2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 3 üye üst tura yükselsin?

• Bully

• tekin

• Royal Highness

• Yakamoz-Asi

• xemrexxx

• Keith Long

• ahmetbey

• Maskeli Fedai

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
109,076
Puanı
1,060
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori üyesi"devam ediyor. Her ay düzenli olarak belirli kriterlere uyan üyelerimiz arasından bir kişiyi seçeceğiz.
O ay ceza/uyarı almamış ve belirlenen mesaj sayısına ulaşmış olan üyelerimiz oylamada yer alacaktır ( Aday olunma kriteri forumdaki mesaj sayıları veya üyelerin aktiflik durumuna göre her ay değişiklik gösterebilir).

Ağustos ayı için Aday olma şartları:

- En az 190 mesaj yazmış olmak
-Ay içerisinde ceza/uyarı almamak

ADAYLAR

@Bully
@tekin
@Royal Highness
@Yakamoz-Asi
@xemrexxx
@Keith Long
@ahmetbey
@Maskeli Fedai

Aday olan kişiler kendilerine de oy kullanabilirler.

Forum hayatımda ilk kez “Ayın Favori Üyesi” olabilmek için yarışacağım, heyecanlıyım :A

Aa hem etiket listende hem de oy listesinde ilk sıradayım :Z @Dosi
Geçen seferde etikette vardın :A
Ankette ilk sırada olman, adaylardan en fazla mesaj yazdığın için.

İlk kez bende katıldığımda verdiğin oy (final zamanı) geldi aklıma. Ödeşme zamanı belkide :A

Geçen seferde etikette vardın :A
Ankette ilk sırada olman, adaylardan en fazla mesaj yazdığın için.

İlk kez bende katıldığımda verdiğin oy (final zamanı) geldi aklıma. Ödeşme zamanı belkide :A
Beni etiket listende ilk sıraya koyduğunu ilk anda fark ettim zaten şimdi belirteyim dedim :A Acaba kolaylık olsun diye mi yaptın sonra başka sebepten mi? :A @The_Erinch beni etiket listesinde son sıraya atmıştı mesela, sen başa attın :A

En çok mesaj yazan kazanan olmalı değil mi sevgili forum halkı? :A

Çok kötü bir denk gelişti sebebini açıklamıştım.. Sen kıymazsın bana..

Beni etiket listende ilk sıraya koyduğunu ilk anda fark ettim zaten şimdi belirteyim dedim :A Acaba kolaylık olsun diye mi yaptın sonra başka sebepten mi? :A @The_Erinch beni etiket listesinde son sıraya atmıştı mesela, sen başa attın :A

Gızzzz benimmm etiket listem sürekli değişiyor... Zaten birde millet sürekli isim değişiyor..

Ayrıntılara çok önem veriyormussun burdan onu anladık :F

Oy vermesem düşman bile olabilirdin sanki onlar nasıl inceleme aklımızı aldın ilk sıra son sıra :D

Ne yapmıştım hatırlamıyorum ? (b)
Aldığın uyarı aday olmana engel :A

yok, sana özel yaptık bir şeyler, yoksa genelde yenileri sona atıyorum ben de :A bazende rast gele değiştiriyorum :A