Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Tv Series Movie GIF by Tüplü Televizyon

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Teşkilat
TOTAL'de 13.45
AB'de 14.95
ABC1'de 15.98 reytingle açık ara zirvede ... TEBRIKLER...🥰👍

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Teşkilat tüm gruplarda zirvede.

Kefaret geçen haftaya göre yükseliş yaşadı. Dizi tüm gruplarda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Arıza bu hafta yükseliş yaşayarak tüm gruplarda ilk 10 içerisinde yer aldı.

Menajerimi Ara tüm gruplarda düşüş yaşadı. Dizi 3 grupta da ilk 10 dışı kaldı.

Hercai geçen haftaya yakın oranlar aldı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @ozmoturk @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu ve ilgili herkes

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Kefaret sezon sonunu garantiledi diyebiliriz, teşkilat ve derbiye rağmen iki grupta 4+ bir grupta da 5+ almış, tebrikler. Sçk bitmeli, Kefaret devam etmeli. Sçk haftalardır 4 bile alamadı.

Menajer ve Hercai, daha ne kadar düşük alabiliriz diye birbirleriyle yarışıyorlar. Yazık.
Hadi atv yine bir sürü yüksek işi var, Star çok kötü durumda. İnşallah Kağıt Ev tutar.

Show'un arıza için acele karar verdiğini düşünüyorum, menajer ve hercai ye göre çok daha iyi durumda.
Belki vazgeçilir, en azından sezonu tamamlamasına bence müsaade edilmeli.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Arıza'nın şu reytinglerle final yapacak olması, çok yazık.

Kefaret karşısında ne yapılırsa yapılsın sarsılmıyor, çok tebrikler.

Hercai genel olarak ufak yükselişler yaşamış ama hala berbat gidiyor.

Ve Menajerimi Ara Total'de 1'lere kadar düşmüş. Geçtiğimiz haftalarda diziyi günün zirvesi yapan AB'si bile 2'lere kadar düşmüş keza ABC'si de çok kötü. Normalde sevdiğim bir iş, üzücü reytingler ama o Star denilen kanalda yayınlandığı için çok bile mutlu oldum, beter olsun Star.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sırf Birsen öyle yazdı diye sosyal medyada hala Menajerimi Ara için 2. sezon isteyenler var ama bu reytinglerden sonra sezon sonunu çıkarırsa öpsün başına koysun denilecek durumda maalesef. :( Hadi Total neyse de AB'de bile 2 küsür alması çok üzücü. Resmen salıya şükreder hale geldik. Bölümler kötü gitse de bunları alsa gam yemeyeceğim ama son iki üç haftadır toparlanmaya başladı. Gerçi buraya gelene kadar o kadar tuhaf noktalara sapıldı ki kaçan izleyiciyi toplamak mümkün olmuyor. eşkilat olmasa bu bölümle AB'si 4-5 gelebilirdi yazık oldu. :(

Show Arıza için çok erken karar verdi. Teşkilat'a rağmen ufak da olsa yükselmeyi başarmış en azından sezon sonuna kadar devam edebilirdi.

Kefaret sezon sonunu rahat çıkarır ama sonrası hala belirsiz. FOX'un elinde üç tane 4-5 alan dizi var ve karar vermesi de zor olacak çünkü Yasak Elma ve MD gibi bariz bir üstünlükten söz edemiyoruz.

ATV film yayınlasa Recai'den daha kazançlı olur muhtemelen ama değirmenin suyunun nereden döndüğünü bildiğimiz için bu aşırı "tolerans"a şaşırmıyorum.

Balon dizi yine şişmeye devam etmiş. Hamaset iyice yoğunlaşırlarsa 17-18'e bile çıkabilir nasılsa TRT kitlesi seviyor böyle kör gözüm parmağına şeyleri.
------

Reytinglerden sonra ben :A

Son düzenleme:
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Teşkilat şovuna devam etmiş. Sezon sonuna kadar bu gazla bu oranlardan daha azına inmez.

Arıza tüm kategorilerde yükselmiş. Final konusunda da dediğim gibi kanal çok erken ve anlamsız bir karar verdi. En azından Mayıs sonunu görmeyi hak ediyordu.

Hercai sanırım hala Total oranları yüzünden devam ediyor. Yoksa başka bir anlamı olamaz.

Kefaret ufakta olsa yükseliş yaşamış. Can suyu olmuştur bu yükseliş.

Ve gelelim bizim tatlı dizimize. Ne yazık ki her geçen bölüm erimeye devam ediyor. Normalde bir dizi yavaş yavaş düşer ama burada her hafta büyük düşüşler görüyoruz. Bir dizi düşmeye başladığı zaman senarist kendine çekidüzen verir veya tanıtımlar artar ama bu dizide o olmuyor. Konuklar bile kendi reklamlarını yapıyor. Haftaya AB 2.50 bandının altına indiği an final haberini okuruz. Bu hafta yapımın çok çalışması gerekiyor.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yemin dizisi bile Menajeri geçmiş :A Çok şükür umarım daha da düşer de bir daha ekranlarda görmeyiz şu saçmalığı

Hakkı olan geldi bütün dizilerden payını aldı @Emre Ozansoy :F
Teşkilat'ın bölüm sonunda yayınlanan tekrarı, Yemin Total'de geçmiş. Ama hem Menajerimi Ara Total dizisi değil, hem de aynı saatte yayınlanmıyorlar, normal. :A

• Güldürdün

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Menajeri gören duyan var mı...:F:F:F:F:F

Teşkilat menajeri dümdüz etmiş.:F:F:F:F:F
Parçaladı be ne dümdüz etmesi :F
------

Teşkilat'ın bölüm sonunda yayınlanan tekrarı, Yemin Total'de geçmiş. Ama hem Menajerimi Ara Total dizisi değil, hem de aynı saatte yayınlanmıyorlar, normal. :A
Aynı saatte olmadığını biliyorum ama listede geçti sonuç olarak güvendikleri AB ve ABC1 de düşmüş ona bakarsan :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Teşkilat şovunu devam ettirmiş haftanın en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Kefaret bu hafta düşseydi çok riskli bir durumda olacaktı ama bence bu reytinglerle kanal en azından sezon finaline kadar bitirmez.

Diğer diziler için söylenecek bişey yok hepsi final yapacak, Arıza biraz yükselmiş ama bu reytingler kurtarmaz eğer maliyeti yüksekse dizinin.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Menajerimi Ara için yolun sonu, Akrep gidici derken bu ondan önce de gidebilir. Reyting sisteminin rezilliği gözlerimi kamaştırıyor.