2015 Altın Küre Ödülleri Canlı Sonuçları ve Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Alison'da geldi. @destere hep sana çalışıyorum. :)

B7G5IoOIUAE4Tlq.jpg

ilk videoda tipsiz bir kadın ödül almaya gidiyor glee den ikinci videoda dop ödül almış

üçüncü video da ben kazanandan çok january jones a baktım:)) kadın burda harika duruyor, @Harunnn60 un günahını almışız o kırmızılar ne güzel yakışıyor kadına :)))

günaydın :) ben de tam gitmek üzereydim sabah saat 05 te belli olur ödül alanlar :)
3 te başliyi dimi şimdi ben gideyim bir bölüm friday izliyim:X

dizide bayağı yakından bakmıştı burda neyi merak etmişki :)

nerden izliyorsun şu an bende link açılmadı :)
Hasta ettin beni bu gece. :bağır: O dizideki sahne zaten. Dikkatli bakarsan iç çamaşırı gözüküyor Zoe Barnes'in. :)

Jamie Dornan namıdiğer Paul Spector.

B7G4o0ICEAAsFEr.jpg

ilk videoda tipsiz bir kadın ödül almaya gidiyor glee den ikinci videoda dop ödül almış

üçüncü video da ben kazanandan çok january jones a baktım:)) kadın burda harika duruyor, @Harunnn60 un günahını almışız o kırmızılar ne güzel yakışıyor kadına :)))

günaydın :) ben de tam gitmek üzereydim sabah saat 05 te belli olur ödül alanlar :)
3'te başlar hemen 5'ten sonra kaçabilirsin çünkü orada Boyhood ve House of Cards'ın şovu başlayacak galiba. :D

3'te başlar hemen 5'ten sonra kaçabilirsin çünkü orada Boyhood ve House of Cards'ın şovu başlayacak galiba. :D
ben çoktan terkederdimde dizilerde ödül törenindeymiş onların hatrına beklemek lazım ama yinede pek uyku izin vermeyecek gibi :)

ben çoktan terkederdimde dizilerde ödül törenindeymiş onların hatrına beklemek lazım ama yinede pek uyku izin vermeyecek gibi :)
Oscar'a benim gibi yap istersen 1-2 saatlik uyku bile daha dinç olmayı sağlıyor. :):)

Matthew McConaughey'in sakalları ne olmuş öyle. :D

Son düzenleme:
en iyi dizide
the affair
downton abbey
game of thrones

en iyi erkek oyuncuda
clive owen
dominic west

en iyi kadın oyuncuda

ruth wilson
claire danes

en iyi komedide
orange is the new black

en iyi komedi erkek oyuncuda
william h. macy

en iyi komedi kadın oyuncuda

taylor schiling (anna faris i aday göstermeyenler utansın )

mini dizi erkek oyuncuda

billy bob thornton
matthew mccanoaughey ,,

mini dizi kadın oyuncuda

frances mcdormand

yardımcı erkek oyuncuda

jon voight

richard jenkins i aradım bulamadım onun yerine bill murray ı aday gösterenleri kınıyorum :)
aslında richard jenkins en iyi erkek oyuncuda aday gösterilmeliydi ?

yardımcı kadın oyuncuda

tabiki, alison janney (bonnie) kazanırsa mutlu olurum anna farisi aday göstermeyenlerede kapak olur :)

joanne frogat (downton un anna sı ) oda kazanırsa süper olur

benim adaylarım bunlar nolur nolmaz ilerleyen saatlerde uykuya dalarsam kalbim bu isimlerden yana demedi demeyin :))

@OzaN @sürgünüm @xemrexxx @gundix123

Taylor Schilling için turuncu giymemiş geyiği yapılıyor. :)

Orange is the New Black en iyi KOMEDİ ödülünü kazanırsa sinir krizi geçireceğim ama bu kadın kazanırsa lafım yok. :):)

B7HBjx1CIAEiyQI.jpg

en iyi dizide
the affair
downton abbey
game of thrones

en iyi erkek oyuncuda
clive owen
dominic west

en iyi kadın oyuncuda

ruth wilson
claire danes

en iyi komedide
orange is the new black

en iyi komedi erkek oyuncuda
william h. macy

en iyi komedi kadın oyuncuda

taylor schiling (anna faris i aday göstermeyenler utansın )

mini dizi erkek oyuncuda

billy bob thornton
matthew mccanoaughey ,,

mini dizi kadın oyuncuda

frances mcdormand

yardımcı erkek oyuncuda

jon voight

richard jenkins i aradım bulamadım onun yerine bill murray ı aday gösterenleri kınıyorum :)
aslında richard jenkins en iyi erkek oyuncuda aday gösterilmeliydi ?

yardımcı kadın oyuncuda

tabiki, alison janney (bonnie) kazanırsa mutlu olurum anna farisi aday göstermeyenlerede kapak olur :)

joanne frogat (downton un anna sı ) oda kazanırsa süper olur

benim adaylarım bunlar nolur nolmaz ilerleyen saatlerde uykuya dalarsam kalbim bu isimlerden yana demedi demeyin :))

@OzaN @sürgünüm @xemrexxx @gundix123
Bir adaya indir. :)

Sakalına kurban. :)

B7G_ADsIAAIQTxv.jpg

Şu sıralar avatarımda konukluk eden J.K. Simmons konuşmasını dinleyince ödülü hak ettiğini bir kez daha gördüm. :):)