2013-14 Sezonunun En Pahalı Dizileri

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
valla bu sene polat otuduğu yerden iyi para kazanmış tebrikler bu da ayrı bir meziyet olsa gerek:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kurt seyit ve şuraya verilen paralara çok yazık gerçekten verilen emeklerede öyle
3 reyting alan bir dizinin starda ve 2.sezonla falan ne işi var ayrıca bu masraflar ödeniyor (b)
hep söylüyorum arka sokakların 100lerce izlenmiş hafta için hergün olan tekrar bölümleride
kurt seyitle aynı reytingleri alıyor 3 civarı
sen daha arka sokakların tekrarını geçemiyorsun hala ne işin var yeni bölümle yeni sezonla verilen paralara yazık yanı o_Oo_O

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,875
Puanı
1,061
kurt seyit ve şuraya verilen paralara çok yazık gerçekten verilen emeklerede öyle
3 reyting alan bir dizinin starda ve 2.sezonla falan ne işi var ayrıca bu masraflar ödeniyor (b)
hep söylüyorum arka sokakların 100lerce izlenmiş hafta için hergün olan tekrar bölümleride
kurt seyitle aynı reytingleri alıyor 3 civarı
sen daha arka sokakların tekrarını geçemiyorsun hala ne işin var yeni bölümle yeni sezonla verilen paralara yazık yanı o_Oo_O
ayol sana mı soracaklardı :F

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Medcezir hiç aklıma gelmemişti fakat Kurt Seyid Şura ya çok para harcanıyor:-)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Böyle konuların devamını bekleriz xemrexxx :). Fatih dizisine o kadar para veren Kanal D hangi akılla 1 Milyon rakam vermiş acep :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
herşeyde olduğu gibi burda kral Kurtlar Vadisi
tüm gelir rekorlarının sahibi dizi 11.yılında bile hala en çok bölüm başı ücret alan dizi olmuş ne denir biliyonuz mu hiçbişey çünkü sözün bittiği an :D
seneye 2 milyon alıyoruz kanal d den adamlar fena para basıyor analarının ak sütü gibi helal olsun :D

Böyle konuların devamını bekleriz xemrexxx :). Fatih dizisine o kadar para veren Kanal D hangi akılla 1 Milyon rakam vermiş acep :D
aga konuyu ben açacaktım da açılmış :D işte niye en büyük dizi kurtlar vadisi bunun cevaplarından biride budur
11.yılında hiçbir dizi bu parayı alamaz bu paralar boşa verilmiyor :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
herşeyde olduğu gibi burda kral Kurtlar Vadisi
tüm gelir rekorlarının sahibi dizi 11.yılında bile hala en çok bölüm başı ücret alan dizi olmuş ne denir biliyonuz mu hiçbişey çünkü sözün bittiği an :D
seneye 2 milyon alıyoruz kanal d den adamlar fena para basıyor analarının ak sütü gibi helal olsun :D

aga konuyu ben açacaktım da açılmış :D işte niye en büyük dizi kurtlar vadisi bunun cevaplarından biride budur
11.yılında hiçbir dizi bu parayı alamaz bu paralar boşa verilmiyor :)
Hacı 10 senedir her kanala kazandırıyor :D vadiye vermiceklerde kime verecekler :D.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hacı 10 senedir her kanala kazandırıyor :D vadiye vermiceklerde kime verecekler :D.
şu para işlerinde tüm rekorlar vadide yakışır vadime helal pana :D seneye kanal d den 2 milyon tl alacak vadi ezingo yapmaya devam :D adamlar yıllanmış şarap gibi yav seneler geçtikçe daha çok kazanıyolar :D