2024 Temmuz Ayının En Favori Üyesi - RüzgarGülü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,487
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 3 finalistimiz arasında en çok oyu alan @RüzgarGülü 2024 Temmuz Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketin @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @Yakamoz-Asi ve @Royal Highness ’i kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 5 ay aday olamayacak fakat 5 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Ayın üyesi @RüzgarGülü nü tebrik ederim.
Teşekkürler bro :D
------

@RüzgarGülü tebrik ederim, şöyle eski konulara baktım, daha önce final turuna çıkmamış gibisin, bu kez kazanmayı başardın:Z

@Yakamoz-Asi @Royal Highness sizide tebrik ederim. Final turuda bir başarıdır.

Ağustos Ayının favori üyeliğinde yeniden karşınızda olmak dileğiyle…
Sanırım çıkmadımm teşekürler :D
------

Teşekürler :D
------

Tebrik ederim @RüzgarGülü :)

Bu ayın hak edeni sendin :ok:

İyi ki tekrar aktif oldun, foruma renk ve neşe katıyorsun. Hep buralarda ol :Z :Z
Teşekür ederim. Güzel dileklerin ayrıca teşekkürler. Hep birlikteyiz umarim :D

Haziran Üyeliği konusu atlanmış.
Atlanmadı, çok önceden yapılmayacağını belirtmiştim. Geçen sene gibi yapılmadı.
Temmuz ayında olmadığım için Haziranı es geçtik, bir ihtimal Ağustosta yapılmayacak demiştim ama sonra aktifliğimi erkene aldım. İş yoğunluğu başlamadan önce denkleştirip aradan çıkarmış olduk :Z

Atlanmadı, çok önceden yapılmayacağını belirtmiştim. Geçen sene gibi yapılmadı.
Temmuz ayında olmadığım için Haziranı es geçtik, bir ihtimal Ağustosta yapılmayacak demiştim ama sonra aktifliğimi erkene aldım. İş yoğunluğu başlamadan önce denkleştirip aradan çıkarmış olduk :Z
Her yıl Haziran ayı üyeliği es mi geçiliyor ? :A

Etiketim gelmiş teşekürler :)

Benim için de gurur verici ilk kez alıyorum daha önce birden fazla kez alan olmuştu. Jübilem olmaz umarım bu :D
Yaaaa napacannn etiketiiiii, haydi gel @Yakamoz-Asi İsviçre Çikolatası getirmiş... Pinti herif içkileri bana kitledi.. Ama bacalara sakladığı Frangları piyasaya sürsek ülke ekonomisi katlanır 🤣😝🤣😝😝🤣😝

Yaaaa napacannn etiketiiiii, haydi gel @Yakamoz-Asi İsviçre Çikolatası getirmiş... Pinti herif içkileri bana kitledi.. Ama bacalara sakladığı Frangları piyasaya sürsek ülke ekonomisi katlanır 🤣😝🤣😝😝🤣😝
Çikolata ve para önemli değil viski nerde :D

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi