2021 YKS (TYT-AYT) - Genel Yorum Konusu

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sınav hiç iyi geçmedi. Sınav geçen seneye göre kesinlikle sordu. Matematik bu senenin zorlayıcısı oldu. Düşük netlere yüksek sıralama gelmesi muhtemel. İnşallah öyle olur yoksa cidden şu an çok kötüyüm. Eşit ağırlıkcı değilim ama onlara da yazık o kadar yazar eser ezberliyorlar saçma sapan sorular çıkıyor. Sayısal iyi gelmeyeceğini anlayınca kalan vakitte tarihim de iyi olduğu için edebiyat çözdüm.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Her çalışan çok yapacak diye bir şey yok. Bu çocukların psikolojisini bu sistem alt üst ediyor. Bu kadar zorlamaya hiç gerek yok dünyanın hiçbir yerinde böyle bir rezil sistem yok.
Çalışan çok. Kardeşim düzinelerce test kitabını bitirdi yine de çok istediği gibi olmadı. Sınava girip ağlayarak çıkan binlerce de öğrenci var.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Her çalışan çok yapacak diye bir şey yok. Bu çocukların psikolojisini bu sistem alt üst ediyor. Bu kadar zorlamaya hiç gerek yok dünyanın hiçbir yerinde böyle bir rezil sistem yok.
Çalışan çok. Kardeşim düzinelerce test kitabını bitirdi yine de çok istediği gibi olmadı. Sınava girip ağlayarak çıkan binlerce de öğrenci var.
Test kitabı falan alakası yok Tyt paragraf full matematik paragraf dolu. Süre yönetimi de gerekli. Ayt ise ayrı garipti. Eşit ağırlıkçılara cidden üzülüyorum hiç mantıklı bir edebiyat yoktu orada da yine aynı soru paragraf ben çalışan herkes hakkını aldığını sanmıyorum. Çok çalışkan bir öğrenci değilim ama ben de az emek vermedim. Umarım sıralama yüksek gelir yoksa seneye de bu işkenceyi çekebilirim

• Beğendim
Reactions: cookies and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Test kitabı falan alakası yok Tyt paragraf full matematik paragraf dolu. Süre yönetimi de gerekli. Ayt ise ayrı garipti. Eşit ağırlıkçılara cidden üzülüyorum hiç mantıklı bir edebiyat yoktu orada da yine aynı soru paragraf ben çalışan herkes hakkını aldığını sanmıyorum. Çok çalışkan bir öğrenci değilim ama ben de az emek vermedim. Umarım sıralama yüksek gelir yoksa seneye de bu işkenceyi çekebilirim
Hukuk okumak isteyen bir öğrenci türev, limit çözüyor bu sistem hakkında diyeceğim tek şey bu :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bugün İngilizce sınavına girdim. Bu sınavda neden gramer sorusu yoktu anlamadım. Bizim dönemde 8-9 tane vardı şimdi 3-4 tane sormuşlar. Sakin kalanların 65 netten aşağı yapmasına imkan yok. Bende muhtemelen kendi dönemimden fazla doğru yapmışımdır ama net olarak fazla yükselteceğimi düşünmüyorum.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Sınav hiç iyi geçmedi. Sınav geçen seneye göre kesinlikle sordu. Matematik bu senenin zorlayıcısı oldu. Düşük netlere yüksek sıralama gelmesi muhtemel. İnşallah öyle olur yoksa cidden şu an çok kötüyüm. Eşit ağırlıkcı değilim ama onlara da yazık o kadar yazar eser ezberliyorlar saçma sapan sorular çıkıyor. Sayısal iyi gelmeyeceğini anlayınca kalan vakitte tarihim de iyi olduğu için edebiyat çözdüm.
Dostum bir de güzel yönden bak, zorsa herkese zor, kolaysa herkese kolay. O yüzden puanın hiçbir önemi yok, önemli olan sıralama. İnşallah istediğin bölüm gelir. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793