21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Kreys yorum yaparken biraz daha seviyene hakim olursan sevinirim çocuk yok senin karşında lütfen!Ayrıca kişisel yorum yapıyorum seninle ilgili yorum yaptığımda bana bu tarz hitap şekillerinde bulunursan sevinirim.Bu dizi fanatikliğinden vazgeçin artık her hafta düzeysiz konuşmalarla dizi bölümü yok olup gidiyor!!!

Kreys yorum yaparken biraz daha seviyene hakim olursan sevinirim çocuk yok senin karşında lütfen!Ayrıca kişisel yorum yapıyorum seninle ilgili yorum yaptığımda bana bu tarz hitap şekillerinde bulunursan sevinirim.Bu dizi fanatikliğinden vazgeçin artık her hafta düzeysiz konuşmalarla dizi bölümü yok olup gidiyor!!!

emirin hikayesi ni tns kimse izlemez bence :d :d :d

Yazdığın cümleyi düzelttiğin için teşekkür ederim bir dizi için birbirimizi kırmaya değmez değil mi :)

Emirin acısı TNS'de kesin düşecek ve zirveyi kaybedecek.
Total'de Dila Hanım A/B'De Kayıp Şehir zirvede olur.
Huzur sokagı iki gruptada 2.olur.
Emircik total'de 3. A/B'de 4.olur.
Behzo Total 4. A/B 3.olur.

Emirin acısı TNS'de kesin düşecek ve zirveyi kaybedecek.
Total'de Dila Hanım A/B'De Kayıp Şehir zirvede olur.
Huzur sokagı iki gruptada 2.olur.
Emircik total'de 3. A/B'de 4.olur.
Behzo Total 4. A/B 3.olur.

behzat reyis umarım savci mezar sahnesinde etkiliyici yaparlar vadi bir müzik ab grubunu ele geçirmeye yeter 5 6 dakikalık

behzat reyis umarım savci mezar sahnesinde etkiliyici yaparlar vadi bir müzik ab grubunu ele geçirmeye yeter 5 6 dakikalık

Ben Behzat'ın en kötü ihtimalle A/B'de ve Total'de ilk 5'te olacagını düşünüyorum.
Dila Hanım'ın artacagı ise kesin zaten.

Ben Behzat'ın en kötü ihtimalle A/B'de ve Total'de ilk 5'te olacagını düşünüyorum.
Dila Hanım'ın artacagı ise kesin zaten.

tns behzata yaricak gece yarisi bile millet izlemiş :) sbtden kurtulduk o yeter hava kapalı bugun behzat iki gündür tt listesinde zirveyi hakkediyor ab de umarım alir

emirin hikayesi ni tns kimse izlemez bence :d :d :d

ilkkez bir yorumana katılacagım :)))) emirin yolu ... yoluna gidecek gibi :)))

- - - Ekleme - - -

cuma malasef pek iyi bir dizi yok.( kayp şehrin konusu sıkıntılı patlama yapacak yapısı yok)
ben atv de olsam son yazı cumaya alırdım huzur sokagını salıya çekerdim. huzur sokagı maalesef romanın hakkını veremedi. senaristi muhafazakar camiyayı hiç bilmiyor hatta yönlendirme yapıyor. ilk bölümde din dersi veren beyaz sakallı amcanın masasın niche ve adlerin kitapları vardı :)))))). birde mevlanaya sarmış senarist :))) muhafazkar camiada kaç kişi mesnevi okur haberi yok.

ilkkez bir yorumana katılacagım :)))) emirin yolu ... yoluna gidecek gibi :)))

- - - Ekleme - - -

cuma malasef pek iyi bir dizi yok.( kayp şehrin konusu sıkıntılı patlama yapacak yapısı yok)
ben atv de olsam son yazı cumaya alırdım huzur sokagını salıya çekerdim. huzur sokagı maalesef romanın hakkını veremedi. senaristi muhafazakar camiyayı hiç bilmiyor hatta yönlendirme yapıyor. ilk bölümde din dersi veren beyaz sakallı amcanın masasın niche ve adlerin kitapları vardı :)))))). birde mevlanaya sarmış senarist :))) muhafazkar camiada kaç kişi mesnevi okur haberi yok.

tns huzur sokagi is yapmaz bence dila hanım hertürlü geçeçek gibi gözüküyor

trt yayın akışında yanlışlık var onu düzeltimisiniz titan savaşları yerine ŞUBAT dizisi var

Dila Hanım süper olacak , imşallah ilk 3e girer gerçekten çok güzel dizi.

cuma günü pt1 de yayınlanan en kaliteli dizi değeri anlaşılmadı yükselecektir bugün ..

behzat ç .. bu rekabette kalitesiyle ab grubunda birincilik şansı var birinci olursa tns ye özel teşekür mesajı yollayacağım :)))

Umarim tüm diziler hakettigi reytingleri elde ederler.. çok büyük emekler var çünkü..

Evet gerçelten Cuma en rebaketli gün , 4-5 dizi kapışıyo , 1 günde 3-4 yıl öncesi gibi 3-4 dizi 10 reytingten aşağı almıyodu , ama şimdi öyle olacak hali yok , ama yinede bu 4 dizi peş peşe giderler.