21 Mayıs 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Eder bence hem daha kolay çekim yaparlar okul boş olur rahatça yakarlar falan. :F
Geçen yaz Pis Yedili devam ederken, yazın okula gidiyorlar diye alay konusu oldu. Göndermelerimden kork. :A :D

- atv geçen bolum karaparaaşki 24.00 civari bitirdi, bu hafta devam edince geçen bolumdeki yorumumu goz alarak yine bunu saygisizca buldum.
- yanliz tek atv degil butun major kanallarin 20-23/24 de kadar yayini bir dizile kapatmalarini eliştirdim, verdigim ornekde kanalD de, starda var.
//yani yorumumda atvle beraber butun majorleri eliştirdim.
++ bir diziyi butun kanallar boş olunca uzata bilirsiniz belki reytingi yukselir, ama bir saatden sonra mevcut seyirci kitlesi bile sikilir, ornek: KARADAYI - Guneşi beklerken - Medcezir(3kanaldan ornek verdim) - dizinin temposu duşuyor.
@cookies @Forumdash
Bende böyle düşünüyordum ama artık işler değişti, geçen yıllara oranla reklam gelirleri düştü kanalların, bir diziden 2 kuşak reklamla kazanmak var 4 kuşak reklamla kazanmak var. Kanal izleyiciye bakmaz dizinin masrafı çıkar mı ona bakar. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
Ah be ATV :( Yanlış reklam politikası yüzünden 1 puan boşu boşuna gidiyor. Halbuki reklam düzeni Dikmen ile aynı olsa belki de kafa kafaya gidecek. Keza ben dizi reklama girdiğinde Dikmen'e zaplıyorum 15 dakika izledikten sonra KPA'ya geçiyorum.

MY finalinde 3.lüğe geriler her bölüm 1-2 reyting kaybediyor :D Hürrem gitti reyting bitti.

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Muhteşem yüzyıl ın Total i ne öyleo_O
Ankaranın Dikmeni bu hafta beni baya şaşırttı:cool:
Kara Para Aşk baya geç
bitmesine rağmen reytinglerde iyi değil. :confused:
Takip kötü gitmiş
Not Defteri de ortalamalarda gitmiş:-)
Kardes Payının tekrarı Ab de çok iyi gitmiş:-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@xemrexxx nin muhteşeminin optiğini koparmışlar 7 reytingleride gördü ya artık belini doğrultamaz :)

KPA my nin bu durumundan faydalanmalıydı takıldı 5 li reytinglere .. birazda kabahat konuda ilk bir saat uyuttu resmen :)

arada dikmen fırlayıp liderliği alacak gibi ?

@Çiğdem- bizim arı maya muhteşem gitmiş nerdeyse zirveyi alacakmış :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,056
Puanı
1,061
@xemrexxx nin muhteşeminin optiğini koparmışlar 7 reytingleride gördü ya artık belini doğrultamaz :)

KPA my nin bu durumundan faydalanmalıydı takıldı 5 li reytinglere .. birazda kabahat konuda ilk bir saat uyuttu resmen :)

meno teyze gitti reyting de gitti bir de beğenmezdin kadını .ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
meno teyze gitti reyting de gitti bir de beğenmezdin kadını .ss
menoyla en ufak alakası yok menoyu toprağa gömsekte öyle rahatlasak diyen kitlenin kaybı varsa vardır yani sevenleri değil sevmeyenlerinin gönül rahatlığıyla diziden ellerini çekmesi çökertmiş diziyi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Çiğdem- bizim arı maya muhteşem gitmiş nerdeyse zirveyi alacakmış :)
aaa evet 41.sıra gayet iyi bence bazı yeni bölüm olan dizileri geçecek bir başarı elde etmiş
:Z:Z

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Kızılelma totalde ufak bir düşüş yaşasa da ab ve abc1'de iyi bir yükseliş yaşamış

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,677
Puanı
1,061
Sevdaluk için diyebileceğim pek bir şey yok. Nasıl bir izleyici kitlesi var tns'de anlamadım.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Dikmen my ın kıçında bitmiş hemen arkasından glemiş kpa iyi gidiyor 3 yapıma tebrikler sevdaluk nerdee :T ama abc 1 de iyi gitmiş off off

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,677
Puanı
1,061
Dikmen my ın kıçında bitmiş hemen arkasından glemiş kpa iyi gidiyor 3 yapıma tebrikler sevdaluk nerdee :T ama abc 1 de iyi gitmiş off off
İzleyici kendini çekmiş Sevdaluk üzerinden artık. Çare kalmadı keşke yüksek reytingle final yapsa diyordum ama bu reytingleri bu hafta görünce imkansız diyorum artık. Süper bir final olacağını düşünüyorum reyting alsın ya da almasın. Tüm ekibe ayrı ayrı teşekkürler. Hiçbir kabahatlari yok biz seyircilere mükemmel bir dizi sundular. Ama bizim insanımız gevşek aşkın ihtirasın entrikanın bol olduğu dizileri severken, bu tarz dizilere yönelemiyorlar. Neyse sağlık olsun tüm oyuncuları yeni dizilerde görmek dileğiyle.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İzleyici kendini çekmiş Sevdaluk üzerinden artık. Çare kalmadı keşke yüksek reytingle final yapsa diyordum ama bu reytingleri bu hafta görünce imkansız diyorum artık. Süper bir final olacağını düşünüyorum reyting alsın ya da almasın. Tüm ekibe ayrı ayrı teşekkürler. Hiçbir kabahatlari yok biz seyircilere mükemmel bir dizi sundular. Ama bizim insanımız gevşek aşkın ihtirasın entrikanın bol olduğu dizileri severken, bu tarz dizilere yönelemiyorlar. Neyse sağlık olsun tüm oyuncuları yeni dizilerde görmek dileğiyle.
Haklısın ama ilk bölüm suçu var demiş olayım ve hatırlatıyım :) ben bile bıraktım nasıl olduda döndüm bilemiyorum :) ama süper dizi orasını keşfeden olamadı malesef hele ki o atmosfer süper ama ne çare :( Tüm ekibe yeni dizilerinede ve projelerinde baaşrılar elbet ama benim istediğim kişi demet akbağ süper kadın :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,677
Puanı
1,061
Haklısın ama ilk bölüm suçu var demiş olayım ve hatırlatıyım :) ben bile bıraktım nasıl olduda döndüm bilemiyorum :) ama süper dizi orasını keşfeden olamadı malesef hele ki o atmosfer süper ama ne çare :( Tüm ekibe yeni dizilerinede ve projelerinde baaşrılar elbet ama benim istediğim kişi demet akbağ süper kadın :)
İlk bölümden sonra HES konusunun işlenmesi diziyi sıktı katılıyorum ama o da çok uzatılmadı bence 2-3 bölüm sürdü o konu. Yeni senaristler diziye çok farklı bir hava kattı adeta ilk bölümden hiçbir farkı yok yeni bölümlerin. Ama izleyici TNS izleyicisi diyorum gerçi ben ona izlemiyor artık. Demet Akbağ kaliteden ödün vermedi vermez de. Daha da iyi dizilerde görmek istiyorum ben de kendisini. :) İnşallah yine yakın zaman içinde güzel bir drama ile döner karşımıza. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İlk bölümden sonra HES konusunun işlenmesi diziyi sıktı katılıyorum ama o da çok uzatılmadı bence 2-3 bölüm sürdü o konu. Yeni senaristler diziye çok farklı bir hava kattı adeta ilk bölümden hiçbir farkı yok yeni bölümlerin. Ama izleyici TNS izleyicisi diyorum gerçi ben ona izlemiyor artık. Demet Akbağ kaliteden ödün vermedi vermez de. Daha da iyi dizilerde görmek istiyorum ben de kendisini. :) İnşallah yine yakın zaman içinde güzel bir drama ile döner karşımıza. :)
Evet bende 5.bölümde başladım diye hatırlıyorum tekrardan izlemeye :) sonra bırakmadım zaten ,Demet akbağ süper bir kadın her rolün üstesinden rahatça gelebiliyor yani aranılan ve bulunamayan oyunculardan ever gene bir draamda olsa off off süper olur :-)