20 Yıl Sonra Gelen Galibiyet: Galatasaray, Kadıköy'de Kazandı!

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Sivas ve Başakşehir deplasmanlarını da unutmamak lazım fakat bu akşamki performans ile çok da sorun olmaz gibi. :A
Mental olarak harika durumdayız. Rakiplerde de geçen sezon olduğu gibi Galatasaray korkusu giderek büyüyecektir. Ben puan kaybetsek bile büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum. Yükselişimi, rakip takımların da puan kaybetmesini sağlayacaktır her zaman olduğu gibi. :D

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,460
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kazandık Enes'im kazandık, büyüyü bozduk, bitti bu iş. :A
ben kongre üyesi olsam o cesaretten sonra
Hakeme bağırırdım @Bully o penaltı verilmeyebilir di Nihat Özdemir istifa eder Zekeriya Alp ta
Fifa lige müdahale etmeli Halil Umut melerden
Haber var mı staddan çıkabildimi

• Güldürdün
Reactions: Bully

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu arada o değil de sen o kadar “kabadayı” diyerek rakip takımın Hocasına dalaş. O adam gelsin senin uzay takımını kendi evinde 3-1 yensin. Sonra sen sinirden koltuğundan atlayarak taraftarına saldır... Bu... Bu nasıl bir hayatın tokatıdır?

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ali Koç'lu Fenerbahçe, bizim Dursun Özbek'li dönemimizin bir kopyasını yaşıyor resmen. Tabii biz o dönemde bile kupalar kazanmıştık, orası ayrı. Bu mağlubiyetin ardından ne Ali Koç, ne Ersun Yanal görevlerine devam edemezler bence. Etseler bile uzun vadeli olmaz bu.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,460
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ali Koç'lu Fenerbahçe, bizim Dursun Özbek'li dönemimizin bir kopyasını yaşıyor resmen. Tabii biz o dönemde bile kupalar kazanmıştık, orası ayrı. Bu mağlubiyetin ardından ne Ali Koç, ne Ersun Yanal görevlerine devam edemezler bence. Etseler bile uzun vadeli olmaz bu.
Ben buna Fenerbahçe yönetimine yapılan kumpas bu
Yapan belli Nihat Özdemir
sadettin saran Gelebilir

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
654F88CB-87CE-4F3A-B1E8-E391FB5F1071.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eninde sonunda bitecekti bu seri. 2011'e kadar galibiyet serisiydi 2011'den sonra yenilmezlik serisi olarak devam etti ve bugün bitti. Bu kadar ağır bir şekilde bitmesi tuhafıma gitti sadece. Çok da önemli değil ayrıca bana göre son yıllarda bu seri gereksiz bir baskı da oluşturuyordu. Fenerbahçe'nin bu seriden önce düşünmesi gereken birçok konu var.

• Beğendim
Reactions: eskici

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,460
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Eninde sonunda bitecekti bu seri. 2011'e kadar galibiyet serisiydi 2011'den sonra yenilmezlik serisi olarak devam etti ve bugün bitti. Bu kadar ağır bir şekilde bitmesi tuhafıma gitti sadece. Çok da önemli değil ayrıca bana göre son yıllarda bu seri gereksiz bir baskı da oluşturuyordu. Fenerbahçe'nin bu seriden önce düşünmesi gereken birçok konu var.
İnanç kaybı bir yaşam koçuna ihtiyaçları var
Alanya gibi
Benim stratejik planlama dersi hocam Alanya’nın yaşam koçuymuş
Hakem fobisi var takımda
@xdragxx