2020’nin En Çok Beklenen 5 Oyunu

En Çok Beklediğiniz Oyun Hangisi?

• The Last Of Us: Part 2

• Cyberpunk 2077

• Half Life: Alyx

• Doom: Eternal

• Dying Light 2

• (Diğer)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben indirmeyecek olsam bile ekliyorum nasılsa bedava, durmasında sakınca yok belki ileride fikrim değişir diye :A TLOU’yu da zaten anında indirdim, 2.oyun çıkana ve insaflı bir fiyata inene kadar tekrardan bitirip hafıza tazelemek iyi olacak. :D
Baştan ekliyordum hep, sonra nasıl olsa indirsem de oynamıyorum diye tembellik etmeye başladım. :A

Bu arada @Sherlock forum kapalıyken PS'den mesaj yazmışsın yeni gördüm kusura bakma. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2017 sonu çıkmıştı o dizi sanırım vayy be. Ne çabuk geçti zaman.

Sen pek beğenmedin aslında itttire kaktıra gittin, bırakırsın bence 2.sezonda diziyi. :A
Galiba yeni beden zenci olacakmış:( Evet Holder için dayandım ama çok kötü bozmulardi. Yine de bakmayı denicem:X

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O black mirror oyunu neydi öyle ya. :F Eğer öyle bir şey olursa varyaaa fenaaa. :D

O bölümü izlerken senin suratının aldığı şekli merak ettim açıkçası. :A

Yeni gördüm bunu :D Erkek - Kadın olduğu sürece sorun yok bence. :A Ama Heavy Rain oyunundaki VR da şimdilik oldukça iş görür..

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tüh yanımda kız da getirecektim :A neyse düşün bir daha :A

Beyne bağlanan çip VR’i bir gelişsin o zaman işler değişir :A Gerçi o zaman bir yere gitmeye gerek kalmayacak, online bir bağlanıp buluştun mu... :A

• Güldürdün

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Çocukluğumuzun oyunu Half life in üst segment versiyonu tabi ki favorimdir muazzam olacak diyorlar inşallah havada kalmaz

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
The last Of Us 2 senaryosu açığa çıkınca gümledi. Baya eleştiri alacak bence. Ödül alır mı bilmem belki Sony baskısıyla alır. :A Çok ağır eleştiriler var valla. :A

Ghost Of Thusima ' biraz hayal kırıklığı yaratmış gibi dün yorumlarda herkes beklentisini düşürdü. :A

Dying Light 2 zaten 2021'e ertelendi.

Half Life ALYX zaten en iyi VR ödülü alır zannetmiyorum yılın en iyi oyununu vereceklerini. :A Bakalım hayırlısı :A

Cyperpunk 2077 - Final Fantasy VII Remake şuan için en ödüle yakın adaylar bence.

@Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
The last Of Us 2 senaryosu açığa çıkınca gümledi. Baya eleştiri alacak bence. Ödül alır mı bilmem belki Sony baskısıyla alır. :A Çok ağır eleştiriler var valla. :A

Ghost Of Thusima ' biraz hayal kırıklığı yaratmış gibi dün yorumlarda herkes beklentisini düşürdü. :A

Dying Light 2 zaten 2021'e ertelendi.

Half Life ALYX zaten en iyi VR ödülü alır zannetmiyorum yılın en iyi oyununu vereceklerini. :A Bakalım hayırlısı :A

Cyperpunk 2077 - Final Fantasy VII Remake şuan için en ödüle yakın adaylar bence.

@Tolstoyevski

TLOU 2'den ben de malum spoileri çıkar çıkmaz yedim ama tek o spoilerden bir şey olmaz, oynanışı ve genel hikayesi belirleyecek gibi. Ama Cyperpunk şayet Witcher 3 epikliğinde olursa ödül ona gidebilir. Gerçi RDR 2 dururken God Of War'a gitmişti ödül, Sony lobisi çok güçlü ve söz konusu Last Of Us olunca halen açık ara en güçlü aday durumunda...

• Beğendim

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
TLOU 2'den ben de malum spoileri çıkar çıkmaz yedim ama tek o spoilerden bir şey olmaz, oynanışı ve genel hikayesi belirleyecek gibi. Ama Cyperpunk şayet Witcher 3 epikliğinde olursa ödül ona gidebilir. Gerçi RDR 2 dururken God Of War'a gitmişti ödül, Sony lobisi çok güçlü ve söz konusu Last Of Us olunca halen açık ara en güçlü aday durumunda...
Ama senaryosu eğer doğruysa bilemiyorum ya yorumları bile kapattı Sony düşün artık. Yani spoiler kimse yemesin diye yazmıyorum ama karakterlere böyle kötü son yazmaları sonra trans karakter filan bana böyle bir ortamda saçma geliyor. Netflix akımına katılalım demişler gibi? Sony zorlaması ile yapabileceği kadar yapacak artık.

Ghost of Thusmia dan herkes ümitliydi, yorumlarda herkesin hevesi kaçmış, oyun videolarını görünce :A Sony onu da itekleyecek artık.

Cyperpunk şuan için hala falso vermedi bakalım Eylül ayında ne olacak. Çok zor bir yıl oyun dünyası için.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski