da ben aptal değilim !
Tamam Ahmet ABİMM not ettim 😂 Hani benden 2.5 kat daha yüksek bir yaşın var ya ondan dolayı ABİMM diyorum :D

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Tamam Ahmet ABİMM not ettim 😂 Hani benden 2.5 kat daha yüksek bir yaşın var ya ondan dolayı ABİMM diyorum :D
Not defterini merak ettim :) çok ta saygılı bir insanmışsin ❤️ sen bana kendini yanlış tanıtmışsin :( bu forumda hiçbir insan benim 'şu anlamda' umrumda değil.
1.si hiç tanışmadığım, konuşmadığım insanlar var.
2.si arkadaşım olduğunu sanıp aslında olmayan insanlar var ( şimdi detaya girmicem ama bir gün olacak gibi. Belki de yakın zamanda :)
bir de arkadaşım diyebileceğim yakınımdaki insanlar var -ki bunlar değerli benim için ❤️ onlar da zaten kendilerini biliyorlardir :)

• Güldürdün
Reactions: Alemdar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,003
Puanı
1,061
Kirli Sepeti de bu hafta AB'de 1 bandını gören NOW dizileri arasına katılmış. :( Gerçi diğerleri gibi özetine geçilmemiş bunu teselli sayabiliriz. :A İki haftadır bölümler durgun ilerlediği için düşmesine şaşırmadım o yüzden zaman atlaması ve Yavuz'un dönüşünün eski hareketi getirmesini ve daha fazla kayıp vermeden sezon sonunu görmesini diliyorum.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,635
Puanı
1,060
Survivor eskiden birleşme partilerinde 10-12 reyting alırdı, bu sene sönük kaldı maalesef. 2-3 sanatçı getirmeliydi Acun Türkiye'den oylama için. Demet Akalın sadece yorumladı boş boş.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram