2023 Eylül Ayının En Favori Üyesi - Final

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye ayın en favori üyesi olsun?

• The_Erinch

Oy: 6 25.0%
  • 12.Adam

Oy: 10 41.7%
  • Dante

Oy: 6 25.0%
  • Alos

Oy: 2 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
NE diyor bu @Dosi
benedict cumberbatch *** GIF

Ṣimdi bana dede dediği için oy falan da veremem bu @12.Adam 'a @Dosi :A
Durun şimdi anlamaya çalışacağız. Hay aksi şarjımda 8 neyse:

O dedi zaten iyi çocuk o takıl dedi bende dedim ki senin kadar zevkli geçmiyor. :A
Beni yeterince tanımadığı için yanlış anladı ötekisi öyle mi şıp diye damlardı.
Şimdi bunu diyen kim?
O dedi zaten iyi çocuk o takıl dedi
Peki iyi çocuk dediği kim?

Seni yanlış anlayan baron, şıp diye anlayan Aykut?
Kime niye takılacaktın onuda ayrı yazarsın ama şimdi kademe kademe yaz :A

Bunu da bir ekliyeyim düṣüncelerime. :A
Not al. :A
------

Durun şimdi anlamaya çalışacağız. Hay aksi şarjımda 8 neyse:

Şimdi bunu diyen kim?

Peki iyi çocuk dediği kim?

Seni yanlış anlayan baron, şıp diye anlayan Aykut?
Kime niye takılacaktın onuda ayrı yazarsın ama şimdi kademe kademe yaz :A
İyi çocuk dediği @baron
Takıl derken eğlen goy goy yap diyor be mosi. Ah Aykut ah senin dediğini bile tercüme ediyoruz. Sonra da neden bu çok kadar seviyorsun diyorlar. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: STAR and Angelica
Hep aynı terane kimin kime oy veridğini çok iyi biliyoruz artık :A

Ön elemede 20 oy kullanılmıştı, burada ise 22 olmuş bile. Bakalım dengeleri değiştirecek sürpriz oylar gelecek mi :A
------

Dip not: geçen ay oy oranıda 22 olmuş :A

Gelir gelir daha forumun tamamı oy kullanmadı gibi kütükler falan (bilmeden sallıyorum), yurtdışında da oylar gelir. :A
Ortada kütük mü kaldı :A @serhatt zamanında sizi dağıtacağım demişti onlara. Çaktırmadan planını devreye sokmuş. Hepsi teker teker kayıplara karıştı.

Ortada kütük mü kaldı :A @serhatt zamanında sizi dağıtacağım demişti onlara. Çaktırmadan planını devreye sokmuş. Hepsi teker teker kayıplara karıştı.
@serhatt ı tebrik ediyorum.Şer ittifakını dağıttığı için, ara sıra damlıyor @MasacRE ile @Sherlock forumda da olsa kedi gibi dolaşıyor.Diğer ikisi zaten yok. :A
------

Yurt disi oylari kullanilmis diyorlar :A @Dosi
Seni tenzih ediyorum. :A @Dosi
Zey mesajımı gerektiği gibi anlamıştır.

@serhatt ı tebrik ediyorum.Şer ittifakını dağıttığı için, ara sıra damlıyor @MasacRE ile @Sherlock forumda da olsa kedi gibi dolaşıyor.Diğer ikisi zaten yok. :A
S aktif ama suskun.
M ise kayıplarda. Biraz daha damlamasa bir ayını dolduracak :A müzik anketini rafa kaldırdım. Ona güvenemem bu durumda :A
Diğer ikiliye gelince:
M artık kendi halinde. O olmayınca diğerleri öksüz kaldı :A
Diğer M keyfi gelmiyor, alışmıştır artık forumsuzluğa. Bir ara gelir bir iki yorum yapıp yine kaybolur.

S aktif ama suskun.
M ise kayıplarda. Biraz daha damlamasa bir ayını dolduracak :A müzik anketini rafa kaldırdım. Ona güvenemem bu durumda :A
Diğer ikiliye gelince:
M artık kendi halinde. O olmayınca diğerleri öksüz kaldı :A
Diğer M keyfi gelmiyor, alışmıştır artık forumsuzluğa. Bir ara gelir bir iki yorum yapıp yine kaybolur.
Benle yapmayı düşünür müsün? Ben onun gibi de savsaklamam. :A Konuları da kendim açmaya gayret gösteririm.Eksik yerleri sen el atarsın.

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Benle yapmayı düşünür müsün? Ben onun gibi de savsaklamam. :A Konuları da kendim açmaya gayret gösteririm.Eksik yerleri sen el atarsın.
Onunla etkinliği yürütmeyecektim, o her zaman kıdemli jüri ve bu anket biraz onun vesilesiyle olacağı için kendisi olmadan el atmayacağım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Kicktipp’te az çok ortaklık yaptık ve ne kadar yorulurum az çok tahmin ediyorum, müzik anketlerinde sana kurayı atıp konuları anketleri ayarları anlatana kadar kendim açarım :A zaten mobilim, kendime fazladan iş çıkarmama gerek yok @Yakamoz-Asi :A
İnsanın adı çıkacağına canı çıksın. :A
@Yakamoz-Asi