21 Haziran 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Şef Akademi | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,322
Puanı
860
Dün izleyemediğim Menajerimi Ara ve Baş Belasını izleyeceğim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
İşte smsi güçlü olmadığı için Berkay denmemeli diyorum ben. Aleyna denirse 3 güçlü SMS kapışır ve Batuhan olayı gibi olur :A

Olabilir İsmail öyle düşünerek Berkayı dememiştir bakalım bugün ne olacak :A
------

Düşündüğün gibi şekillenirse elenen isim Aleyna-İsot ikilisinden biri olur. :A

İsot elenmez destekcisi çok eğer aleyna ayşe poyraz potası olursa bence ayşe gider:A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,980
Puanı
610
Tlc de dekorasyon programları izledim. Ama reklam sıkıntısı var , çok sık reklam giriyor programlara.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Total grubunda zirveye yerleşti.

Survivor uzun bir aradan sonra hem AB hem de ABC1 grubunda zirvede yer aldı.

Haftaya yeni gününde ekranlara gelecek olan Maraşlı tüm gruplarda düşüş yaşadı. Dizi Total grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Aşkın Tarifi tüm gruplarda oranlarını arttırdı. Dizi Ab ve ABC1 grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Kahraman Babam düşüş yaşasada ilk 10 içerisinde yer aldı.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,980
Puanı
610
Çoktan beri izlemiyorum da bölümlerde normalde hem az reklam giriyordu hem de max. 7 reklam çıkıyordu. Hala öyle mi süreleri uzadı mı.
Reklam sayısını bilmiyorum , süresi az ama , yine de programın ikide bir bölünmesi izlerken yoruyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
“Aşkın Tarifi” beklentimizden epey iyi gidiyor, haftaya +5 reytinge çıkması da sürpriz olmayacak gibi. Kocaman tebrikler...

“Kahraman Babam” istenileni veremedi, kadroya yazık oldu. Umarım bir atak yapabilir...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,163
Puanı
410
Aşkın Tarifi yükselmeye devam etmiş. Başroller bile uyumlu değil derken iki grupta 4+ almayı başarmış.

Kahraman Babam, Total'de yükselir diyordum ama orada bile düştüyse pek şansı yok bundan sonra.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
O menemenli tanıtımdan sonra en çok laf atılan, tutmaz denilen dizinin şimdilik yaz dizileri arasında en yüksek reytingi alması şaşırtıcı. Ama açıkçası ben alternatifsizlikten bu reytingleri aldığını ve Kalp Yarası gelince düşeceğini düşünüyorum.

Kahraman Babam sanırım 8. bölüme kadar stok çekmiş bu gidişle o bölüm final olur. İlk 10'da olması iyi ama 2-3 bandıyla uzun süre gitmesi zor.

Maraşlı 5 küsür reytingle gün değiştirip final yapıyor gerçekten şaka gibi. ATV'nin bu kumarına değecek mi merak ediyorum.

Ada Masalı tekrarı iyi gitmiş o kadar umut verici istatistikten sonra bugün en az 4-5 almalı.

• Üzücü

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
O menemenli tanıtımdan sonra en çok laf atılan, tutmaz denilen dizinin şimdilik yaz dizileri arasında en yüksek reytingi alması şaşırtıcı. Ama açıkçası ben alternatifsizlikten bu reytingleri aldığını ve Kalp Yarası gelince düşeceğini düşünüyorum.

Kahraman Babam sanırım 8. bölüme kadar stok çekmiş bu gidişle o bölüm final olur. İlk 10'da olması iyi ama 2-3 bandıyla uzun süre gitmesi zor.

Maraşlı 5 küsür reytingle gün değiştirip final yapıyor gerçekten şaka gibi. ATV'nin bu kumarına değecek mi merak ediyorum.

Ada Masalı tekrarı iyi gitmiş o kadar umut verici istatistikten sonra bugün en az 4-5 almalı.
Yazının ilk paragrafının yaşanmaması adına A.Tarifi severlerini salavat zinciri için çağrıda bulunuyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,322
Puanı
860
Maraşlı bu hafta ab de ciddi düşüş yaşamış ilginç yeni gününde nasıl bir grafik çizecek bakalım.Keşke kendi gününde devam etseydi ve total de iyi gidiyor final kararı saçma.

Aşkın Tarifi iyi atak yapmış.

Kahraman Babam yerinde saymaya devam ediyor.

Şef Akademi çok kötü gidiyor bakalım Fox'un hafta sonu stratejisi ile nasıl gidicek.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aşkın Tarifi gerçekten beklentilerin çok üstünde çıktı, şimdilik AB'de bile 1. gözüküyor. Kalp Yarası'ndan etkilenecektir ama öyle çöküş falan gelmez, minimum 3 civarında devam eder diye düşünüyorum.

Kahraman Babam'a yazık oldu, 3. bölümden düşmüş. Artık yavaştan tutmadı diyebiliriz.

Maraşlı'nın AB reytingi bile çok kötü değil, yalnız maliyetli bir dizi olduğunu düşünüyorum, Kalp Yarası daha iyi işler çıkaracaktır.

• Beğendim