2012 Yılının En İyi Polisiye Dizisi Hangisi?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,738
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üçü de polisiye olmasına rağmen farklı tarz polisiyeler.

Arka Sokaklar polisiye olmasına rağmen komedi yönüyle de öne çıkan bir dizi.

Behzat Ç. alışılmış bir polisiye aslında ama farklı üslubu ve Ankara'yı yansıtan özellikleriyle fark yaratıyor.

Kanıt ise ülkemizde alışılmışın dışında bir iş. Daha çok bilimsel bir havada geçiyor dizi anladığım kadarıyla.

Hiçbirinin izleyicisi değilim ama özellikle Kanıt'ın desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum...

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
şuan behzat ç arayı epey açmış durumda birinci olacağını tahmin ediyordum ama bu kadar oy alacağını düşünmüyordum :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Arka Sokaklar'a kesinlikle oy vermem.Komedi dalında deseydiniz tercihlerim arasına girebilirdi.
Behzat Ç. küfürü biraz fazla abartıyor.Normalde polislikte bu kadar küfür edildiğini düşünmüyorum.İlk sezon iyiydi konu bakımından.Ama çok sıkıcı olan bölümlerinde sayısı az değildi.Sinema filminde yaşanan hayal kırıklığının ardından ikinci sezonuylada beklentilerin altında kaldı diyebiliriz.
Kanıt OzaN'ın da dediği gibi diğerlerine göre daha bilimsel bir yapım.Kanıt'ın tarzını Komser Colombo'ya benzetiyorum.Kanıt dedektifliğe daha uygundur.Diğerler aksiyon-polisiye havasında geçiyor.Aralarında tarz farkı olduğu kesin.

Hiçbirinin takipçisi olmadığım için ve 2012 yılının dediği için hiçbirinin ilk sezonlarını dikkate almıyorum. Bu yüzden oy kullanmıyorum.