2020 - Yapılacaklar Listeniz (Yapılanlar)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

bero

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
53
Puanı
29
Beyaz TV'de Kurtlar Vadisi Pusu'nun efsane bölümlerini izlemeyi planlıorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zıkkım için azıcık vizyonlu olun be :A
Konuyu okumadan yorum yapmak... @Forumdash help meeee!!
Yılbaşında ne yapacaksınız dememiş, 2020 yılında ne gibi bir planınız var diye sormuş. :(
Aaa gördüm ip gibi liste etmiş :F :F :F Gelecek yılbaşıda çekirdek çitler süt içeriz ben başka bşi yapmıyorumkı :A :A :A @xemrexxx @Forumdash @mrt-06

Yıl içinde ölüm kalım sağlık sıkıntıları hariç diğer geriye kalan tüm aylar aynıyım ben Kemal Sunalın gülen adam filmi vardı :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa gördüm ip gibi liste etmiş :F :F :F Gelecek yılbaşıda çekirdek çitler süt içeriz ben başka bşi yapmıyorumkı :A :A :A @xemrexxx @Forumdash @mrt-06

Yıl içinde ölüm kalım sağlık sıkıntıları hariç diğer geriye kalan tüm aylar aynıyım ben Kemal Sunalın gülen adam filmi vardı :A :A :A
2020 de bir söz yada nişan olabilir seninde :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060

Ne kadar sıkıcı ve monoton bir hayat :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne kadar sıkıcı ve monoton bir hayat :A
2020 de bir söz yada nişan olabilir seninde :A
Aaa kısmet artık her an olabilirde yanı zaten Kemal Sunal o filmde bebeği doğunca ağlamaya baslıyor normale dönüyordu filmimin sonu ne zaman olur bakalım :A :A :A @Forumdash @Yiğitt @mrt-06 @xemrexxx

Vlla belkide mutluluk sırrım budur @serhatt çoğu insan gibi kafam karışmıyor luna parkta eğlenen çocuk gibi yaşamak gibi bişi :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana da tavsiye versene.:A
Vlla cnm senin hep gülmeni istiyoruz ama sen pehlemeden yapamazsın ve farklı bir insan gibi görünürsün, Biz böyle sevdik seni :A :A :A @Yiğitt @Forumdash @xemrexxx

Pehh harun.png

• Harika
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi kış ayları havaların gündüz erken kararmasıyla gündüzleri hep ev işlerinin yoğunluyla geçiyor temizlik sonrası hemen akşam yemeği zamanına geldinden :A Kış bitiyor bu sefer Ramazan maratonu başlıyor :F Misafirlere yap yap sonra ilgilen 17:00 sonrası :A Ramazan bitiyor bu seferde fındık maratonu baslıyor ağustosta git bahçeye bizim tatil öyle :F Sonra tekrar kış maratonu tekrar ramazan tekrar fındık hani labirent olur :F Bu listeyi Acun ve forumun zengin avukatı @Yiğitt uygular anca bizlerin hayatı normal insan hayatı :A :A :A @serhatt @MasacRE @mrt-06 @Harunnn60 @Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
  • Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
Şimdi kış ayları havaların gündüz erken kararmasıyla gündüzleri hep ev işlerinin yoğunluyla geçiyor temizlik sonrası hemen akşam yemeği zamanına geldinden :A Kış bitiyor bu sefer Ramazan maratonu başlıyor :F Misafirlere yap yap sonra ilgilen 17:00 sonrası :A Ramazan bitiyor bu seferde fındık maratonu baslıyor ağustosta git bahçeye bizim tatil öyle :F Sonra tekrar kış maratonu tekrar ramazan tekrar fındık hani labirent olur :F Bu listeyi Acun ve forumun zengin avukatı @Yiğitt uygular anca bizlerin hayatı normal insan hayatı :A :A :A @serhatt @MasacRE @mrt-06 @Harunnn60 @Forumdash
İnsanın mutluluğu içindeyse her şartta mutlu olur.

• Harika

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu gidişle 2020’deki tek hedefim izlediğim ve izlemek istediğim dizilerde günceli yakalayabilmek olacak. :A

Şaka bir yana yılbaşını anlamlı kılan yegane şey bu tip listeler oluşturup yeni hedeflere göz dikmek. Şu an sadece gezi hedefleri listemi oluşturdum. Muhtemelen geri kalanını yılbaşı gecesi O Ses Türkiye izlerken hazırlarım bir klasik olarak. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Bu gidişle 2020’deki tek hedefim izlediğim ve izlemek istediğim dizilerde günceli yakalayabilmek olacak. :A

Şaka bir yana yılbaşını anlamlı kılan yegane şey bu tip listeler oluşturup yeni hedeflere göz dikmek. Şu an sadece gezi hedefleri listemi oluşturdum. Muhtemelen geri kalanını yılbaşı gecesi O Ses Türkiye izlerken hazırlarım bir klasik olarak. :D
2020 Fav10 da temada değişim olmalı :bhr::bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aksine çok mutsuzum :(
Yeni yılında inş daha mutlu olursun cnm , benimde öyle şahşalı bir hayatım yok labirend gibi sürekli kısır döngü ama onuda eğlenerek size aktarabiliyorum dediğin gibi mutluluk içte olmalı kimsenin süper bir hayatı yok 4 ay internetsiz kaldım mesala ama sizden ayrı kalmak dısında yine gayet mutluyum sende içindeki çocuğu hiç salıncaktan indirme fotolarından o enerjinide hissettim burada gibi bence içinde bir enerji var çevrende olan şeylere göre değilde o enerjiye göre yaşa burda az çok goygoylarımızla terapi gibi birbirimize iyi gelmeye çalısıyoruz :bhr:2020 gülücükler eksilmesin yüzünden :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
Yeni yılında inş daha mutlu olursun cnm , benimde öyle şahşalı bir hayatım yok labirend gibi sürekli kısır döngü ama onuda eğlenerek size aktarabiliyorum dediğin gibi mutluluk içte olmalı kimsenin süper bir hayatı yok 4 ay internetsiz kaldım mesala ama sizden ayrı kalmak dısında yine gayet mutluyum sende içindeki çocuğu hiç salıncaktan indirme fotolarından o enerjinide hissettim burada gibi bence içinde bir enerji var çevrende olan şeylere göre değilde o enerjiye göre yaşa burda az çok goygoylarımızla terapi gibi birbirimize iyi gelmeye çalısıyoruz :bhr:2020 gülücükler eksilmesin yüzünden :Z :Z :Z
Güzel dileklerin için sağol cnm :bhr: Yeni yıl senin de istediğin herşeyi getirsin :bhr:
Ben şen şakrak neşeli biriyim de, bir mesele var ya o çok yıprattı beni biliyorsun.

• Harika