12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Ben bu gece online'ım ama ders çalışmak için maalesef. :A İzlemeyeceğim ama belki kazananlara gelip yorum yaparım. Desteklerimiz Olivia Rodrigo ile. :A
Arada gelir yorum yaparsın ya. :A Benim de ders çalışmam lazım ama yılda bir oluyor zaten izleyeyim diyorum. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Arada gelir yorum yaparsın ya. :A Benim de ders çalışmam lazım ama yılda bir oluyor zaten izleyeyim diyorum. :A
Konu aktif olursa yazarım. Sabaha kadar uyumayacağım kesin çünkü. :A

Olivia'nın yılın albümü ve en iyi çıkış yapan şarkıcı ödüllerine kesin gözle bakıyorum. Happier Than Ever'dan da bir ödül bekliyorum. Gerçi adaylara falan bakmadım hiç. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060

Olivia'nın yılın albümü ve en iyi çıkış yapan şarkıcı ödüllerine kesin gözle bakıyorum. Happier Than Ever'dan da bir ödül bekliyorum. Gerçi adaylara falan bakmadım hiç. :A
Sedefcim, ben ateşe odun atarım.En Başta @Sherlock u. :A Konu pasif kalmaz.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

Olivia net en iyi çıkış yapan olur zaten. Yılın albümü kategorisinde Doja Cat de iddialı bir aday. :A Billie Eilish bence ödül alamaz ama akademi seviyor kendisini yine de emin olamadım. :A
------

Song of the Year: Bruno Mars, Silk Sonic - Leave The Door Open

Yılın en çok sevdiğim şarkılarındandı. Yine de drivers license veya MONTERO daha çok hak ediyordu bence...

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060

Olivia net en iyi çıkış yapan olur zaten. Yılın albümü kategorisinde Doja Cat de iddialı bir aday. :A Billie Eilish bence ödül alamaz ama akademi seviyor kendisini yine de emin olamadım. :A
İlk ödül rahmetli M.Jackson , pardon pardon Bruno Mars'a gitti. :A