2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Canım yoldaşım benim nasıl da hatırladı sahneyi... :A

Hep öyle yapıyorlar yoldaşım... Ama gerçekleri değiştiremeyeceklerini onlar da biliyor, nafile çabalar bunlar... Biz has adamız has... @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock
Kesinlikle öyle yoldaşım hainliklerini güzel cümlelerle kapatabileceklerini düşünüyorlar bir de utanmadan… MEnes gibi gerçek bir yoldaş olmayı başarabilselerdi keşke…

• Harika
Reactions: 12.Adam and MEnes
Siz o kadar konuşuyorsunuz da ben @MEnes ‘in oy kullandığından şüpheliyim. O da şu an şov yapmasın? @MasacRE @Bully
Ben bile şüpheye düştüm şuan... Kullandım diye hatırlıyorum ya, kullanmadım mı... Oha tek cümle ile beni nasıl bir hafıza girdabına sürükledi... Senden korkulur Hafiye Zey... @MasacRE @Bully
------

Kabul edelim iyiydi ama düşmek yookk tabii ki yoldaşım… Senin emeklerini böyle sözde süslü cümleler gölgeleyemez… Gerçek ve tek yoldaş MEnes’tir…
Evet evet iyi olduğunu ben de kabul ediyorum ama senin düşmeyeceğini tahmin ediyordum bu ucuz numaralara yoldaşım...

Siz o kadar konuşuyorsunuz da ben @MEnes ‘in oy kullandığından şüpheliyim. O da şu an şov yapmasın? @MasacRE @Bully

Ben bile şüpheye düştüm şuan... Kullandım diye hatırlıyorum ya, kullanmadım mı... Oha tek cümle ile beni nasıl bir hafıza girdabına sürükledi... Senden korkulur Hafiye Zey... @MasacRE @Bully
------

Evet evet iyi olduğunu ben de kabul ediyorum ama senin düşmeyeceğini tahmin ediyordum bu ucuz numaralara yoldaşım...
Yoksa… Yok yok yok olamaz öyle bir ihtimal… Bu cümleler boşuna kurulmuş olamaz…

Eskiden beklemezdim ama ama….bana yapılan o ihaneti unutamam :T
o an hissettiklerimi anlayamazsın:/
Aranızda en masumu daha öncede dediğim gibi Masacre
Ağlamıyorum, gözüme toz kaçtı... Ah be... Cidden yapılmayacak şeyler yaptım be... Ne saflık ne saçmalık...

Kendimi hiç affedemeyeceğim ama bir icraat benim tarafımdan kötü niyetle yapılabilir mi be... Sen beni iyi tanırsın... 🥲

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Lan... Olabilir mi gerçekten... Ben böyle bir şey yapmış olabilir miyim... Ben lan ben... İhanetin i'sini bile hayatında yapmamış olan o kutlu insan... Yapabilir miyim gerçekten...
Şu anda karışık duygular içerisindeyim ah @Dosi yüreğe bir kez şüphe düşünce işte...

Olamaz değil mi... Yapmazsın değil mi Kaan yoldaşına... Her ihanet sevgiyle başlarmış...

Şu anda karışık duygular içerisindeyim ah @Dosi yüreğe bir kez şüphe düşünce işte...

Olamaz değil mi... Yapmazsın değil mi Kaan yoldaşına... Her ihanet sevgiyle başlarmış...
@Dosi tek sorusuyla bizi nerelere getirdi be... Aaah ah... Ama ama içine su serpmeye geldim geçmişi kurcalayıp...

Evet Kaan'ım evet... Ben sana ihanet etmemişim... Yapmamışım... Girip oyumu kullanmışım canım yoldaşım için...

Ağlamıyorum, gözüme toz kaçtı... Ah be... Cidden yapılmayacak şeyler yaptım be... Ne saflık ne saçmalık...

Kendimi hiç affedemeyeceğim ama bir icraat benim tarafımdan kötü niyetle yapılabilir mi be... Sen beni iyi tanırsın... 🥲
Neredeyse ağlatacaksın beni. Afettik yolumuza devam ediyoruz ama bir yara gibi kaldı o. Sadece kabuk bağladı. Şu forumda samimiyet kurduğum nadir arkadaşlarımdan en beni üzmeyen tek kişiydin ama artık öyle bir ayrıcalığın kalmadı :T

@Dosi tek sorusuyla bizi nerelere getirdi be... Aaah ah... Ama ama içine su serpmeye geldim geçmişi kurcalayıp...

Evet Kaan'ım evet... Ben sana ihanet etmemişim... Yapmamışım... Girip oyumu kullanmışım canım yoldaşım için...
gidip kontrol etmiş yani galiba oy kullanmış dediği gibi.

@Dosi nin tek sorusuyla nerden nereye geldik...

Canım yoldaşım benim :bhr: Bana ihanet etmeyeceğini biliyordum... 2 eli kanda da olsa girip oy kullanmış...

Neredeyse ağlatacaksın beni. Afettik yolumuza devam ediyoruz ama bir yara gibi kaldı o. Sadece kabuk bağladı. Şu forumda samimiyet kurduğum nadir arkadaşlarımdan en beni üzmeyen tek kişiydin ama artık öyle bir ayrıcalığın kalmadı :T

Evet beni affetmen de bir başlangıç oldu zaten... Bana kıyamayacağını biliyordum, öyle de oldu... Yaralar, ah o yaralar... Kimlerden kimlerden yaralanıyoruz hayatta... İnsanoğlu işte hatasız olanımız mı var sanki... Son cümle... Derinden yaralandık be... 🥲

• Üzücü
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and Dosi

Yüreğime serin sular serpildi... Oh be... Zayıf kalbim kaldıramazdı öyle bir ihaneti... Neyse ki sonuç güzel oldu... @MEnes yoldaşım gereğini yapıp Kaan yoldaşına desteğini vermiş...

@Dosi nin tek sorusuyla nerden nereye geldik...

Canım yoldaşım benim :bhr: Bana ihanet etmeyeceğini biliyordum... 2 eli kanda da olsa girip oy kullanmış...
Öyle oldu canım yoldaşım, resmen kaosa sürüklendik 5 dakikada... Ama doğru tektir şaşmaz...

O kadar işimin gücümün arasında foruma 3 4 gün girmediğim dönemde foruma girip sana oy verdim... Böyle bir insanım işte ben... Yoldaşlarımın hep yanında olurum... :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully
Canım yoldaşım benim nasıl da hatırladı sahneyi... :A

Hep öyle yapıyorlar yoldaşım... Ama gerçekleri değiştiremeyeceklerini onlar da biliyor, nafile çabalar bunlar... Biz has adamız has... @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock

Kesinlikle öyle yoldaşım hainliklerini güzel cümlelerle kapatabileceklerini düşünüyorlar bir de utanmadan… MEnes gibi gerçek bir yoldaş olmayı başarabilselerdi keşke…
Yüzsüz bunlar yoldaşım…
Kabul edelim iyiydi ama düşmek yookk tabii ki yoldaşım… Senin emeklerini böyle sözde süslü cümleler gölgeleyemez… Gerçek ve tek yoldaş MEnes’tir…
Bully & Menes diğerleri kereste…
------

@Dosi , mecnun’u paralize etti…
Benden de mi... Benden benden, kadim dostun MEnes'ten... Ben öyle hain birisi miyim...
Hayır, değilsin olamazsın…
Bu arada Trt Türk’te malum sahneye denk geldim…Tuvalet terliği….

• Güldürdün
Reactions: Dosi