21 Şubat 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kalp Yarası (Final) | atv

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kafa dağıtmalık olduğunu birden bire 1 bölüm açarak anlayıp, diğer bölümde de bakıp bıraktın yani :A
@MEnes @12.Adam
Ne diyebilirim ki ben bu adama.. Bir de savunuyor, yok şöyleydi yok böyleydi diye... Yasak Elma denen diziye zamanını bile harcamaması gerekirken tadımlık izlenecek dizi falan diyor... İçler acısı gerçekten...
Üstüme oynanıyor..
Sen iğrenç bir insansın... Yoldaşım diye demiyorum ama gerçek bir hainsin ve leşsin...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ne diyebilirim ki ben bu adama.. Bir de savunuyor, yok şöyleydi yok böyleydi diye... Yasak Elma denen diziye zamanını bile harcamaması gerekirken tadımlık izlenecek dizi falan diyor... İçler acısı gerçekten...

Sen iğrenç bir insansın... Yoldaşım diye demiyorum ama gerçek bir hainsin ve leşsin...
Övgülerin için sağol yoldaşım..

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Şimdi böyle yazıyorsun ama bir süre sonra unutup iftira attığımı ima edersin :T: