2015-2016 Yabancı Dizilerin Yayın Takvimi (Güncel)

Ben de ediyorum çatlıyorum hatta
Önerebileceğin başka dizi var mı buna benzeyen
The Flash'ı da seversin sen bence, o da çok heyecanlı dizi. Hem 1 sezon oldu şuan 2. sezon 2. bölüm yeni yayınlandı. Hemen izleyip bize yetişebilirsin.

Hadi bekliyorum bugün ilk bölüm yorumunu.
@Çiğdem- 1 izleyicimiz daha olacak inşallah.

evet @GunesinOglu flash kaçırma bence bende @turkuaz a başlatmaya çalısıyorum flashı @mrt-06 tam gaz devam edelim

Konulara yazmaya üşeniyorum ama
The 100 ü izledim yorum yapmaya üşeniyorum
Mükemmeldi ama ilk dört bölüm özellikle 3 ve 4
MS'de recap yapmaya üşenmiyorsun da her hafta yorum yazmaya mı üşeniyorsun?
Geç şimdi The 100 sen dediğimi yapmaya başla istersen.

Supergirl'ü bekliyorum bir tek. 4 dizim başladı onları takip ediyorum şimdilik, eskisi gibi abartmayacağım ana diziler dışında dizi yok bu sezon.

aaa izlediğim dizilere laf ediyorsun ama seninle baya ortak dizimiz var bizim

geçen sezon tam 11 dizimiz ortaktı

4 ü bitti malesef forever,constantine the returned ve resurrection

bu sezonda süpergirl gelmesiyle kalan dizilerle 8 ortak dizimiz olucak yine iyi

süpergirl
z-nation
twd
orphan black
blac sails
gotham
empire
the last man on earth

peki crazy ex girl friend bu diziyede bir bakmayacakmıyız belki güzeldir

ismi harika bence en azından yerli dizi isimlerinden daha güzel
benim eski çılğın seksi vede güzel kız arkadaşım diye türkçeye çevirmek mümkün
)
hayırrr izlemem

ayyyy hani sen deradevil izliyordun listene bile almamıssın @Harunnn60 sanada haturlatayım bence

hayırrr izlemem

ayyyy hani sen deradevil izliyordun listene bile almamıssın @Harunnn60 sanada haturlatayım bence
@destere ilk önce yarım bıraktıklarımı mı izleyeyim sonra ona başlarım demişti valla kendisinin yüzü burada eski mesajları var 2.bölümden sonra diziye devam edeceğim demişti.

hayırrr izlemem

onu hatırlatmayydın zaten unutttu o öyle karambolden kayboldu
) sus ses çıkarma darma devilden kurtulduk gibi

@destere ilk önce yarım bıraktıklarımı mı izleyeyim sonra ona başlarım demişti valla kendisinin yüzü burada eski mesajları var 2.bölümden sonra diziye devam edeceğim demişti.
zaten dün konuştuk 6 ay içinde kendimi toparlayıp son hızla daraldevile başlayacağım aslında @Forumdash the missing i bitirdiği an bende dara yı bitiririm sanırım

evet ama bu konuda izlediği diziler listesine daredevili @destere koymamış haberin olsun
yani listede olmaması değer vermediğim anlamına gelmiyor sadece ertelendiğine işaret

Bak @Çiğdem- hatırlattı şimdi baktım da listende yokmuş. 😱

Ben Outlander ve Bates Motel'e başladım senin yaptığın ayıp ama.