2024 Paris Yaz Olimpiyatları | Genel Yorum ve Sohbet Konusu 🥇🥈🥉

M

Milli takımımıza başarılar. Takip etmek gibi niyetim vardı ama takip edemiyorum. Konuya bakıyorum arada. :)
açıklama çok resmi olmuş böyle bir açıklama beklemiyordum hayal kırıklığı :D
sen git betülde şarkıyı unut betüle dal burda betülü solda sıfır bırakacaklar var böyle bir sıkıcı açıklama yap olacak şeymi :(

Atıcılıkta altın kıl payı gitti. Çok güzel başlamıştık. Son atışa bırakmasak iyiydi ama olsun teşekkürler Şevval İlayda Tarhan ve Yusuf Dikeç.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Hazem
açıklama çok resmi olmuş böyle bir açıklama beklemiyordum hayal kırıklığı :D
sen git betülde şarkıyı unut betüle dal burda betülü solda sıfır bırakacaklar var böyle bir sıkıcı açıklama yap olacak şeymi :(
İzlemedim ki ne diyyeim bir iki vodeo varsa at maçtan yorumlayayim mi diyeyim. Yok öyle değilim ben ua yanlış anlaşıldı herhalde :)

Screenshot_20240730_210628_X.jpg

Screenshot_20240730_210827_X.jpg

Screenshot_20240730_210904_X.jpg

Vay be güzel konu. Hiç duymadigimiz isimleri de burada duyuyoruz. Aslında birçok spor dalında çok başarılı insanlarımız var ama biz en çok futbola ilgi gösteriyoruz. :(

Okçulukta Elif Berra Gökkır dünya üçüncüsünü yendi. Çeyrek final geldi, inşallah madalya gelir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
okçuluk ve atıcılıkta madalyalarımız var ama bu sporlar seyir zevki düşük olan sporlar bir
atletizm yüzme boks ve benzeri gibi seyretmeside zevkli olan alanlarda madalyaları çoğaltabilirsek daha da keyifli olacak olimpiyatlar.

şu anki olimpiyat sıralaması ilerde değişecektir yine abd ve çin birincilik için yarışır