2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
109,335
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 3 finalistimiz arasında en çok oyu alan @Bully 2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketin @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @Royal Highness ve @tekin ’i kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 5 ay aday olamayacak fakat 5 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

4 yıl ara vermeme rağmen beni ‘Ayın Favori Üyesi’ seçen, bana oy veren forum üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız :bhr: Çok güzel bir hoş geldin hediyesi oldu :Z

İkimiz de ilk adaylığımızda şampiyon olmuş olduk @Dosi :Z

4 yıl ara vermeme rağmen beni ‘Ayın Favori Üyesi’ seçen, bana oy veren forum üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız :bhr: Çok güzel bir hoş geldin hediyesi oldu :Z

Yeni gelmedin, geri geldin. :Z

• Harika
Reactions: Bully

Tebrik ederim. Eğer 4 sene önce aranı vermeseydin belki de ilk kez yıllıktada birinci olurdun ama bana nasip olmuştu :A
Şu benim eskiyi hatırlattın bak yine…..

@Royal Highness ve @tekin , sizinde finale yükselme başarınızı tebrik ederim.

Tebrik ederim. Eğer 4 sene önce aranı vermeseydin belki de ilk kez yıllıktada birinci olurdun ama bana nasip olmuştu :A

Etkinlik kraliçesi etkinliği sen yürüttüğün için sorunsuz geçti.Tebrik ederim. :A
------

Yoldaşım teşekkür ediyorum, paylaştığın video da harika :Z

Biz seninle Profesör ve Berlin gibiyiz doğru ama senin ömrün çookk uzun olsun inşallah… :bhr:
Şişkolog da Helsinki anlarsın. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Bully

Teşekkürler Zeyno :Z Dimi ya birçok etkinlik kazandım ama yıllık nasip olmadı bir türlü :F Nasipten öte köy yok :A

Şimdi ayın favori üyesi şampiyonluğumun tadını çıkarma zamanı :Z Çookk büyük kutlamalar planlıyorum :A

Teşekkürler Zeyno :Z Dimi ya birçok etkinlik kazandım ama yıllık nasip olmadı bir türlü :F Nasipten öte köy yok :A

Şimdi ayın favori üyesi şampiyonluğumun tadını çıkarma zamanı :Z Çookk büyük kutlamalar planlıyorum :A
Aman dikkat et ben yıllığı bir kazandım daha da aman aman diyorum. :A

• Güldürdün
Etkinlik kraliçesi etkinliği sen yürüttüğün için sorunsuz geçti.Tebrik ederim. :A
------

Şişkolog da Helsinki anlarsın. :A
Ahaha aynen pis şişkolog :A Bana oy vermedi herhalde yoksa daha rekor oyla şampiyon olurdum :A

Galiba @MEnes kullandı ama @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock beni sattılar… @Dosi
------

Aman dikkat et ben yıllığı bir kazandım daha da aman aman diyorum. :A
Noldu ki yıllığı kazandıktan sonra? :A
------

Tebrikler @Bully kardeş.

@Royal Highness her finalde oyum sana 🤝
Teşekkürler Alemdar kardeş :Z

hanı şarzın yoktu @Dosi kırk yılda bir kerede iyi bişey yap yine batırmışsın :D konuyu açarken verdiğin emeklere yazıklar olsun :F

mecburen kazmayı kutlayacağız .
neyse @Bully değerli arkadaşım (değerin batsın:D ) kutlarım kıl payıda olsa torpille falanda olsa kırk yılda bir bişey kazandın işte lanet olasıca :A

@Royal Highness nasılsın iyimisin yanlışlıkla gidip kötülere oy verirken hiçmi vijdanın sızlamadı :D

neyseki dosinin mesajının en güzel kısmı birinci olanın bir daha birinci olamayacağı açıklamasıydı sırf bu açıklamadan dolayı kendisini kutluyorum :F

Benimde bugün kutlamalarım var :A kendimi şımartma günüm.
İyi bari sevincini yaşa. Sana şimdilik dokunmak yok, kursağında kalmasın sevincin :A

hanı şarzın yoktu @Dosi kırk yılda bir kerede iyi bişey yap yine batırmışsın :D konuyu açarken verdiğin emeklere yazıklar olsun :F

neyse @Bully değerli arkadaşım (değerin batsın:D ) kutlarım kıl payıda olsa torpille falanda olsa kırk yılda bir bişey kazandın işte lanet olasıca :A

@Royal Highness nasılsın iyimisin yanlışlıkla gidip kötülere oy verirken hiçmi vijdanın sızlamadı :D

neyseki dosinin mesajının en güzel kısmı birinci olanın bir daha birinci olamayacağı açıklamasıydı sırf bu açıklamadan dolayı kendisini kutluyorum :F
Teşekkürler gıcık herif :A

Aynı @destere kutlaması bu ya :F @Dosi

Şarja takılı açtım :A
Ayrıca benim şarj kaliteli, çabuk dolduruyor

IMG_3074.jpeg
------

Teşekkürler gıcık herif :A

Aynı @destere kutlaması bu ya :F @Dosi
Şşşş 🤫

@MasacRE

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Benimde bugün kutlamalarım var :A kendimi şımartma günüm.
İyi bari sevincini yaşa. Sana şimdilik dokunmak yok, kursağında kalmasın sevincin :A
Sen de kendini şımart bakalım, senin kutlama da benim şampiyonluğuma denk gelmiş süper çifte kutlama yapıyoruz ne güzel :Z

O konuda benim suçum yok ya, hatta bence sen de suçlusun üstüme geldiğin için :A Neyse konuşuruz :A
------

teşekürlerden sonraki şu gıcık herifi sevmesemde olsun bari teşekürü kaptık o da yeterli :D
Ulan sen bana kazma dedin gıcık nedir onun yanında :A Şampiyonluğumun şerefine geçici ateşkes yaptık hemen sevinme :A

Sen de kendini şımart bakalım, senin kutlama da benim şampiyonluğuma denk gelmiş süper çifte kutlama yapıyoruz ne güzel :Z

O konuda benim suçum yok ya, hatta bence sen de suçlusun üstüme geldiğin için :A Neyse konuşuruz :A
Yok daha neler.

Yukarda mesajlar gelmiş bildirimler var ama az işim var sonra gelip toplu okurum :A @12.Adam şarjım 71 oldu. 80i geçsin sonra kuşanayım. Ben şarjda kullanmayı bırakmıştım yıllarca düzen bozulmasın :A
------

12 adama kızgınım daha yanlışlıkla etiket ettim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully

------

Ulan sen bana kazma dedin gıcık nedir onun yanında :A Şampiyonluğumun şerefine geçici ateşkes yaptık hemen sevinme :A
umarım bu barış çok sürmezde rahat rahat birbirimize dalarız :A

• Güldürdün
Yok daha neler.

Yukarda mesajlar gelmiş bildirimler var ama az işim var sonra gelip toplu okurum :A @12.Adam şarjım. 71 oldu. 80i geçsin sonra kuşanayım. Ben şarjda kullanmayı bırakmıştım yıllarca düzen bozulmasın :A
Geçmişteki mevzu haklı hakkında haklısın ama günceldekinde değil :A Çözeriz yani ben seni üzer miyim hiç :A

İşlerini hallet şarjı doldur gel o zaman bekliyoruz :A
------

umarım bu barış çok sürmezde rahat rahat birbirimize dalarız :A
Sen uğraşılacak gibi değilsin görmezden gelirim seni yine ateşkes bittikten sonra :A Adam gibi davranırsan düzgün sohbet ederim anca senle :A

Geçmişteki mevzu haklı hakkında haklısın ama günceldekinde değil :A Çözeriz yani ben seni üzer miyim hiç :A

İşlerini hallet şarjı doldur gel o zaman bekliyoruz :A
------

Sen uğraşılacak gibi değilsin görmezden gelirim seni yine ateşkes bittikten sonra :A Adam gibi davranırsan düzgün sohbet ederim anca senle :A
mantığın nerde mantığı kullanma yok ? orda kazananı kutlarım diyeceğime yanlışlıkla kazma yazmışım :D ne var yani bunda sen hiç yanlış yazmadınmı bugüne kadar :D

• Güldürdün