2022 FIFA Dünya Kupası'nda şampiyon hangi milli takım olur?

• İspanya

Oy: 0 0.0%
  • Portekiz

• İngiltere

• Belçika

• Hollanda

• Diğer (Yorumlarda belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2022 FIFA Dünya Kupası Katar.jpg

Milyonlarca futbolseverin takip edeceği, 20 Kasım - 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar'da düzenlenecek olan 22. FIFA Dünya Kupası turnuvasının başlamasına sayılı günler kaldı. İlk kez futbol sezonu sona ermemişken, ligler devam ediyorken oynanacak olan turnuva büyük bir merakla bekleniyor. Turnuvaya Katar ev sahipliği yapacak. Turnuvadaki maçlar, 5 farklı şehirde ve 8 farklı stadyumda oynanacak.

Turnuvada 32 milli takım mücadele edecek. Turnuva aynı zamanda bu sayıda milli takımın mücadele edeceği son Dünya Kupası olacak, 2026'dan itibaren mücadele edecek milli takım sayısı 48'e yükseltilecek.

Turnuvanın açılış maçı 20 Kasım 2022 tarihinde, saat 19:00'da Katar ile Ekvator arasında oynanacak. 2022 FIFA Dünya Kupası'nın fikstürü ve grupları ise aşağıdaki şekilde:

fifa-world-cup-2022-bracket.jpg

Yılların geleneği Kicktipp'te de @12.Adam'ın katkılarıyla Dünya Kupası için tahmin yapıyoruz. Oraya da aşağıdaki linkten katılmayı unutmayın!

Kicktipp ⚽️ - 2022 Katar Fifa Dünya Kupası Tahmin Yarışması

2022 FIFA Dünya Kupası ile ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evet sonunda başlıyoruz... Bu günler için çok sabrettik, çok cefalar çektik... Ama sonunda Messi ile oynamayı bilen ve bir amaç uğruna kenetlenmiş, ruh hastası topçuların olduğu, Messi için ölmeyi göze alan manyakların yer aldığı bir takımla ilk defa böyle bir hype ile bir Dünya Kupası'na katılıyoruz... Sonumuz hayrola kazanan KRALIM ola...

• Harika
Reactions: 12.Adam and baron

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Evet sonunda başlıyoruz... Bu günler için çok sabrettik, çok cefalar çektik... Ama sonunda Messi ile oynamayı bilen ve bir amaç uğruna kenetlenmiş, ruh hastası topçuların olduğu, Messi için ölmeyi göze alan manyakların yer aldığı bir takımla ilk defa böyle bir hype ile bir Dünya Kupası'na katılıyoruz... Sonumuz hayrola kazanan KRALIM ola...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kalplerimiz Belçika, Ekvador, Portekiz ile atacak. :A Brezilya, Hollanda geleneksel olarak desteklediğim ülke takımları olsalar da mevcut kadroları pek sempatik gelmiyor. Daha doğrusu Hollanda'dan kimseyi tanımıyorum. :A Canımız İtalya ne yazık ki bu kez yok. :( Destekleyeceğim diğer takımlar zaman içerisinde belli olacak. Arjantin'in karşısında kim varsa tek maçlık da olsa onu destekleyeceğiz elbette. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kalplerimiz Belçika, Ekvador, Portekiz ile atacak. :A Brezilya, Hollanda geleneksel olarak desteklediğim ülke takımları olsalar da mevcut kadroları pek sempatik gelmiyor. Daha doğrusu Hollanda'dan kimseyi tanımıyorum. :A Canımız İtalya ne yazık ki bu kez yok. :( Destekleyeceğim diğer takımlar zaman içerisinde belli olacak. Arjantin'in karşısında kim varsa tek maçlık da olsa onu destekleyeceğiz elbette. :A
iklimi dahil etsek cok iyi olur

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kışın Dünya Kupası mı olur falan derken o gün gelip çatınca heyecan arttı bende. Açılış maçı rezalet bir maç olduğu için izlenecek bir tarafı yok ama belki açılış törenini izlerim, nasıl ellerine yüzlerine bulaştırdıklarını görmek için :A

Turnuvanın şampiyonluğu için favorim Brezilya. Anket erken kapandığı için oy veremedim buraya not düşeyim bari :A @Sherlock

Desteğim ise elbette öncelikle Portekiz ile olacak. Gözden düşmüş bir Ronaldo verdiği röportajla birlikte takımıyla ipleri koparmasının ardından tamamen Dünya Kupasına odaklanacaktır. O kupayı Ronaldo'nun ellerinde görmeyi çok isterim ama favori olmadığımız da bir gerçek. Portekiz kazanamayacaksa Arjantin de kazanamasın ve Brezilya'nın şampiyonluğuyla bu işi noktalayalım :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kışın Dünya Kupası mı olur falan derken o gün gelip çatınca heyecan arttı bende. Açılış maçı rezalet bir maç olduğu için izlenecek bir tarafı yok ama belki açılış törenini izlerim, nasıl ellerine yüzlerine bulaştırdıklarını görmek için :A

Turnuvanın şampiyonluğu için favorim Brezilya. Anket erken kapandığı için oy veremedim buraya not düşeyim bari :A @Sherlock

Desteğim ise elbette öncelikle Portekiz ile olacak. Gözden düşmüş bir Ronaldo verdiği röportajla birlikte takımıyla ipleri koparmasının ardından tamamen Dünya Kupasına odaklanacaktır. O kupayı Ronaldo'nun ellerinde görmeyi çok isterim ama favori olmadığımız da bir gerçek. Portekiz kazanamayacaksa Arjantin de kazanamasın ve Brezilya'nın şampiyonluğuyla bu işi noktalayalım :A
Anket mi kapanmış Utku beyciğim? :A Bende neden açık gözüküyor? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ankette oyumu Fransa'ya kullanmıştım ama Benzema dahil 1500 önemli oyuncu olmayacakmış. :A Yine de favoriler arasında sayılabilirler tabii. :A

Net bir favori olmaması güzel, çekişmeli ve sürprize açık bir şampiyona gibi gözükmekte. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ankette oyumu Fransa'ya kullanmıştım ama Benzema dahil 1500 önemli oyuncu olmayacakmış. :A Yine de favoriler arasında sayılabilirler tabii. :A

Net bir favori olmaması güzel, çekişmeli ve sürprize açık bir şampiyona gibi gözükmekte. :A
Ben maci ingilizce seyredecegim radio television Ireland Kanalindan

• Beğendim
Reactions: bazinga