2023 | Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler? ✈️🚃⛵🎡🏖️⚽🎶💻👣

Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler?

• Kullanılan toplam oy
    6

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,755
Puanı
1,060
Holiday Vacation GIF by SunExpress Airlines

Okulların tatil olması ve bayramın yaklaşması ile insanlar tatil planlamaya başladı. Kimi şehir dışı, kimi yurt dışı, kimi ise bulunduğu yerde vaktini geçirmeyi planlıyor.

Peki siz bu yaz mevsimini nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz?

Holiday Vacation GIF by SunExpress Airlines

Okulların tatil olması ve bayramın yaklaşması ile insanlar tatil planlamaya başladı. Kimi şehir dışı, kimi yurt dışı, kimi ise bulunduğu yerde vaktini geçirmeyi planlıyor.

Peki siz bu yaz mevsimini nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz?
İlk olarak denizi olan bir yere gideceğim uzak olmayan bir yere. :D Urla olabilir. :D Kalırız belki. :D Yeni kitaplar okurum, film dizi izlerim. :D Memlekete çok oldu gitmeyeli gidebilirim. :D Yeni yerlerde keşfederim. :D Sen?

• Harika
Reactions: Dosi
İlk olarak denizi olan bir yere gideceğim uzak olmayan bir yere. :D Urla olabilir. :D Kalırız belki. :D Yeni kitaplar okurum, film dizi izlerim. :D Memlekete çok oldu gitmeyeli gidebilirim. :D Yeni yerlerde keşfederim. :D Sen?
Harika plan. Benim liste kabarık :A
Kitap ve film seçeneği harici hepsi.
Şehirimizin görmediğim yerlerini gezmeye çoktan başladım. Şehir dışı ve Avrupa ve inşallah Türkiye. Bu sene baya bi gezecek gibiyim. Umarım Türkiye’de aynısı olur. Geçen sefer orda iyi gezmiştim :A

Bizim havalar gereğinden fazla sıcak ve bundan dolayı gezme işi fazlalaştı. Hem aile hemde okul ile şehir dışı gezilerimiz oldu.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Şehirimizin görmediğim yerlerini gezmeye çoktan başladım. Şehir dışı ve Avrupa ve inşallah Türkiye. Bu sene baya bi gezecek gibiyim. Umarım Türkiye’de aynısı olur. Geçen sefer orda iyi gezmiştim :A

Bizim havalar gereğinden fazla sıcak ve bundan dolayı gezme işi fazlalaştı. Hem aile hemde okul ile şehir dışı gezilerimiz oldu.
Sarı Lacivert ülkenin nerelerini gezdin? :A

Tatil modunu açmış Zey'den buna dair bir konu gelmiş... :A Her ne kadar yurt dışı çok istesem de şuan doğru zaman değil, o yüzden şimdilik şehir dışı yapacağım... :A @Dosi

Ben yarin Belfasta gidecegim
Irlandada shamrock roversin maçina giderim